Victor Campenaerts ‘flink geschaafd’ na val in Ronde van het Baskenland
Victor Campenaerts gaat een mindere nacht tegemoet. De hardrijder kwam dinsdag ten val in de slotfase van de tweede etappe van de Ronde van het Baskenland. Er is echter ook goed nieuws: de 33-jarige coureur heeft geen serieuze blessures opgelopen.
Zijn werkgever Visma | Lease a Bike meldt op zijn website dat Campenaerts “op eigen kracht de finish wist te bereiken, maar hij bleek wel flink geschaafd.” De Belg lijkt echter wel zijn weg te kunnen vervolgen in de Baskische wielerronde.
Campenaerts liet maandag nog zien dat het met de vorm wel snor zit: hij reed in de openingstijdrit van 16,5 kilometer namelijk naar een zevende tijd. Hij strandde aan de finish op twaalf seconden van ritwinnaar Maximilian Schachmann.
#ElMundoRuedaXSeñal | ¡Caída! ¡Caída! Victor Campenaerts se fue al piso a menos de 3 km para la meta.
Mira la carrera acá 🖥 👉 https://t.co/REiLk944pJ pic.twitter.com/pleZYE6LJD
— Señal Deportes (@SenalDeportes) April 8, 2025
Campenaerts keek na zijn tijdritinspanning vooruit naar de komende Baskische dagen. “Ik had de openingstijdrit graag gewonnen hier, maar laten we vooropstellen dat het teambelang vanaf nu het belangrijkst is. We hopen mee te kunnen strijden om de ritzeges de komende dagen.”
Om te reageren moet je ingelogd zijn.