Wout van Aert al vroeg in de problemen in Gavere: “In de start zat ik te ver”
foto: Photopress.be
zondag 11 november 2018 om 17:19

Wout van Aert al vroeg in de problemen in Gavere: “In de start zat ik te ver”

Wout van Aert kende geen vlekkeloze veldrit van Asper-Gavere. De wereldkampioen van Cibel-Cebon werd derde en keek al vroeg in de cross tegen een achterstand aan op zijn rivaal Mathieu van der Poel, die de kopstart had. “In de start zat ik te ver”, veroordeelt Van Aert zijn eerste meters in het flashinterview.

Een must have voor alle wielerfans! Met de Black Friday deal van RIDE Magazine haal je het ideale cadeautje voor de feestdagen in huis. Voor slechts € 13,95 ontvang je de najaars- en de winter-editie in jouw brievenbus. Dat betekent meer dan 300 pagina’s aan schitterende wielerverhalen. Wacht niet te lang, want OP=OP. Bestel nu jouw magazines en verzeker je van uren leesplezier.

Vervolgens werkte Van Aert zich wel naar voren op de modderstroken. “Ik kwam daarna wel snel in mijn tempo en dat tempo heb ik de hele cross kunnen vasthouden”, blikt hij terug. Hij belandde in een tweestrijd met Toon Aerts om de tweede plek, die hij uiteindelijk verloor. “Het was elke klim afzien. En technisch is het parcours zo moeilijk dat je voortdurend geconcentreerd moet blijven. Ik zal nu de cross herbekijken als analyse.”

RIDE Magazine

Om te reageren moet je ingelogd zijn.