Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
Vuelta 2024
Belgen in de Vuelta
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Baltic Chain Tour
Utena - Vilnius
Baltic Chain Tour
Utena - Vilnius
Datum
25 augustus 2013
Startlocatie
Utena
Finish-locatie
Vilnius
Afstand
146.00 km
Uitslag
Baltic Chain Tour (2.2)
Utena → Utena (146,00 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Andris Smirnovs
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
3:15:10
2
Emils Liepins
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
,,
3
Yuriy Metlushenko
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
4
Alo Jakin
,,
5
Tomas Vaitkus
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
6
Ivan Savitskiy
Rusvelo
Rusvelo
,,
7
Andriy Kulyk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
8
Erik Baska
Dukla Trencin Trek
Dukla Trencin Trek
,,
9
Maksym Vasilyev
ISD Continental Team
ISD Continental Team
,,
10
Christoph Schweizer
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
11
Martin Laas
,,
12
Marcel Meisen
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
13
Philipp Walsleben
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
14
Oleksandr Martynenko
ISD Continental Team
ISD Continental Team
,,
15
Mateusz Komar
BDC - Marcpol Team
BDC - Marcpol Team
,,
16
Marius Bernatonis
Team 3M
Team 3M
,,
17
Maxim Pokidov
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
18
Kristofers Racenajs
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
,,
19
Indulis Bekmanis
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
,,
20
Henrik Evensen
Froy - Bianchi
Froy - Bianchi
,,
21
Martynas Maniusis
Doltcini - Flanders
Doltcini - Flanders
,,
22
Siarhei Papok
,,
23
Damian Walczak
BDC - Marcpol Team
BDC - Marcpol Team
,,
24
Maximilian Beyer
,,
25
Paulius Siskevicius
,,
26
Matej Jurco
Dukla Trencin Trek
Dukla Trencin Trek
,,
27
Krister Raudsepp
,,
28
Rene Mandri
,,
29
Anatoliy Pakhtusov
ISD Continental Team
ISD Continental Team
,,
30
Michael Vanthourenhout
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
31
Yuriy Agarkov
ISD Continental Team
ISD Continental Team
,,
32
Christian Bertilsson
Team People4You - Unaas Cycling
Team People4You - Unaas Cycling
,,
33
Andriy Vasylyuk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
34
Eryk Laton
BDC - Marcpol Team
BDC - Marcpol Team
,,
35
Kacper Gronkiewicz
BDC - Marcpol Team
BDC - Marcpol Team
,,
36
Adrian Banaszek
BDC - Marcpol Team
BDC - Marcpol Team
,,
37
David van der Poel
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
38
Henrik Abom
,,
39
Sergiy Grechyn
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
40
Lubos Malovec
Dukla Trencin Trek
Dukla Trencin Trek
,,
41
Paavo Paajanen
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
,,
42
Nikolay Zhurkin
Rusvelo
Rusvelo
,,
43
Ivo Suur
,,
44
Mikko Paajanen
,,
45
Zydrunas Savickas
,,
46
Samir Jabrayilov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
47
Volodymyr Gomenyuk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
48
Mykhaylo Radionov
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
49
Branislau Samoilau
,,
50
Alexey Kurbatov
Helicopters
Helicopters
,,
51
Raman Ramanau
,,
52
Bekir Baki Akirsan
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
53
Vitalii Popkov
ISD Continental Team
ISD Continental Team
,,
54
Siarhei Safonau
,,
55
Siim Erik Alamaa
,,
56
David De La Fuente Rasilla
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
57
Mikhail Shemetau
,,
58
Andrey Mizurov
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
59
Kirill Egorov
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
60
Timmo Jeret
,,
61
Anders Dahlberg
,,
62
Siim Jalakas
,,
63
Marco Mathis
RNR Rad-Net Rose Team
RNR Rad-Net Rose Team
,,
64
Igor Frolov
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
65
Jens Adams
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
66
Mikhel Ronimois
,,
67
Patrik Tybor
Dukla Trencin Trek
Dukla Trencin Trek
,,
68
Alexander Grigoriev
Helicopters
Helicopters
,,
69
Jan Marcus Faaglum Karlsson
,,
70
Andris Vosekalns
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
71
Kristjan Oolo
,,
72
Samuel Pökälä
,,
73
Mihkel Raim
Amore & Vita
Amore & Vita
,,
74
Viktor Shmalko
Itera-Katusha
Itera-Katusha
+ 16
75
Niels Albert
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
76
Robert Pölder
Team People4You - Unaas Cycling
Team People4You - Unaas Cycling
,,
77
Endrik Puntso
,,
78
Reijo Puhm
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
79
Johan Landstrom
+ 20
80
Andrey Sazanov
+ 22
81
Artur Kovsh
Itera-Katusha
Itera-Katusha
+ 25
82
Darijus Dzervus
Doltcini - Flanders
Doltcini - Flanders
,,
83
Aleh Ahiyevich
+ 40
84
Kersten Thiele
RNR Rad-Net Rose Team
RNR Rad-Net Rose Team
+ 1:01
85
Silver Schultz
+ 6:24
