Danny van Poppel heeft goede gevoel terug: “Heel blij om”
Danny van Poppel heeft de weg omhoog weer gevonden. Na een lastig voorjaar maakte hij recent indruk in de Ronde van Polen. De sprinter van Sky eindigde daar viermaal bij de eerste drie en wist zelfs een etappe te winnen. “Het gaat goed”, lacht Van Poppel voor de camera van WielerFlits.
De Nederlander heeft lang problemen gehad met de positie op zijn fiets. Uiteindelijk is besloten om alles terug te zetten naar hoe het vroeger was. “Ik voel gelijk duidelijk een verschil”, stelt Van Poppel. “Dat zie je ook in de uitslagen. Daar ben ik heel blij om.”De overwinning in Polen was een bevrijding voor de 24-jarige renner. “Ik voelde me op trainingskamp al heel goed, dan weet ik dat de uitslagen wel komen. Dat had ik ook tegen de ploeg gezegd. Het is mooi dat ik dat dan bewijs.”
Het contract van Van Poppel bij Sky loopt dit seizoen af. De Nederlander hoopt bij de ploeg te kunnen blijven. “Ik weet dat als ik een goed level haal, ik daar wel zou kunnen blijven. Verder kan ik er ook nog niet veel over zeggen.”
Het blijft een Sky renner.
Waarom was zijn fietsafstelling dan verandert vraag ik me af ?
Wat een integere en correcte man ben je toch.
Die zwarte carbon schoenen in de tour die brandden aan Jos zijn voeten leek er ook wat over, minder gewicht niet altijd meer comfort.
Dat er maar direkt weer vanuit wordt gegaan dat ie voor het geld blijft, tja, misschien heeft ie het gewoon naar zijn zin.