Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
4 Jours de Dunkerque
Hondschoote - Dunkerque
4 Jours de Dunkerque
Hondschoote - Dunkerque
Datum
8 mei 2016
Startlocatie
Hondschoote
Finish-locatie
Dunkerque
Afstand
160.70 km
Uitslag
4 Jours de Dunkerque (2.HC)
Hondschoote → Hondschoote (160,70 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Kenny Dehaes
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
3:31:08
2
Bryan Coquard
Direct Energie
Direct Energie
,,
3
Ariel Maximiliano Richeze
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
,,
4
Nacer Bouhanni
Cofidis
Cofidis
,,
5
Rudy Barbier
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
,,
6
Raymond Kreder
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
,,
7
Marco Benfatto
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
,,
8
Baptiste Planckaert
Wallonie Bruxelles - Group Protect
Wallonie Bruxelles - Group Protect
,,
9
Gediminas Bagdonas
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
10
Romain Feillu
HP-BTP Auber '93
HP-BTP Auber '93
,,
11
Gerry Druyts
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
,,
12
Benoît Sinner
Armee de Terre
Armee de Terre
,,
13
Leonardo Fabio Duque
Delko Marseille-Provence KTM
Delko Marseille-Provence KTM
,,
14
Rasmus Christian Quaade
Stölting Service Group
Stölting Service Group
,,
15
Yauheni Hutarovich
Fortuneo-Vital Concept
Fortuneo-Vital Concept
,,
16
Geoffrey Soupe
Cofidis
Cofidis
,,
17
Anthony Maldonado
HP-BTP Auber '93
HP-BTP Auber '93
,,
18
Adrien Petit
Direct Energie
Direct Energie
,,
19
Benjamin Giraud
Delko Marseille-Provence KTM
Delko Marseille-Provence KTM
,,
20
Nikolas Maes
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
,,
21
Timothy Stevens
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
,,
22
Stijn Steels
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
23
Daniel Hoelgaard
FDJ
FDJ
,,
24
Delio Fernández Cruz
Delko Marseille-Provence KTM
Delko Marseille-Provence KTM
,,
25
Dion Smith
One Pro Cycling
One Pro Cycling
,,
26
Yves Lampaert
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
,,
27
Jesper Asselman
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
,,
28
David Menut
HP-BTP Auber '93
HP-BTP Auber '93
,,
29
Yannis Yssaad
Armee de Terre
Armee de Terre
,,
30
Alo Jakin
HP-BTP Auber '93
HP-BTP Auber '93
,,
31
Yoann Offredo
FDJ
FDJ
,,
32
Xandro Meurisse
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
,,
33
Marco Frapporti
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
,,
34
Yanto Barker
One Pro Cycling
One Pro Cycling
,,
35
Mirko Selvaggi
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
,,
36
Robin Stenuit
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
,,
37
Armindo Fonseca
Fortuneo-Vital Concept
Fortuneo-Vital Concept
,,
38
Flavien Dassonville
HP-BTP Auber '93
HP-BTP Auber '93
,,
39
Pierrick Fédrigo
Fortuneo-Vital Concept
Fortuneo-Vital Concept
,,
40
Sjoerd Van Ginneken
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
,,
41
Jonas Tenbrock
Stölting Service Group
Stölting Service Group
,,
42
Damien Gaudin
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
43
Tim Declercq
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
44
Romain Combaud
Delko Marseille-Provence KTM
Delko Marseille-Provence KTM
,,
45
Maxime Vantomme
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
,,
46
Wesley Kreder
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
,,
47
Stijn Vandenbergh
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
,,
48
Sébastien Chavanel
FDJ
FDJ
,,
49
Yann Guyot
Armee de Terre
Armee de Terre
,,
50
David Boucher
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
,,
51
Rob Ruijgh
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
,,
52
Alexis Gougeard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
53
Pieter Jacobs
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
,,
54
Raymond Kreder
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
,,
55
Dennis Coenen
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
+ 13
56
Jimmy Turgis
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
,,
57
François Bidard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
58
Julien Guay
HP-BTP Auber '93
HP-BTP Auber '93
,,
59
Jérémy Maison
FDJ
FDJ
,,
60
Julien El Fares
Delko Marseille-Provence KTM
Delko Marseille-Provence KTM
,,
61
Brice Feillu
Fortuneo-Vital Concept
Fortuneo-Vital Concept
,,
62
Gregory Habeaux
Wallonie Bruxelles - Group Protect
Wallonie Bruxelles - Group Protect
+ 16
63
Sylvain Chavanel
Direct Energie
Direct Energie
,,
64
