‘E3 Saxo Classic kan ook uitpakken met aanwezigheid Filippo Ganna’
Milaan-San Remo is nog maar net voorbij, maar de volgende klassieker staat alweer voor de deur. Aanstaande vrijdag is het tijd voor de E3 Saxo Classic. Mathieu van der Poel, Tadej Pogacar en Wout van Aert zijn de grote blikvangers, maar volgens Het Nieuwsblad is Filippo Ganna normaal ook van de partij.
De 28-jarige coureur stond aanvankelijk niet op de voorlopige deelnemerslijst, maar navraag in Italië leert Het Nieuwsblad dat de hardrijder ‘zoals het er nu voorstaat’ zijn opwachting zal maken in de kasseiklassieker.
Mocht Ganna inderdaad deelnemen aan de E3 Saxo Classic, dan kan de concurrentie zijn borst natmaken. De renner van INEOS Grenadiers verkeert momenteel misschien wel in de vorm van zijn leven.
In de voorbije Tirreno-Adriatico maakte Ganna al indruk met een tijdritzege en (vooral) zijn tweede plaats in het eindklassement. In Milaan-San Remo speelde hij tevens een hoofdrol. Hij bleek als enige in staat om Pogacar en Van der Poel te volgen op de Cipressa, keerde na de afdaling van de Poggio terug bij deze kleppers en moest in de sprint alleen zijn meerdere erkennen in de snellere Van der Poel.
Om te reageren moet je ingelogd zijn.