Rojas: “Cavendish uit de Tour rijden”
dinsdag 19 juli 2011 om 14:25

Rojas: “Cavendish uit de Tour rijden”

Joaquin Rojas Gil heeft de hoop op de groene trui nog niet opgegeven. De trui, nu stevig om de schouders van Mark Cavendish, moet in Parijs om de schouders van Rojas hangen. De Spanjaard heeft snode plannen, zo meldt hij aan Cyclism’Actu.

De renner van Movistar denkt nog altijd het puntenklassement te kunnen winnen. Door de koers in de Alpen al vroeg hard te maken, proberen de mannen van Movistar Cavendish buiten tijd te laten komen: ”Wanneer we donderdag de wedstrijd al hard maken op de Col d’Agnel op honderd kilometer van de streep, dan kunnen we hem misschien elimineren.”

Het zou betekenen dat de beste sprinter van het peloton, wat Cavendish toch is, weer niet met het groene tricot op het podium in Parijs zal staan. ”Als het niet op de normale manier lukt, dan moet je een andere tactiek proberen. Ook de korte etappe naar l’Alpe d’Huez – waar de strijd misschien al begint op de Télégraphe – is een optie om het groen te veroveren”, aldus een strijdvaardige Rojas.

RIDE Magazine

Om te reageren moet je ingelogd zijn.