“57 teams stuurden kandidatuur voor deelname aan BeNe Ladies tour”
De organisatoren van de BeNe Ladies Tour hebben hun lijst met 25 deelnemende teams bekendgemaakt. 17 UCI-ploegen, waarvan 10 uit de top 20 van de wereld, staan op 18 juli aan de start in de Utrechtse Leidsche Rijn. In het vooruitzicht van het EK in Nederland was er ook veel vraag van nationale ploegen om deel te nemen. Vijf nationale teams tekenen present.
Daarbij dus 10 teams uit de top 20 van de wereld, maar ook vier nationale teams die zich in de BeNe Ladies Tour willen klaarstomen voor het Europees Kampioenschap en de Australische nationale ploeg. De BeNe Ladies Tour gaat op zoek naar een opvolgster voor Marianne Vos (foto boven), die de voorbije twee edities op haar naam schreef.
De rittenkoers gaat op donderdag 18 juli van start met een proloog in het centrum van Utrecht. Een dag volgt Essen (Bel) – Roosendaal (Ned). Op zaterdag 20 juli staan twee opdrachten op de agenda: een etappe tussen Sluis (Ned) en Watervliet (Bel) en een individuele tijdrit in Watervliet. De vierdaagse eindigt op zondag met een rit met start en aankomst in Zelzate (Bel).
De geselecteerde teams:
Boels-Dolmans UCI
Trek Segafredo UCI
Canyon-SRAM UCI
Valcar-BPM UCI
Parkhotel Valkenburg UCI
Lotto Soudal UCI
Be Pink UCI
Bigla UCI
FDJ Nouvelle Aquitaine UCI
Alé Cipollini UCI
Doltcini-Van Eyck Sport UCI
Health Mate UCI
Biehler Cycling Team UCI
Hitec UCI
UCI World Centre UCI
Rally Cycling Team UCI
BTC Ljubljana UCI
Spanje Nat
Duitsland Nat
Denemarken Nat
België Nat
Australië Nat
Rogelli-Gyproc Team
Jos Feron Lady Force Team
Isorex Team
Om te reageren moet je ingelogd zijn.