Martijn Keizer houdt twee truien over aan ontsnapping in Polen
Martijn Keizer was gisteren in de openingsrit van de Ronde van Polen meegesprongen in de vlucht van de dag. De renner van LottoNL-Jumbo won onderweg naar Krakau alle tussensprints. Het leverde hem de bergtrui en de trui voor meest actieve renner op.
“De Ronde van Polen is een mooie koers waarin we ons als ploeg willen laten zien. Dat kon in deze openingsrit het beste door mee te zitten in de vroege vlucht”, kijkt Keizer terug op de site van zijn ploeg. Hij had van de bergtrui een doel gemaakt. “Ik wist dat ik met name op Paterski moest letten voor die tussensprints. Ik heb een goed trainingskamp achter de rug en daar plukte ik vandaag de vruchten van”, kijkt hij terug. “Ik heb het maximale eruit gehaald. Hopelijk kunnen we die lijn de komende dagen voortzetten.”
Keizer in de trui voor het bergklassement – Foto: Ilario Biondi/ATCommunication©2017
LottoNL-Jumbo is zonder klassementsman naar Polen afgereisd. Ploegleider Grischa Niermann ziet desalniettemin kansen voor zijn renners. “Jonge mannen als Daan Olivier, Floris De Tier, Antwan Tolhoek en Koen Bouwman mogen kijken hoe ver ze kunnen komen. Daarnaast krijgt Enrico Battaglin nog kansen in de sprints. We hebben dus voldoende troeven achter de hand”, geeft hij aan.
Niet alle bergsprints neem ik aan: http://www.procyclingstats.com/race/Tour_de_Pologne_2017_Stage_1_Mountains
Niet alle bergsprints neem ik aan
Officiële site geeft beide sprints aan Keizer
Vandaag als één van de weinigen op achterstand binnengekomen. Is die dan wat tegengekomen?
Ik geloof dat die een lekke band had.
Wel een leuke ronde, die van Polen, met al een paar keer beestachtig weer.