Mateusz Taciak, Iván Ramiro Sosa, Michał Kwiatkowski
In de rubriek WielerFlits Kort bundelt WielerFlits al het nieuws dat onze site nog niet gehaald heeft. Vandaag over de overwinningen van Mateusz Taciak, Iván Ramiro Sosa en Michał Kwiatkowski.
Mateusz Taciak wint Poolse rittenkoers, Fortin pakt slotetappe
Mateusz Taciak heeft de Szlakiem Walk Majora Hubala (2.1) op zijn naam geschreven. De 33-jarige Pool van CCC Sprandi Polkowice kwam in de vlakke slotetappe naar Koñskie niet meer in de problemen. De rit zelf werd een prooi voor Filippo Fortin. De Italiaan won in de sprint voor thuisrijders Maciej Paterski en Szymon Sajnok.
Tour of Bihor krijgt verwachte winnaar met Ivan Ramiro Sosa
In Roemenië is er ook een einde gekomen aan de Tour of Bihor. Niet geheel verrassend schreef Iván Ramiro Sosa er de eindzege op zijn naam. Voor het Colombiaanse toptalent van Androni Giocattoli-Sidermec is het zijn eerste zege in een rittenkoers.
De slotrit werd in een massasprint gewonnen door Riccardo Stacchiotti. De 26-jarige Italiaan van MSTina-Focus bleef Batuhan Ozgur en Pesci Manuel voor.
🇨🇴Iván Sosa reina en el Tour de Bihor y logra su primer título en Europa: https://t.co/m9TroTMfSg #ciclismo #TourofBihor pic.twitter.com/UcZFF7X6ZJ
— CiclismoInternacinal (@CiclismoInter) 3 juni 2018
Kwiatkowski na winst in Dauphiné: “We kunnen meerdere pionnen uitspelen”
Michał Kwiatkowski kon het Critérium du Dauphiné niet beter beginnen; de Pool wist de 6,6 kilometer lange proloog naar Valence te winnen. Na afloop liet de Pool weten blij te zijn, maar niet als absolute kopman de komende etappes aan te vatten. “We hebben meerdere pionnen om uit te spelen, met ook nog Thomas en Moscon.”
“We zullen proberen om deze Dauphiné te winnen, maar we moeten daarvoor wel goed samenwerken. Vooral de ploegentijdrit is erg belangrijk”, aldus de Sky-renner.
Taciak kwam niet alleen niet in de problemen, maar veroverde de leiderstrui nog van Maciejuk door boniseconden te pakken.