Martijn Verschoor niet gestart in Milaan-San Remo
Milaan-San Remo is gestart zonder Martijn Verschoor. De 29-jarige Nederlander van Novo Nordisk heeft nog te veel last van een val van afgelopen week in de Ronde van Drenthe, dat meldt zijn werkgever via Twitter. In het WielerFlits Weekendinterview van dit weekend was de Drent nog ambitieus over zijn start in La Primavera.
“Het is mijn doel om mee te gaan met de vroege ontsnapping en te zien hoelang ik dat kan volhouden”, vertelde Verschoor. “Lukt dat niet, dan richt de ploeg haar peilen op klimmer Javier Mejias Leal, die ook goed in vorm is. Op die manier kunnen we mee de koers maken.”
Verschoor had na de Energiewacht Dward door Drenthe wat last van zijn heup en zijn rug, maar gedurende de week ging het de goede kant op. Nu blijkt dus dat hij niet genoeg hersteld is.
Update
Via de website geeft de algemeen manager van Novo Nordisk tekst en uitleg over waarom ze hebben besloten dat Verschoor niet van start is gegaan. “Martijn voelde de gevolgen van zijn val van vorige week. Hij was heel gemotiveerd om te starten in Milaan-San Remo, de eerste WorldTour-koers voor onze ploeg”, zegt Vassili Davidenko.
“Gedurende de week hebben we nauw met onze medische staf samengewerkt. Iedereen, inclusief Martijn, voelde dat hij klaar was om te starten. Toch had hij nog aanzienlijke pijn tijdens de trainingsrit van zaterdag. Gisteravond en vanmorgen heeft de staf hem gecontroleerd, en bij de start wisten we dat hij niet kon starten.”
“We hebben nog een lang seizoen te gaan en Martijns algehele gezondheid is het belangrijkst voor het team”, zegt Davidenko.
Lees ook:
Weekendinterview: Martijn Verschoor (Novo Nordisk)
Martijn Verschoor did not take the start at #MSR due to the effects of a crash he experienced last weekend in Drenthe #rondevdrenthe.
— Team Novo Nordisk (@teamnovonordisk) March 22, 2015
"Ik was in de Ronde van Dubai al redelijk op dreef, maar pas in de Ronde van Drenthe voelde ik de afgelopen week dat mijn supervorm er zat aan te komen"
De 29-jarige Nederlander van Novo Nordisk heeft nog te veel last van een val van afgelopen week in de Ronde van Drenthe.
Ik kan deze twee berichten moeilijk matchen.
EDIT: zou kunnen dat DDD bedoeld wordt, in dat geval staat het hier - en in de hashtag van @teamnovonordisk - fout vermeld.
Early into Sunday’s 196.8-kilometer race [Dwars door Drenthe], a dozen riders escaped. Verschoor, who was in the first chase group, crashed shortly after the feed zone. He resumed racing but had pain in his back and hip. (...)
“Today was a really hard race with all of the wind and my crash,” Verschoor described. “I was in third position going into the final 500 meters, but then the wind hit me. Without any protection, I quickly went backwards. The crash didn’t help. I have a little pain from where I hit the ground.”
Dwars door Drenthe dus
“Lukt dat niet, dan richt de ploeg haar peilen op klimmer Javier Mejias Leal, die ook goed in vorm is. Op die manier kunnen we mee de koers maken.”
peilen ?? Kom op redactie, dit is wel echt een beginnersfout.