Vérandas Willems ontkent dat overname door Aqua Blue Sport rond is
Aqua Blue Sport heeft de overname van Vérandas Willems-Crelan bevestigd. De Ierse formatie meldde tevens dat wereldkampioen veldrijden Wout van Aert in 2019 uitkomt voor de ploeg en maakte daarmee een einde aan de geruchten dat de Belg volgend jaar al overstapt naar LottoNL-Jumbo, waar hij al een contract heeft getekend voor de periode 2020 tot en met 2022.

Manager Nick Nuyens van Vérandas Willems-Crelan voegt zich in het management van de ploeg, waar Tom Timmerman is aangewezen als CEO.
Update 20.40 uur
Verandas Willems-Crelan heeft vanavond afstand genomen van de berichtgeving dat Aqua Blue Sport de ploeg zou hebben overgenomen. De Belgische formatie kan wel bevestigen dat er momenteel gesprekken worden gevoerd tussen deze twee partijen om een mogelijke samenwerking te bekijken vanaf 2019. Aqua Blue Sport en heeft de berichtgeving over de overname intussen van haar website en social media verwijderd.
Official statement from our team management. 👇👇👇 pic.twitter.com/Y9Y16Kpaz3
— Veranda’s Willems – Crelan Pro Cycling Team (@Snipercycling) 1 augustus 2018
"...en we zijn momenteel in onderhandeling met een aantal andere smaakmakende renners voor het seizoen 2019. We hopen deze renners binnenkort te kunnen bekendmaken.”
Ik verwacht dat ze dus wel een van de sterkste pctloegen worden volgend jaar.
... en maakte daarmee een einde aan de geruchten dat de Belg volgend jaar al overstapt naar LottoNL-Jumbo
Mwah, reken daar maar niet op.
Inmiddels is de tweet verwijderd en het bericht van de website van Aqua Blue gehaald…
Hahaha, zou die Delaney er nu pas achter komen dat Van Aert in 2020 naar Lotto-Jumbo gaat?
https://twitter.com/Snipercycling/status/1024721804131270661
Van Aert moet maar zien te regelen dat ie volgend seizoen al voor TLJ gaat rijden.
Deze soap gaat nog wel even door.
"Ook Nuyens reageerde: "Zowel op als naast de weg wordt Aqua Blue sterk. Ik ben dan ook blij deel te kunnen uitmaken van dit team. Er is veel potentieel." "
Het is goed mis daar ... .