Negen WorldTour-teams in Tour of Britain
Foto: Sirotti (archief)
dinsdag 28 juli 2015 om 09:04

Negen WorldTour-teams in Tour of Britain

Er zullen negen WorldTour-ploegen aan de start verschijnen van de Tour of Britain. Eén daarvan is het Nederlandse LottoNL-Jumbo. Ook de ploeg van titelverdediger Dylan van Baarle, Cannondale-Garmin, staat op de deelnemerslijst.

Naast de WorldTour-formaties staan er ook drie Pro Continentale ploegen aan het vertrek, waaronder MTN-Qhubeka. De deelnemerslijst wordt vervolledigd door zeven Continentale ploegen en een Britse nationale ploeg.

De Ronde van Groot-Brittannië start op zondag 6 september in Beaumaris. De 2.HC-rittenkoers wordt afgesloten met een criterium door Londen.

Vorig jaar verraste Van Baarle met de overwinning in deze wedstrijd. In de zevende etappe eindigde hij als derde en veroverde onze landgenoot de gele leiderstrui. In de tijdrit op de slotdag kon de renner van Garmin Michal Kwiatkowski en Bradley Wiggins van de zege afhouden.

Deelnemerslijst Tour of Britain 2015
World Tour:
flag-nl LottoNL-Jumbo
flag-us BMC
flag-be Etixx-Quick-Step
flag-ch IAM Cycling
flag-be Lotto Soudal
flag-es Movistar
flag-us Cannondale-Garmin
flag-gb Sky
flag-ru Tinkoff-Saxo
Pro Continental:
flag-dk Cult Energy
flag-za MTN-Qhubeka
flag-us Novo Nordisk
Continental:
flag-ie An Post-Chain Reaction
flag-gb JLT-Condor
flag-gb Madison Genesis
flag-gb NFTO
flag-gb ONE
flag-gb Raleigh GAC
flag-gb WIGGINS
Nationaal team:
flag-gb Groot-Brittannië

RIDE Magazine
5 Reacties
28-07-2015 10:55
Komt Sir Bradley uberhaupt nog aan de start? Zou wel leuk zijn een ritje wegkapen en liefst voor een Skybot.
28-07-2015 11:11
Ik ben benieuwd hoe de continentale ploegen zich staande gaan houden met dit parcours en negen world tour formaties. Drie ritten van meer dan 200 km. Dat wordt denk ik een slagveld onder die renners.
28-07-2015 11:59
Is het weer dat de teams uit 6 renners bestaat? Net als vorig jaar?
28-07-2015 13:10
Een geheel vernieuwd parcours tov van voorgaande jaren. Finish rit 5 en start rit 6 zijn bij mij om de hoek, dus ga zeker kijken!
28-07-2015 16:54
Hopelijk opnieuw met 6 renners per ploeg. Moet vorig jaar zowat de mooiste koers van het jaar geweest zijn.

Om te reageren moet je ingelogd zijn.