Sébastien Minard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
65
Florian Vachon
Fortuneo-Vital Concept
Fortuneo-Vital Concept
,,
66
Laurent Pichon
FDJ
FDJ
,,
67
Brian van Goethem
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
+ 20
68
Borut Bozic
Cofidis
Cofidis
+ 22
69
Quentin Jauregui
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
70
Ludwig De Winter
Wallonie Bruxelles - Group Protect
Wallonie Bruxelles - Group Protect
+ 24
71
Julien Berard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
72
Glenn O'Shea
One Pro Cycling
One Pro Cycling
+ 29
73
Joshua Hunt
One Pro Cycling
One Pro Cycling
,,
74
Frederique Robert
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
+ 46
75
Stéphane Poulhiès
Armee de Terre
Armee de Terre
,,
76
Danilo Napolitano
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
+ 54
77
Kristian House
One Pro Cycling
One Pro Cycling
,,
78
Julien Duval
Armee de Terre
Armee de Terre
,,
79
Pierre-Henri Lecuisinier
FDJ
FDJ
,,
80
Thomas Deruette
Wallonie Bruxelles - Group Protect
Wallonie Bruxelles - Group Protect
,,
81
Michael Reihs
Stölting Service Group
Stölting Service Group
,,
82
Yannick Martinez
Delko Marseille-Provence KTM
Delko Marseille-Provence KTM
,,
83
Jérémy Leveau
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
,,
84
Jonathan Dufrasne
Wallonie Bruxelles - Group Protect
Wallonie Bruxelles - Group Protect
,,
85
Niki Terpstra
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
,,
86
Michael Van Staeyen
Cofidis
Cofidis
+ 1:05
87
Florian Sénéchal
Cofidis
Cofidis
+ 1:11
88
Pierre Gouault
HP-BTP Auber '93
HP-BTP Auber '93
+ 1:22
89
Sven Reutter
Stölting Service Group
Stölting Service Group
,,
90
Tom Devriendt
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
+ 1:24
91
Frederik Backaert
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
+ 1:25
92
Benoît Jarrier
Fortuneo-Vital Concept
Fortuneo-Vital Concept
,,
93
Arnaud Gérard
Fortuneo-Vital Concept
Fortuneo-Vital Concept
,,
94
Evaldas Siskevicius
Delko Marseille-Provence KTM
Delko Marseille-Provence KTM
,,
95
Lander Seynaeve
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
,,
96
Dieter Bouvry
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
,,
97
Gert Joeaar
Cofidis
Cofidis
,,
98
Perrig Quemeneur
Direct Energie
Direct Energie
,,
99
Jérôme Baugnies
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
+ 0
100
Francesco Gavazzi
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
+ 1:35
101
Marco Bandiera
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
,,
102
Francesco Chicchi
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
,,
103
Jef Van Meirhaeghe
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
104
Alexis Bodiot
Armee de Terre
Armee de Terre
,,
105
Ruben Pols
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
106
Aimé Degendt
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
107
Jimmy Duquennoy
Wallonie Bruxelles - Group Protect
Wallonie Bruxelles - Group Protect
,,
108
Olivier Chevalier
Wallonie Bruxelles - Group Protect
Wallonie Bruxelles - Group Protect
+ 2:38
109
Thomas Koep
Stölting Service Group
Stölting Service Group
+ 4:05
110
Jens Wallays
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
111
Clement Venturini
Cofidis
Cofidis
,,
112
Yohann Gène
Direct Energie
Direct Energie
,,
113
Guillaume Thevenot
Direct Energie
Direct Energie
,,
114
Fabien Grellier
Direct Energie
Direct Energie
,,
115
Berden de Vries
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
,,
116
Jordan Levasseur
Armee de Terre
Armee de Terre
,,
117
Samuel Williams
One Pro Cycling
One Pro Cycling
+ 11:27
DNF
Maxime Farazijn
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
DNF
Anthony Perez
Cofidis
Cofidis
DNF
Maxime Renault
HP-BTP Auber '93
HP-BTP Auber '93
DNF
Julien Morice
Direct Energie
Direct Energie
DNF
Felix Pouilly
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Bryan Coquard
Direct Energie
Direct Energie
21:24:03
2
Marco Frapporti
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
+ 30
3
Xandro Meurisse
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
+ 31
4
Pierrick Fédrigo
Fortuneo-Vital Concept
Fortuneo-Vital Concept
+ 41
5
Dion Smith
One Pro Cycling
One Pro Cycling
+ 42
6
Delio Fernández Cruz
Delko Marseille-Provence KTM
Delko Marseille-Provence KTM
+ 45
7
Damien Gaudin
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
8
Yoann Offredo
FDJ
FDJ
+ 46
9
Rasmus Christian Quaade
Stölting Service Group
Stölting Service Group
+ 53
10
Mirko Selvaggi
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