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Philipp Walsleben
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
22:29:29
2
Ivan Savitskiy
Rusvelo
Rusvelo
+ 2
3
Zydrunas Savickas
+ 25
4
Indulis Bekmanis
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
+ 32
5
Rene Mandri
+ 39
6
Anatoliy Pakhtusov
ISD Continental Team
ISD Continental Team
+ 42
7
Mateusz Komar
BDC - Marcpol Team
BDC - Marcpol Team
+ 48
8
Andriy Kulyk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 1:01
9
Branislau Samoilau
+ 1:04
10
Andriy Vasylyuk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 1:13
11
Siarhei Papok
+ 1:24
12
Maksym Vasilyev
ISD Continental Team
ISD Continental Team
+ 1:38
13
Yuriy Agarkov
ISD Continental Team
ISD Continental Team
+ 1:48
14
Tomas Vaitkus
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
15
Adrian Banaszek
BDC - Marcpol Team
BDC - Marcpol Team
+ 2:20
16
Kirill Egorov
Itera-Katusha
Itera-Katusha
+ 2:56
17
Martynas Maniusis
Doltcini - Flanders
Doltcini - Flanders
+ 4:40
18
Marius Bernatonis
Team 3M
Team 3M
+ 5:02
19
Damian Walczak
BDC - Marcpol Team
BDC - Marcpol Team
+ 5:24
20
Maxim Pokidov
Itera-Katusha
Itera-Katusha
+ 5:35
21
Alexey Kurbatov
Helicopters
Helicopters
+ 5:37
22
Igor Frolov
Itera-Katusha
Itera-Katusha
+ 5:49
23
Raman Ramanau
+ 5:52
24
Mykhaylo Radionov
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 5:53
25
Mihkel Raim
Amore & Vita
Amore & Vita
+ 6:06
26
Vitalii Popkov
ISD Continental Team
ISD Continental Team
+ 6:13
27
Volodymyr Gomenyuk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 7:11
28
Alexander Grigoriev
Helicopters
Helicopters
+ 7:45
29
Yuriy Metlushenko
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
+ 8:38
30
Paavo Paajanen
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
+ 10:46
31
Patrik Tybor
Dukla Trencin Trek
Dukla Trencin Trek
+ 11:12
32
Sergiy Grechyn
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
+ 11:19
33
Andrey Mizurov
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
+ 11:33
34
Marcel Meisen
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
+ 11:35
35
Alo Jakin
+ 11:42
36
David van der Poel
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
+ 11:48
37
Andris Vosekalns
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 11:51
38
Emils Liepins
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
+ 12:03
39
Christoph Schweizer
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
+ 12:09
40
Jens Adams
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
41
Matej Jurco
Dukla Trencin Trek
Dukla Trencin Trek
+ 12:20
42
Siim Jalakas
+ 12:32
43
Kristofers Racenajs
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
+ 12:33
44
Ivo Suur
+ 12:56
45
Samuel Pökälä
+ 14:33
46
Christian Bertilsson
Team People4You - Unaas Cycling
Team People4You - Unaas Cycling
+ 16:00
47
Krister Raudsepp
+ 16:22
48
Erik Baska
Dukla Trencin Trek
Dukla Trencin Trek
+ 16:26
49
Eryk Laton
BDC - Marcpol Team
BDC - Marcpol Team
+ 16:43
50
Viktor Shmalko
Itera-Katusha
Itera-Katusha
+ 17:10
51
Nikolay Zhurkin
Rusvelo
Rusvelo
+ 17:44
52
Bekir Baki Akirsan
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
+ 18:01
53
Paulius Siskevicius
+ 18:05
54
Martin Laas
+ 19:57
55
Jan Marcus Faaglum Karlsson
+ 20:02
56
Henrik Evensen
Froy - Bianchi
Froy - Bianchi
+ 20:22
57
Silver Schultz
+ 20:29
58
David De La Fuente Rasilla
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
+ 20:31
59
Michael Vanthourenhout
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
+ 20:39
60
Lubos Malovec
Dukla Trencin Trek
Dukla Trencin Trek
+ 20:43
61
Mikko Paajanen
,,
62
Andrey Sazanov
+ 20:53
63
Darijus Dzervus
Doltcini - Flanders
Doltcini - Flanders
+ 21:02
64
Kersten Thiele
RNR Rad-Net Rose Team
RNR Rad-Net Rose Team
+ 21:17
65
Samir Jabrayilov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
+ 22:04
66
Niels Albert
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
+ 22:24
67
Anders Dahlberg
+ 22:49
68
Maximilian Beyer
+ 23:09
69
Henrik Abom
+ 24:41
70
Siim Erik Alamaa
+ 24:50
71
Oleksandr Martynenko
ISD Continental Team
ISD Continental Team
+ 24:54
72
Timmo Jeret
+ 25:04
73
Kristjan Oolo
+ 25:14
74
Andris Smirnovs
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 25:22
75
Mikhel Ronimois
+ 25:25
76
Kacper Gronkiewicz
BDC - Marcpol Team
BDC - Marcpol Team
+ 25:28
77
Siarhei Safonau
+ 26:09
78
Mikhail Shemetau
+ 26:11
79
Aleh Ahiyevich
+ 26:35
80
Robert Pölder
Team People4You - Unaas Cycling
Team People4You - Unaas Cycling
+ 27:06
81
Endrik Puntso
+ 27:28
82
Marco Mathis
RNR Rad-Net Rose Team
RNR Rad-Net Rose Team
+ 27:38
83
Johan Landstrom
+ 28:18
84
Reijo Puhm
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 28:48
85
Artur Kovsh
Itera-Katusha
Itera-Katusha
+ 36:04:00
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren