Soler na derde plek op Peñas Blancas: “Carapaz gewoon te sterk”
foto: Cor Vos (archief)
vrijdag 2 september 2022 om 08:29

Soler na derde plek op Peñas Blancas: “Carapaz gewoon te sterk”

Marc Soler was teleurgesteld na de twaalfde etappe van de Vuelta a España. Dat zei de renner van UAE Emirates op de website van zijn ploeg. De klimmer werd gisteren vanuit de kopgroep derde achter Richard Carapaz en Wilco Kelderman.

Een must have voor alle wielerfans! Met de Black Friday deal van RIDE Magazine haal je het ideale cadeautje voor de feestdagen in huis. Voor slechts € 13,95 ontvang je de najaars- en de winter-editie in jouw brievenbus. Dat betekent meer dan 300 pagina’s aan schitterende wielerverhalen. Wacht niet te lang, want OP=OP. Bestel nu jouw magazines en verzeker je van uren leesplezier.

Wel is de Spanjaard tevreden over zijn vorm. “Ik ben telurgesteld dat ik niet opnieuw kon winnen, maar Carapaz was gewoon te sterk. Wel ben ik blij met mijn huidige vorm”, reageerde Soler, die eerder al de vierde etappe naar Bilbao op zijn naam schreef.

De Catalaan blikt ook vooruit. “Onze ploeg is sterk en met João Almeida en Juan Ayuso hebben we twee renners die nog goed staan in het klassement, dus we kijken uit naar de rest van deze Vuelta”, besluit Soler.

RIDE Magazine

Om te reageren moet je ingelogd zijn.