Giant-Alpecin met Dumoulin en Degenkolb in Parijs-Nice
dinsdag 3 maart 2015 om 08:43

Giant-Alpecin met Dumoulin en Degenkolb in Parijs-Nice

Giant-Alpecin heeft het achttal op papier dat van start zal gaan in Parijs-Nice. De grote namen binnen de formatie zijn John Degenkolb, Warren Barguil en Tom Dumoulin. Die laatste staat echter niet topfit aan de start, nadat hij afgelopen weekend ziek was geworden.

Vorig jaar wist de ploeg met Degenkolb een rit te winnen in de Rit naar de Zon. De Duitser wil zich in Frankrijk testen of het goed zit met zijn vorm in de aanloop naar de klassiekers.

De ploeg wilde zich richten op een goed klassement met Dumoulin, maar die moet zijn verwachtingen misschien bijstellen. “Zijn kansen hangen af van hoe hij herstelt van zijn recente ziekte”, aldus ploegleider Christian Guiberteau.

Naast Dumoulin staan er nog drie Nederlanders aan de start; Ramon Sinkeldam, Koen de Kort en Roy Curvers.

Selectie Giant-Alpecin voor Parijs-Nice 2015 (8-15 maart)
flag-nl Tom Dumoulin
flag-de John Degenkolb
flag-fr Warren Barguil
flag-nl Roy Curvers
flag-nl Koen de Kort
flag-at Georg Preidler
flag-nl Ramon Sinkeldam
flag-be Zico Waeytens

RIDE Magazine
27 Reacties
04-03-2015 05:46
@oudekwaremont
Volkomen naast de waarheid
04-03-2015 19:58
Wat kan Dumoulin in de heuvelklassiekers? Aanloop in de Brabantse Pijl zou wenselijk zijn. De Amstel moet hij perfect aankunnen. Maar wat in de Waalse Pijl en LBL? Graag jullie reactie.

Om te reageren moet je ingelogd zijn.