Stuyven na eindzege Deutschland Tour: “Hoop ook naar het WK te gaan”
foto: Cor Vos (archief)
zondag 1 september 2019 om 15:48

Stuyven na eindzege Deutschland Tour: “Hoop ook naar het WK te gaan”

Jasper Stuyven hoopt dat hij in de Deutschland Tour zijn visitekaartje afgegeven heeft aan de Belgische bondscoach. De coureur van Trek-Segafredo hield in de slotetappe stand en won het eindklassement in Duitsland. “Ik hoop, net als veel Belgen, ook naar het WK te gaan”, aldus Stuyven in het flashinterview.

“Veel Belgen winnen de afgelopen weken”, zegt Stuyven, “dus het is ook goed dat ik nu gewonnen heb. Ik ben heel blij met deze overwinning. Het was niet makkelijk vandaag. De ploeg controleerde wel heel goed. Het is goed dat ik het af kon maken. Ik ging wel dood in de sprint. Ik wist dat Colbrelli kon winnen, dat gebeurde ook, maar er moest geen gat ontstaan.”

“Het is mijn eerste overwinning in een rittenkoers als prof. Ik ben vooral heel blij dat we het afgemaakt hebben”, aldus Stuyven. Zijn najaarsprogramma gaat verder met de Brussels Cycling Classic en daarna de Canadese eendagswedstrijden. Eind september staat het WK in Yorkshire op het programma.

Een must have voor alle wielerfans! Met de Black Friday deal van RIDE Magazine haal je het ideale cadeautje voor de feestdagen in huis. Voor slechts € 13,95 ontvang je de najaars- en de winter-editie in jouw brievenbus. Dat betekent meer dan 300 pagina’s aan schitterende wielerverhalen. Wacht niet te lang, want OP=OP. Bestel nu jouw magazines en verzeker je van uren leesplezier.
RIDE Magazine

Om te reageren moet je ingelogd zijn.