Boonen laat Tour wederom aan zich voorbij gaan
dinsdag 21 mei 2013 om 19:24

Boonen laat Tour wederom aan zich voorbij gaan

Tom Boonen

foto: Marcel Koch

Tom Boonen zal ook dit jaar niet aan de start van de Tour de France verschijnen. Begin dit jaar flirtte de Balenaar nog met een rol als piloteur voor spurter Mark Cavendish, maar ook daar ziet hij nu vanaf. Boonen liet dit zojuist weten op de persconferentie voorafgaand aan de Ronde van België die morgen op gang geschoten wordt.

”De trein voor Cavendish staat op de rails, dus heeft hij mij niet nodig”, legt Boonen uit. ”Er is eindelijk routine binnen onze ploeg. Nu nog experimenteren is gekkenwerk. Bovendien stopt het seizoen voor mij niet na afloop van de Tour.”

Boonen heeft voor het eerst sinds zijn harde val in Vlaanderens Mooiste weer het gevoel dat hij in vorm is. ”In de Ronde van Picardië voelde ik al dat de conditie niet slecht is. Hier in de Ronde van België wil ik een volgende stap maken richting het BK en het najaar. Ik wil zo snel mogelijk weer winnen, dus zal ik me ook weer gaan mengen in de massasprints.”

RIDE Magazine

Om te reageren moet je ingelogd zijn.