vrijdag 1 april 2016 om 17:38
Boonen: “Natuurlijk geloof ik nog in winst in De Ronde”
Tom Boonen wist de afgelopen weken niet te imponeren, maar blijft vertrouwen houden met oog op de Ronde van Vlaanderen. “Natuurlijk geloof ik nog in winst”, stelt hij tegen Het Nieuwsblad.
De drievoudig winnaar van De Ronde ontkent dat hij Parijs-Roubaix belangrijker vindt. “Ik zie de Scheldeprijs en Ronde van Vlaanderen niet als een voorbereidingswedstrijd op Parijs-Roubaix. Tuurlijk geloof ik nog in winst in de Ronde. Pas als je niet meer probeert, maak je geen kans meer. Maar we mogen niet wachten tot aan de voet van de laatste keer Oude Kwaremont.”Zijn ploegmaat Niki Terpstra wilde nog niets kwijt over zíjn rol aankomende zondag. “Dat wordt afwachten”, zegt hij. “Ik hoop in ieder geval niet dat ik en de ploeg zullen moeten achtervolgen.”
Hij had hier ook kunnen zeggen: "De topfavoriet hebben we niet in de ploeg. We moeten het van het collectief hebben. Dus help ik Niki en Stiby graag aan de zege."
Dat had hem op dit moment meer credits opgeleverd.