maandag 13 november 2017 om 08:38
Mathieu van der Poel tot donderdag niet op de fiets
Mathieu van der Poel heeft aan de Superprestigecross in Asper-Gavere een blessure aan zijn rechterknie overgehouden. Op zijn Instagram meldt hij dat zijn knie gehecht is en hij tot zeker donderdag rust moet houden.
![](https://www.wielerflits.nl/wp-content/uploads/2024/11/ride24-blackfriday-2.png)
Of Van der Poel zondag kan starten in de wereldbekerwedstrijd in het Deense Bogense is nog twijfelachtig. Die beslissing moet hij uitstellen tot donderdag. “Om het genezingsproces niet in de weg te staan, mag ik wel tot donderdag niet fietsen. Dan volgt een nieuwe consultatie in Herentals en krijg ik hopelijk groen licht zodat ik zondag in Bogense mijn leiderstrui in de Wereldbeker kan verdedigen.”
je punt zou sterker zijn geweest als je het bij je eerste zin had gelaten, dus zonder zelf ook te happen.
Dan ben je daar nu ook bij!
................
Shit, ik dus ook....
Ook bij voetbal speelt de strijd zich vnl af voor en na de wedstrijd terwijl de spelers amicaal hun shirt uitwisselen. Tijd voor een gezamenlijk café van Mathieu en Woud om de gemoederen wat te bedaren.
@RV
Heb je iets goed te maken of zo?
Nu nog een poster van Mathieu boven je bed maar mog je echt serieus zijn, Mathieu verspeelt veel minder kracht met zijn vloeiende bochtenwerk en ook zijn loopwerk doet niet meer onder dus zal Wout het altijd af moeten leggen, de oplossing is een gezamenlijke supportersclub.