Giant-Alpecin geeft kijkje achter de schermen in aanloop naar de Tour
Iedereen die benieuwd is hoe Giant-Alpecin zich heeft voorbereid op de komende Tour de France wordt op zijn wenken bediend. De Duitse wielerploeg heeft zelf een documentaire gemaakt waarin precies is te zien hoe de voorbereidingen op de belangrijkste koers van het jaar zijn verlopen. ‘Keep Challenging’ bestaat uit drie delen en is vanaf 1 juli te zien via de social media-kanalen van de ploeg.
In de documentaire worden de renners onder meer gevolgd tijdens de trainingskampen en de verkenningen van de Touretappes. Ook komen de tests in een windtunnel in het Franse Magny-Cours en op de wielerbaan van Apeldoorn uitgebreid aan bod.
Twee jaar geleden werden de renners van Argos-Shimano, voorloper van Giant-Alpecin, in ‘Nieuwe Helden’ al eens intensief gevolgd in aanloop naar en tijdens de Tour de France. Deze documentaire werd destijds uitgezonden door de publieke omroep.
https://www.youtube.com/watch?v=RHSvS188-iw
Denk het wel, waarna ze boodschappen gaan doen bij Jumbo....
Nog even en half Nederland praat weer mee op RTL-niveau. Nee, geef mij maar inhoud dan.
Bij sommigen kunnen Duitsers het nooit goed doen lijkt wel.
Ze hebben destijds Rabobank benaderd voor een soortgelijke kijk achter de schermen, maar die (Breukink, De Rooij, Dekker) weigerden iedere medewerking. Later werd duidelijk waarom….
En op welke manier was Rabobank dan anders dan andere ploegen? Geen enkele ploeg stond open voor een kijkje in de keuken