+ 58
11
Alo Jakin
HP-BTP Auber '93
HP-BTP Auber '93
+ 1:08
12
Romain Combaud
Delko Marseille-Provence KTM
Delko Marseille-Provence KTM
,,
13
Flavien Dassonville
HP-BTP Auber '93
HP-BTP Auber '93
+ 1:13
14
Stijn Vandenbergh
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
+ 1:15
15
Yann Guyot
Armee de Terre
Armee de Terre
+ 1:19
16
Jérôme Baugnies
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
+ 1:33
17
Geoffrey Soupe
Cofidis
Cofidis
+ 1:34
18
Rob Ruijgh
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
+ 1:42
19
Sébastien Minard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
+ 1:58
20
Yves Lampaert
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
+ 2:09
21
Sjoerd Van Ginneken
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
+ 2:43
22
Niki Terpstra
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
+ 3:12
23
Raymond Kreder
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
+ 3:17
24
Pieter Jacobs
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
+ 3:30
25
Ariel Maximiliano Richeze
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
+ 3:33
26
Sylvain Chavanel
Direct Energie
Direct Energie
,,
27
Laurent Pichon
FDJ
FDJ
+ 3:53
28
Leonardo Fabio Duque
Delko Marseille-Provence KTM
Delko Marseille-Provence KTM
+ 4:00
29
Tim Declercq
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
30
Baptiste Planckaert
Wallonie Bruxelles - Group Protect
Wallonie Bruxelles - Group Protect
+ 4:01
31
Brice Feillu
Fortuneo-Vital Concept
Fortuneo-Vital Concept
+ 4:09
32
Jimmy Turgis
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
+ 4:13
33
Florian Vachon
Fortuneo-Vital Concept
Fortuneo-Vital Concept
+ 5:17
34
François Bidard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
+ 5:24
35
Julien Duval
Armee de Terre
Armee de Terre
+ 5:29
36
David Menut
HP-BTP Auber '93
HP-BTP Auber '93
+ 5:48
37
Jesper Asselman
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
,,
38
Julien Berard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
+ 6:10
39
Rudy Barbier
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
+ 6:27
40
Gerry Druyts
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
+ 6:40
41
Aimé Degendt
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 6:47
42
Gregory Habeaux
Wallonie Bruxelles - Group Protect
Wallonie Bruxelles - Group Protect
+ 7:19
43
Nikolas Maes
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
+ 8:54
44
Sébastien Chavanel
FDJ
FDJ
+ 9:56
45
Maxime Vantomme
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
+ 11:23
46
Frederik Backaert
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
+ 12:48
47
Jérémy Leveau
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
+ 12:50
48
Stijn Steels
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 13:09
49
Julien Guay
HP-BTP Auber '93
HP-BTP Auber '93
+ 13:22
50
Pierre-Henri Lecuisinier
FDJ
FDJ
+ 13:42
51
Ludwig De Winter
Wallonie Bruxelles - Group Protect
Wallonie Bruxelles - Group Protect
+ 13:43
52
Adrien Petit
Direct Energie
Direct Energie
+ 13:46
53
Alexis Gougeard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
+ 13:47
54
Gediminas Bagdonas
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
+ 14:17
55
Julien El Fares
Delko Marseille-Provence KTM
Delko Marseille-Provence KTM
+ 14:38
56
Jérémy Maison
FDJ
FDJ
,,
57
Perrig Quemeneur
Direct Energie
Direct Energie
+ 15:00
58
Yannick Martinez
Delko Marseille-Provence KTM
Delko Marseille-Provence KTM
+ 15:18
59
Borut Bozic
Cofidis
Cofidis
+ 16:50
60
Brian van Goethem
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
+ 18:18
61
Evaldas Siskevicius
Delko Marseille-Provence KTM
Delko Marseille-Provence KTM
+ 20:31
62
Daniel Hoelgaard
FDJ
FDJ
+ 21:05
63
Nacer Bouhanni
Cofidis
Cofidis
+ 22:09
64
Kenny Dehaes
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
,,
65
Armindo Fonseca
Fortuneo-Vital Concept
Fortuneo-Vital Concept
+ 22:16
66
Yannis Yssaad
Armee de Terre
Armee de Terre
+ 22:19
67
Timothy Stevens
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
,,
68
Wesley Kreder
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
+ 22:38
69
David Boucher
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
+ 22:41
70
Bert Van Lerberghe
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 22:43
71
Anthony Maldonado
HP-BTP Auber '93
HP-BTP Auber '93
+ 22:51
72
Jonas Tenbrock
Stölting Service Group
Stölting Service Group
+ 22:52
73
Stéphane Poulhiès
Armee de Terre
Armee de Terre
+ 23:01
74
Yanto Barker
One Pro Cycling
One Pro Cycling
+ 23:03
75
Michael Reihs
