Chaos in openingsfase E3 Saxo Classic: Van der Poel en Van Aert op drie minuten
foto: Cor Vos
vrijdag 28 maart 2025 om 13:57

Chaos in openingsfase E3 Saxo Classic: Van der Poel en Van Aert op drie minuten

De E3 Saxo Classic is interessant van start gegaan. Al na een uur koersen worden Mathieu van der Poel en Wout van Aert in een tweede peloton op drie minuten van het eerste peloton gemeld.

Vlak voor de Katteberg is het peloton in twee stukken opgesplitst, net op een moment dat van Aert een fietswissel moest door een lekke band. Vervolgens was de schade aangericht – en wacht voor zowel Van der Poel als Van Aert een dag in de achtervolging.

Volgens de koersradio zou Visma | Lease a Bike ondertussen wél aan het rijden zijn in het eerste peloton. Dat zou betekenen dat mede-kopman Matteo Jorgenson wel meezit. De live-uitzending van de E3 Saxo Classic begint om 14.00 uur.

Een must have voor alle wielerfans! Met de Black Friday deal van RIDE Magazine haal je het ideale cadeautje voor de feestdagen in huis. Voor slechts € 13,95 ontvang je de najaars- en de winter-editie in jouw brievenbus. Dat betekent meer dan 300 pagina’s aan schitterende wielerverhalen. Wacht niet te lang, want OP=OP. Bestel nu jouw magazines en verzeker je van uren leesplezier.
RIDE Magazine

Om te reageren moet je ingelogd zijn.