Nieuw contract Kris Boeckmans bijna rond
footo: ASO
dinsdag 26 mei 2015 om 09:24

Nieuw contract Kris Boeckmans bijna rond

Kris Boeckmans zal ook de komende twee jaar in het shirt van Lotto Soudal rijden. De onderhandelingen voor een nieuw contract zijn zo goed als rond, onthulde de Belg na afloop van de World Ports Classic.

De 28-jarige renner is bezig aan zijn tweede seizoen in dienst van de WorldTour-ploeg van manager Marc Sergeant. Het ziet ernaar uit dat hij die verbintenis met twee jaar verlengd. “Zij geven mij vertrouwen, dan geef ik vertrouwen terug. In grote lijnen zijn we akkoord. Ik denk dat we er snel uit zijn”, klinkt het bemoedigend tegen WielerFlits.

Na vier seizoenen zonder noemenswaardige overwinning, rijgt Boeckmans dit seizoen de zeges aaneen. De ritwinst in Rotterdam en het eindklassement van de World Ports Classic zijn zijn zevende en achtste overwinning van dit jaar. De volgende missie van de Antwerpenaar is zich in de Tourselectie fietsen van zijn ploeg. En dat is geen eenvoudige klus. In de negenkoppige afvaardiging zijn nog slechts twee plekken vrij. “Iedereen wil graag naar de Tour, ook ik. Het maakt niet uit welke rol ik zou krijgen. Ik ga met plezier naar de Tour om André (Greipel, red.) te helpen.”

RIDE Magazine
6 Reacties
26-05-2015 09:57
Terecht, had LottoNL maar enkele van deze mannen!
26-05-2015 10:55
@Alberke
Iemand die 5 jaar geen deuk in een pakje boter rijdt en nu een paar koers wint moet meteen naar lotto??
26-05-2015 11:52
Mooi zo.
26-05-2015 12:07
Wel een jongen die zijn zeges buiten het WT circuit haalt. In een grote ronde zie ik hem niet zo snel een etappezege pakken en in de klassiekers moet hij zich ook nog bewijzen.
Maar zijn zeges zijn zeker wel belangrijk voor de ploeg.
26-05-2015 12:13
Lotto moet in die Belgische koersen starten. Deze kerel is niet te duur en zorgt voor publiciteit. Voelt zich zelfs niet te schoon om soms voor anderen te knechten.
26-05-2015 15:21
@Dalendklimmen: Hij heeft toch al vast meer overwinningen op zijn naam als de hele lottoNL ploeg ;)

Om te reageren moet je ingelogd zijn.