Centric nieuwe sponsor nationale wegselecties
Centric is de nieuwe sponsor van de nationale wegselecties. Het Nederlandse IT-bedrijf heeft een tweejarig contract getekend met de KNWU, werd vandaag bekendgemaakt. Centric zal de nationale bond ook gaan ondersteunen bij de promotie van de wielersport.
Naast het het creëren van naamsbekendheid via de sponsoring van de nationale elite mannen-, vrouwen- en de beloftenselecties, is de sponsorovereenkomst dan ook gericht op het opleiden in en het promoten van de wielersport. “Op deze manier kunnen we ook de komende jaren garanderen dat wielerliefhebbers genieten van Nederlandse topprestaties”, zegt KNWU-directeur Huib Kloosterhuis.
De afgelopen twee jaar was Lotto de shirtsponsor van de nationale selecties. Zij namen destijds het stokje over van Rabobank.
Als die Sanderink er nog steeds werkt dan ben ik benieuwd in wat voor soap we nu weer terecht gaan komen.