Mollema trekt richting Spanje
Bauke Mollema gaat aan het einde van het lopende seizoen verhuizen naar Spanje. Op dit moment is Mollema opzoek naar een woning in Alicante, zo meldt hij aan Wielerrevue.
”Ik heb Spanje altijd al een mooi land gevonden en denk er al een jaar of twee aan om er te gaan wonen. Afgelopen winter ben ik ook vier weken in die omgeving geweest en dat beviel me erg goed”, zei de nummer 12 van de voorbije Giro.
”Er wonen niet zo veel wielrenners als in Girona, maar ik geloof dat onder andere Jurgen van Goolen en Alexander Kolobnev er wel een huis hebben. Ik kan er mijn klimcapaciteiten verbeteren en bovendien is het klimaat er natuurlijk erg goed”, denkt Mollema, die op dit moment zijn vakantie viert op Ameland.
”Het plan is om er een eerst een half jaar te blijven. Mijn vriendin gaat ook mee en als het bevalt blijven we langer. De taal spreek ik nog niet, maar ik koop wel een boekje Spaans voor beginners”, aldus de Raborenner
Om te reageren moet je ingelogd zijn.