maandag 14 augustus 2017 om 12:06
Vuelta 2017: Orica-Scott met Chaves en gebroeders Yates
Orica-Scott komt op volle oorlogssterkte naar de Vuelta. Met Esteban Chaves beschikt de Australische formatie over de nummer drie van vorig jaar, maar ook de gebroeders Adam en Simon Yates staan aan de start. Het wordt de eerste grote ronde waar de drie klassementsrenners samen voor geselecteerd zijn.
“Nu alle drie onze klassementsrenners aan de start staan, wordt dat een hele uitdaging”, legt ploegleider Neil Stephens uit. “Vorig jaar reden we de Vuelta met Simon en Esteban. Toen heeft het zichzelf uitgewezen. Hoewel hij zelf in de top tien finishte, reed Simon onbaatzuchtig in dienst voor onze podiumplek”, kijkt Stephens terug. “Het doel is een goed resultaat voor de ploeg in Madrid. Wie dat zal zijn, dat maakt niet uit.”Jack Haig en Carlos Verona moeten de kopmannen ondersteunen in de bergen. Orica-Scott rekent bovendien op Magnus Cort voor de massasprints. De 24-jarige Deen won vorig jaar twee etappes in de Spaanse rittenkoers.
Selectie Orica-Scott voor Vuelta 2017
Sam Bewley
Esteban Chaves
Magnus Cort
Jack Haig
Chris Juul-Jensen
Svein Tuft
Carlos Verona
Adam Yates
Simon Yates
Ah, fijn dat jij even gebeld hebt met Matthew White voor de exacte rolverdeling en ambities. Unzue ook nog gesproken toevallig?
Vorige week in Breda ff gezien en hoewel hij het niet met zoveel woorden zei hoeven we van Chaves echt niet veel te verwachten.
Alle ongelovigen kunnen de vorm van Chaves maandag al aanschouwen, als hij niet al in de ploegentijdrit over boord gaat.