maandag 20 juni 2016 om 13:09
Miguel Ángel López twee jaar langer bij Astana
De toekomst Miguel Ángel López is bekend. De kersverse winnaar van de Ronde van Zwitserland heeft zijn aflopende contract met twee jaar verlengd bij Astana. De Kazachstaanse ploeg heeft dat vandaag bekendgemaakt.
De 22-jarige Colombiaan blijft tot minstens het eind 2018 in dienst van de ploeg van Alexander Vinokourov. “Ik heb besloten twee jaar langer bij Astana te blijven omdat ik wil blijven groeien”, zegt López op de website van zijn ploeg.“In de afgelopen twee seizoenen heb ik in het shirt van Astana mooie resultaten behaald en dat is het gevolg van een goede samenwerking met de managers, ploegleiders en staf. Ik heb nog steeds veel te leren en ik ben er zeker van dat ik me hier bij Astana veel zal verbeteren, met het doel om het goed te doen in de grote rondes.”
Vinokourov laat weten trots te zijn op zijn Colombiaanse renner: “Ik denk dat hij in de toekomst een grote ronde kan winnen.”
3 fouten in zo'n kort artikel ...
Daarnaast, als jij klimmer bent en niet de Nederlandse nationaliteit hebt... wat is dan de aantrekkingkracht van TLJ tov een Sky, Movistar, Astana, BMC en Etixx?
Goeie vraag.
Dus kritisch is kinderachtig? En inderdaad, zovaak schrijf ik verkeerd. Alleen schrijf ik geen artikel, slechts een reactie. Wanneer mijn reactie een artikel was had ik het beter nagelezen.
Ik zie op de site geregeld stijl- en schrijffouten, en meestal zeg ik er niets van. Soms vind ik het alleen nodig om de redactie hierop te wijzen, omdat ik het idee heb dat ze de intentie hebben een professionele site (en op termijn brand) te worden. Wanneer je wilt groeien als onderneming in de journalistiek, is de taal die gebruikt wordt, en het aantal fouten dat gemaakt wordt inherent aan het succes.
Ik zie deze site graag succesvol, vandaar mijn 'kinderachtige' reactie.
Tussen was en had, moet ook een komma, tussen wordt en inherent ook, maar als je zo vaak verkeerd schrijft, kun je best je post eerst nalezen, alvorens te plaatsen.
Het gaat om die splinter en die balk, en die eerste steen. Redacties blinken niet altijd uit in foutloos nl, so what? Als iets niet klopt, geef het gewoon door, aldoende leerdt, ook voor de redactie.
2 komma's in een zin is vrijwel altijd een opsomming of een tangconstructie, mits goed gebruikt dan. En 3 komma's in een zin (zonder opsomming) is gewoon overdaad, onnodig, onduidelijk, maar vooral foutief taalgebruik.