Arkéa-B&B Hotels en nieuwe kledingsponsor kiezen voor meer zwart in tenue
Arkéa-B&B Hotels heeft het tenue voor 2025 gepresenteerd. De mannen-, vrouwen- en beloftenploeg rijden ook volgend jaar in het rood en zwart, maar die laatste kleur is ditmaal prominenter aanwezig. Ook verandert de formatie van kledingsponsor.
In 2024 was het tenue van Arkéa-B&B Hotels overwegend rood. Dat gold ook voor de mouwen, maar die zijn volgend jaar zwart. Zodoende krijgt het shirt een andere look. Hiermee drukt Rosti, de nieuwe kledingsponsor van het WorldTeam, zijn eigen stempel op de outfit. Het Italiaanse kledingmerk vervangt het Franse Ekoi.
Net als vorig jaar, heet het shirt van Arkéa-B&B Hotels de ‘Excalibur’. Daarmee verwijst het team naar haar Bretons roots, want de Excalibur was een legendarisch zwaard uit de regio. Ook op de rest van het tenue zijn details te vinden die verwijzen naar de Keltische geschiedenis.
𝑬𝒙𝒄𝒂𝒍𝒊𝒃𝒖𝒓 : chapitre 2025. ⚔
Notre nouveau maillot créé en collaboration avec Rosti.❤🖤🤝 @cmarkea | @BBHotelsFR pic.twitter.com/aojaadVLs0
— ARKEA-B&B HOTELS (@arkeabbhotels) December 12, 2024
Geplaatst als onderdeel van: BEAT Cycling kiest voor nóg blauwer tenue in 2025
Om te reageren moet je ingelogd zijn.