Stölting Service Group
Stölting Service Group
+ 23:13
76
Benoît Sinner
Armee de Terre
Armee de Terre
+ 23:26
77
Yauheni Hutarovich
Fortuneo-Vital Concept
Fortuneo-Vital Concept
+ 23:35
78
Pierre Gouault
HP-BTP Auber '93
HP-BTP Auber '93
+ 23:40
79
Benjamin Giraud
Delko Marseille-Provence KTM
Delko Marseille-Provence KTM
+ 23:44
80
Benoît Jarrier
Fortuneo-Vital Concept
Fortuneo-Vital Concept
,,
81
Kristian House
One Pro Cycling
One Pro Cycling
+ 23:48
82
Thomas Deruette
Wallonie Bruxelles - Group Protect
Wallonie Bruxelles - Group Protect
,,
83
Francesco Gavazzi
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
+ 23:54
84
Jonathan Dufrasne
Wallonie Bruxelles - Group Protect
Wallonie Bruxelles - Group Protect
+ 23:58
85
Sven Reutter
Stölting Service Group
Stölting Service Group
+ 24:16
86
Danilo Napolitano
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
+ 24:32
87
Arnaud Gérard
Fortuneo-Vital Concept
Fortuneo-Vital Concept
+ 24:34
88
Clement Venturini
Cofidis
Cofidis
+ 25:21
89
Florian Sénéchal
Cofidis
Cofidis
+ 25:23
90
Robin Stenuit
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
+ 25:24
91
Dennis Coenen
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
+ 26:06
92
Olivier Chevalier
Wallonie Bruxelles - Group Protect
Wallonie Bruxelles - Group Protect
+ 26:08
93
Gert Joeaar
Cofidis
Cofidis
+ 26:17
94
Romain Feillu
HP-BTP Auber '93
HP-BTP Auber '93
+ 26:24
95
Frederique Robert
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
+ 26:26
96
Michael Van Staeyen
Cofidis
Cofidis
+ 26:34
97
Yohann Gène
Direct Energie
Direct Energie
+ 26:43
98
Thomas Koep
Stölting Service Group
Stölting Service Group
+ 26:44
99
Tom Devriendt
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
+ 26:48
100
Ruben Pols
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
101
Lander Seynaeve
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
+ 27:39
102
Jordan Levasseur
Armee de Terre
Armee de Terre
+ 28:05
103
Marco Benfatto
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
+ 28:17
104
Jef Van Meirhaeghe
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 28:20
105
Francesco Chicchi
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
+ 28:55
106
Alexis Bodiot
Armee de Terre
Armee de Terre
+ 29:09
107
Marco Bandiera
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
+ 29:30
108
Jens Wallays
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 30:14
109
Dieter Bouvry
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
+ 30:39
110
Jimmy Duquennoy
Wallonie Bruxelles - Group Protect
Wallonie Bruxelles - Group Protect
+ 30:53
111
Berden de Vries
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
+ 33:05
112
Quentin Jauregui
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
+ 33:16
113
Joshua Hunt
One Pro Cycling
One Pro Cycling
+ 38:32
114
Glenn O'Shea
One Pro Cycling
One Pro Cycling
+ 43:20
115
Fabien Grellier
Direct Energie
Direct Energie
+ 48:35
116
Guillaume Thevenot
Direct Energie
Direct Energie
+ 50:17
117
Samuel Williams
One Pro Cycling
One Pro Cycling
+ 53:27
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Bryan Coquard
Direct Energie
Direct Energie
94
2
Nacer Bouhanni
Cofidis
Cofidis
55
3
Rudy Barbier
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
49
4
Ariel Maximiliano Richeze
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
47
5
Kenny Dehaes
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
41
6
Baptiste Planckaert
Wallonie Bruxelles - Group Protect
Wallonie Bruxelles - Group Protect
30
7
Marco Frapporti
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
25
8
Xandro Meurisse
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
21
9
Gediminas Bagdonas
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
21
10
Bert Van Lerberghe
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
19
Powered by
Cyclingflash.com
1
Stéphane Poulhiès
Armee de Terre
Armee de Terre
14
2
Armindo Fonseca
Fortuneo-Vital Concept
Fortuneo-Vital Concept
13
3
Marco Frapporti
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
11
4
Alexis Gougeard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
10
5
Brian van Goethem
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
8
6
Stijn Vandenbergh
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
6
7
Yoann Offredo
FDJ
FDJ
4
8
Sylvain Chavanel
Direct Energie
Direct Energie
4
9
Tom Devriendt
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
4
10
Lander Seynaeve
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
4
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren