Stijn Devolder wil nog een paar jaar doorgaan
Stijn Devolder denkt voorlopig nog niet aan stoppen. Zijn twee jaar jongere ploeggenoot Cancellara stopt aan het einde van 2016, maar de 36-jarige Belg (wiens contract eind 2016 afloopt) wil nog enkele jaren doorgaan.
“Ik zie wel wat er op mijn weg komt, maar ik hoop nog een paar jaar door te kunnen gaan”, vertelt de tweevoudig winnaar van de Ronde van Vlaanderen aan Cyclingnews. “Ik wil nog twee of drie jaar doorgaan, maar dat valt op het moment lastig te zeggen. Ik zal zien hoe het gaat.”Aan motivatie is er bij de West-Vlaming geen gebrek. “Ik probeer altijd een goed voorjaar te rijden, vooral tijdens de kasseienklassiekers. Die wedstrijden motiveren mij nog enorm. Ik ga proberen om een wedstrijd te winnen in het voorjaar. Daardoor blijf ik gemotiveerd”, legt hij uit.
Voorafgaand aan de voorjaarsklassiekers rijdt Devolder de Dubai Tour, de Ronde van Algarve en Parijs-Nice. Daarna volgt zijn favoriete periode. “Fabian zal weer onze kopman zijn en ons doel is om een klassieker te winnen. We weten wat onze taak is”, aldus Devolder, die blijft hopen dat er een mogelijkheid komt om voor eigen succes te rijden. “Er komen nog veel kansen dus misschien kan ik op een dag mijn kans grijpen.”
huilen met de pet op met Stijn
dat het de laatste jaren niet veel soeps meer was.
Hij kan heel dankbaar zijn dat hij nog een contract voor een jaar heeft gekregen.
Maar ik ben bang dat 2016 ook niets wordt.