Wout van Aert poetst hatelijke nul weg in Ardooie
Wout van Aert is van de hatelijke nul af. In de Kermiscross van Ardooie voerde de wereldkampioen van Crélan-Charles een ware onemanshow op. Zijn grote angstgegner Mathieu van der Poel, die dit seizoen al acht veldritten won, was niet van de partij.
Even voor halfweg koers sloeg Van Aert de beslissende slag. De wereldkampioen liet Michael Boros en Michael Vanthourenhout achter zich met een ferme versnelling, waarna hij zijn voorsprong constant uitbreidde. Toon Aerts mocht uiteindelijk als tweede mee het podium op, voor Michael Vanthourenhout.
Bij de vrouwen ging de overwinning naar Katie Compton. De Amerikaans kampioene reed van start tot finish op kop en kwam solo over de finish. Ze bleef thuisrijdsters Ellen van Loy en Loes Sels voor. Wereldkampioene Sanne Cant stond niet aan het vertrek.
De giro is ook een kermiskoers inderdaad. Wat een onzin.
Bedoel je Mathieu Maes?
Even of constant?
Over de hele cross ja. Die 'even' doelde erop dat dat hoog is. Ofwel ben je aan het 'dollen', not sure
Wout van Aert aka kruimeltje .