Nederlands kampioenschap op losse schroeven
foto: Cor Vos
woensdag 5 februari 2025 om 21:14

Nederlands kampioenschap op losse schroeven

Er bestaat een serieuze kans dat het NK wielrennen in 2025 niet doorgaat. Door een tekort aan reguliere politie in Nijmegen en Berg en Dal kan het NK eind juni in die gemeenten niet doorgaan. De KNWU is in alle haast op zoek naar een alternatieve locatie.

“Woensdag is bekend geworden dat er niet alleen geen politiemotoragenten beschikbaar zijn om voor de wielerkoers uit te rijden en de weg vrij te maken van ander verkeer, maar dat er tevens een tekort is aan reguliere politie in de gemeente. Dat betekent dat ook met een minimale beschikbaarheid van de politie het Nederlands Kampioenschap wegwielrennen helaas geen doorgang kan vinden”, schrijft de KNWU in een persbericht.

Of het NK wielrennen definitief niet kan doorgaan, is op dit moment nog niet bekend. De komende weken gaan de KNWU en Thijs Rondhuis in allerijl op zoek naar een nieuwe locatie om het NK wielrennen te organiseren.

RIDE Magazine

Om te reageren moet je ingelogd zijn.