Twee contractverlengingen bij Caja Rural-Seguros RGA
maandag 13 november 2023 om 14:27

Twee contractverlengingen bij Caja Rural-Seguros RGA

Caja Rural Seguros-RGA heeft goed nieuws voor David González en Michal Schlegel. De 27-jarige Spanjaard en één jaar oudere Tsjech kunnen rekenen op een contractverlenging tot eind 2024.

González komt al sinds 2019 uit voor de Spaanse formatie en maakte afgelopen seizoen zijn debuut in een grote ronde. González stond namelijk aan de start van de Vuelta a España, wist de ronde uit te rijden en plaatste zichzelf enkele keren in de sprints. De rappe man werd zevende in Burriana en Oliva en tevens elfde in Lekunberri.

Schlegel staat dan weer te boek als een klimmer. De Tsjech, die in het verleden ook uitkwam voor CCC Sprandi Polkowice, maakte dit jaar eveneens deel uit van de Vuelta-selectie van Caja Rural-Seguros RGA. Schlegel wist zich in die drie weken niet echt te onderscheiden, maar reed wel door tot Madrid. Zijn beste uitslag in 2023 noteerde hij op Portugese bodem, met een vierde plaats in de GP Internacional Torres Vedras.

Geplaatst als onderdeel van:

RIDE Magazine

Om te reageren moet je ingelogd zijn.