‘Purito’ Rodriguez kent helpers voor Amstel Gold Race
Katusha heeft de selectie voor de Amstel Gold Race geopenbaard. Joaquim Rodriguez is de kopman van de Russische ploeg. De Spanjaard krijgt onder meer twee landgenoten met zich mee ter ondersteuning.
In 2013 en 2014 had Purito een Did Not Finish (DNF) achter zijn naam staan door blessures. Hij zal dus uit zijn op een goede notering in de enige klassieker die Nederland rijk is. In 2011 werd hij tweede achter Philippe Gilbert.
Om een goede uitslag te rijden wordt Rodriguez ondersteund door zijn landgenoten Dani Moreno en Alberto Losada. Ook de Italiaan Giampaolo Caruso is van de partij om zijn kopman bij te staan in de finale.
Selectie Katusha voor de Amstel Gold Race 2015 (19 april)
Giampaolo Caruso
Dmitry Kozontchuk
Sergey Lagutin
Alberto Losada
Tiago Machado
Dani Moreno
Joaquim Rodriguez
Alexey Tsatevich
#AmstelGoldRace
Kozonchuk
Lagutin@Tiagomachado85@PuritoRodriguez@danimoreno81@CarusoGiampaolo
Tsatevich @losadin pic.twitter.com/6hzabz0nbu— KATUSHA (@katushacycling) April 16, 2015
Wel opmerkelijk dat Kolobnev niet mee is. Reed altijd een goede/aanvallende amstel.
Hij zal waarschijnlijk tekort komen tegen Matthews en Gilbert. Maar hij doet volgens mij in deze vorm niet onder voor Valverde!
Echt? Tsatevich? Ik zie Moreno, Caruso of Purito (nog redelijk onzeker wie) wel in de top vijf eindigen en ook Machado kan miss ver komen. Tsatevitch ontwikkelt zich vooral voor in de kasseiklassiekers. Hij rijdt de heuvelklassiekers voor het eerst.
Purito kan winnen, maar dan in een Kreuziger scenario. Laten we het hopen, ik heb liever een aanvallende winnaar.
Rodriguez hem hier zal sparen voor de twee koersen in de Ardennen.
Luik-Bastenaken-Luik is zeker aan gestippeld bij Purito.
Nee, juist niet. Renners weten dat als ze gaan wachten dat Gilbert of Valverde hun er op legt. Dus ze moeten eerder aanvallen. Maar, ja als je het niet wil, dan niet!