Evans slaat Tour Down Under wederom over
dinsdag 4 oktober 2011 om 21:11

Evans slaat Tour Down Under wederom over

Cadel Evans zal net als dit jaar, ook volgend seizoen de Tour Down Under in zijn geboorteland over slaan. De Australiër heeft prefereert een rustiger begin van zijn seizoen, aangezien zijn doelen verderop in het seizoen liggen, zo citeert de Australische krant The Advertiser Evans.

foto: Sirotti

”Het past niet in mijn schema. Begrijp me niet verkeerd. Ik had mezelf graag willen testen in de moeilijke etappes van de Tour Down Under. Er volgen echter nog meer testen gedurende het jaar”, zo zei Evans. Daarmee doelt hij op de Olympische Spelen, het WK in Valkenburg en het verdedigen van zijne gele trui in de Tour de France.

Waar hij zich dit seizoen vol op de Tour heeft gefocust, acht de Australiër zichzelf in staat om een goed resultaat tijdens de Olympische Spelen en het WK neer te zetten. Daarvoor kiest hij voor de zelfde seizoensopbouw als dit nog lopende seizoen. ”Een herhaling van dit seizoen zou ik geweldig vinden”, aldus de voormalig wereldkampioen.

RIDE Magazine

Om te reageren moet je ingelogd zijn.