Giro of Vuelta? Tadej Pogacar twijfelt nog tussen de twee grote rondes
Tadej Pogacar weet waar hij aan toe is in 2025. De Sloveen heeft zijn voorjaarsprogramma inmiddels gepresenteerd en richt zich in de zomer op de Tour de France, maar moet nog één belangrijke knoop doorhakken met het oog op komend seizoen. De wereldkampioen moet nog een keuze maken tussen de Giro d’Italia en Vuelta a España.
De renner van UAE Emirates zal in 2025 twee grote rondes betwisten, dat staat buiten kijf, maar neemt de Sloveen volgend jaar opnieuw deel aan de Giro? Of gaat hij voor de nog ontbrekende eindzege in de Vuelta?
De 26-jarige renner laat nog open welke tweede grote ronde hij komend seizoen gaat afwerken. Dat zal afhangen van de parcoursen van de rondes in Italië en Spanje, zo vertelde hij aan de aanwezige media tijdens de perspresentatie van zijn ploeg UAE Emirates.
Nog even geduld?
Het parcours van de Giro d’Italia 2025 wordt iets minder dan vier maanden voor de start wereldkundig gemaakt. Organisator RCS heeft de parcourspresentatie definitief uitgesteld naar maandag 13 januari, terwijl de ronde al op 9 mei van start gaat. Aanvankelijk zou het parcours op 12 november al gepresenteerd worden.
De parcourspresentatie van de komende Ronde van Spanje zal eerder plaatsvinden: op donderdag 19 december kennen we alle 21 etappes van de laatste grote ronde van het seizoen.

Om te reageren moet je ingelogd zijn.