Beloftevolle Cian Uijtdebroeks gewond na ongeval met vluchtmisdrijf
Cian Uijtdebroeks is afgelopen week aangereden door een auto, terwijl hij aan het fietsen was. De bestuurder reed weg na het ongeval.
Het was Uijtdebroeks zelf die het nieuws gisteren bekendmaakte via social media. “Ongevallen gebeuren. Maar wie had verwacht dat op 22 september een auto me overdag zou aanrijden, zonder enig teken zou vluchten en me in het ziekenhuis zou doen belanden? Het kostte me een paar dagen om te beseffen dat ik het gelukkig heb overleefd.”
Vier dagen later overkwam Edward Planckaert hetzelfde. De renner van Sport Vlaanderen-Baloise was aan het trainen in Hollebeke toen hij werd aangereden. De bestuurder reed na het ongeval door zonder zich over het slachtoffer te bekommeren. Uijtdebroeks: “Ik hoop dat er recht zal worden gedaan, want de fietser blijft een kwetsbare verkeersdeelnemer.”
https://www.instagram.com/p/CFsUr5UHnnB/?igshid=19xc2v6x0gse4
Gemiddelde onder de 30 telt niet meer, en remmen = lager gemiddelde.
Toen ik merkte dat ik hier ook gevoelig voor ben, heb ik die onzin meteen verwijderd.
Zet die comments dan even op hln bij de reacties aub. ;-)