Annemiek van Vleuten niet in Brabantse Pijl door breukje
Annemiek van Vleuten laat morgen de Brabantse Pijl aan haar voorbij gaan. De Nederlandse heeft een breukje in haar schouder overgehouden aan de val in de Ronde van Vlaanderen.
Ondanks de val wist ze in Vlaanderen naar de derde plek te sprinten. Aanvankelijk werd gedacht dat ze alleen een ontwrichte schouder had overgehouden aan de val, maar bij nader onderzoek in het ziekenhuis werd ook een breukje in de schouder geconstateerd.
“Een operatie is niet nodig. Ik kan trainen zonder pijn en richt me nu op de Amstel Gold Race” schrijft ze in een tweet.
Result crash @RondeVlaanderen :fracture in my shoulder, but no surgery needed. Only with specific movements pain. I can train without pain, but will not race @DeBrabantsePijl Riding my bike will not cause more damage but I will focus @Amstelgoldrace
— Annemiek van Vleuten (@AvVleuten) 9 april 2018
Om te reageren moet je ingelogd zijn.