Rui Costa wint bergrit in San Juan, Mollema nieuwe leider
foto: Sirotti (archief)
vrijdag 27 januari 2017 om 17:59

Rui Costa wint bergrit in San Juan, Mollema nieuwe leider

De vijfde etappe in de Vuelta a San Juan is gewonnen door Rui Costa. De oud-wereldkampioen bleek de sterkste in de bergrit met aankomst op de top van de Alto Colorado. Zijn overwinning is de eerste zege voor de ploeg UAE Abu Dhabi, de opvolger van Lampre-Merida.

Costa reed in het slot van de klim weg bij de Colombiaan Rodolfo Torres, die als tweede eindigde. Bauke Mollema finishte als vijfde en is de nieuwe leider in het algemeen klassement. Zijn voorsprong op Oscar Sevilla bedraagt veertien seconden.

De Argentijnse rittenkoers duurt nog tot en met zondag. De komende twee dagen staan er twee relatief vlakke ritten op het programma.

Een must have voor alle wielerfans! Met de Black Friday deal van RIDE Magazine haal je het ideale cadeautje voor de feestdagen in huis. Voor slechts € 13,95 ontvang je de najaars- en de winter-editie in jouw brievenbus. Dat betekent meer dan 300 pagina’s aan schitterende wielerverhalen. Wacht niet te lang, want OP=OP. Bestel nu jouw magazines en verzeker je van uren leesplezier.
RIDE Magazine
34 Reacties
27-01-2017 22:45
@Purito
Is dat die torres die door een oude versleten frank schleck uit het wiel werd gereden in de vuelta? Jaa die gaan we zkkr missen in de giro...
27-01-2017 22:49
Frank Schleck ?
27-01-2017 23:11
@Purito
Torres verdient het inderdaad om de Giro te mogen rijden, maar ik vind Nippo toch een groter gemis dan Androni. Vraag me nog altijd af welke leuke renners CCC zal afvaardigen. Maar Torres moet gewoon naar een andere ploeg, Androni is absoluut niet meer wat het was.
28-01-2017 00:38
Oh oh sevilla...... die argentijnse steaks geven vleugels natuurlijk

:6
28-01-2017 01:25
Mooi van Mollema!
28-01-2017 01:36
Fijn voor Costa, eindelijk weer eens een overwinning. Stond vorig jaar helemaal droog.
28-01-2017 02:09
Haha steaks met clen zeker!! Ongelooflijk toch dat die man nog koerst
28-01-2017 06:58
Sagan=hulk - 27 januari 2017 om 23:11
Torres verdient het inderdaad om de Giro te mogen rijden, maar ik vind Nippo toch een groter gemis dan Androni. Maar Torres moet gewoon naar een andere ploeg, Androni is absoluut niet meer wat het was........... Androni is hier met afstand de beste van de 4 Italiaanse ploegen. Blijft raar dat ze niet uitgenodigd zijn.
28-01-2017 09:58
Ik vind het voor top 10 toch verrassende namen. Zijn niet namen die ik normaal zie in top 10. Bauke al vroeg goed al werd hij er toch zomaar af gereden.

Om te reageren moet je ingelogd zijn.