Materiaalzone
Fietstoerisme
Vuelta 2024
Belgen in de Vuelta
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
Vuelta 2024
Belgen in de Vuelta
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Baltyk - Karkonosze Tour
Kolobrzeg - Trzcianka
Baltyk - Karkonosze Tour
Kolobrzeg - Trzcianka
Datum
16 mei 2018
Startlocatie
Kolobrzeg
Finish-locatie
Trzcianka
Afstand
173.80 km
Uitslag
Baltyk - Karkonosze Tour (2.2)
Kolobrzeg → Kolobrzeg (173,80 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Fabian Schormaier
Team Lotto - Kern Haus
Team Lotto - Kern Haus
3:41:55
2
Anton Kuzmin
Astana City
Astana City
,,
3
Richard Larsen
,,
4
Franz Schiewer
+ 3
5
Pawel Franczak
CCC Sprandi Polkowice
CCC Sprandi Polkowice
+ 21
6
Aaron Grosser
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
,,
7
Joshua Huppertz
Team Lotto - Kern Haus
Team Lotto - Kern Haus
,,
8
Andreas Hofer
Hrinkow Advarics Cycleang
Hrinkow Advarics Cycleang
,,
9
Matvey Nikitin
Astana City
Astana City
,,
10
Yoeri Havik
Vlasman CT
Vlasman CT
,,
11
Jonathan Dinkler
,,
12
Jeremy Lendowski
,,
13
Hermann Keller
,,
14
Mamyr Stash
Lokosphinx
Lokosphinx
,,
15
Adrian Rips
,,
16
Kamil Zielinski
Team Hurom
Team Hurom
,,
17
Patryk Stosz
CCC Sprandi Polkowice
CCC Sprandi Polkowice
,,
18
Michal Podlaski
Voster Uniwheels Team
Voster Uniwheels Team
,,
19
Maxim Sukhov
,,
20
Norman Vahtra
,,
21
Artur Detko
,,
22
Tobiasz Pawlak
,,
23
Sven Thurau
Team Dauner D&DQ Akkon
Team Dauner D&DQ Akkon
,,
24
Yauheni Akhramenka
,,
25
Sindre Haugsvaer
,,
26
Per Christian Münstermann
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
,,
27
Erik Köhler
,,
28
Karl-Arnold Vendelin
,,
29
Philipp Mamos
,,
30
Robert Jägeler
,,
31
Jonas Rapp
Hrinkow Advarics Cycleang
Hrinkow Advarics Cycleang
,,
32
Piotr Brozyna
CCC Sprandi Polkowice
CCC Sprandi Polkowice
,,
33
Philipp Walsleben
,,
34
Yannick Mayer
,,
35
Julius Gärtner
,,
36
Eryk Laton
Team Hurom
Team Hurom
,,
37
Galym Akhmetov
Astana City
Astana City
,,
38
Luca Henn
Team Lotto - Kern Haus
Team Lotto - Kern Haus
,,
39
Jan Hugger
Team Lotto - Kern Haus
Team Lotto - Kern Haus
,,
40
Sergey Luchshenko
Astana City
Astana City
,,
41
Adam Stachowiak
Voster Uniwheels Team
Voster Uniwheels Team
,,
42
Dominik Hrinkow
Hrinkow Advarics Cycleang
Hrinkow Advarics Cycleang
,,
43
Beau Duvigneau
Vlasman CT
Vlasman CT
,,
44
Pawel Cieslik
CCC Sprandi Polkowice
CCC Sprandi Polkowice
,,
45
Marc Clauss
Team Dauner D&DQ Akkon
Team Dauner D&DQ Akkon
,,
46
Dinmukhammed Ulysbayev
Astana City
Astana City
,,
47
Viktor Manakov
,,
48
Jakub Kaczmarek
Team Hurom
Team Hurom
,,
49
Joost Van der Burg
Vlasman CT
Vlasman CT
,,
50
Leszek Plucinski
CCC Sprandi Polkowice
CCC Sprandi Polkowice
,,
51
Jacob Wihk
,,
52
Nicolas Brandt
,,
53
Vladimir Tsoy
Astana City
Astana City
,,
54
Andreas Graf
Hrinkow Advarics Cycleang
Hrinkow Advarics Cycleang
,,
55
Markus Freiberger
Hrinkow Advarics Cycleang
Hrinkow Advarics Cycleang
,,
56
Joann Leinau
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
,,
57
Tobias Knaup
Team Lotto - Kern Haus
Team Lotto - Kern Haus
,,
58
Justin Rudolph
,,
59
Kanstantsin Klimiankou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
60
Adrian Banaszek
Voster Uniwheels Team
Voster Uniwheels Team
,,
61
Dion Beukeboom
Vlasman CT
Vlasman CT
,,
62
Alberto Marengo
Kobanya Cycling Team
Kobanya Cycling Team
,,
63
Mateusz Taciak
CCC Sprandi Polkowice
CCC Sprandi Polkowice
,,
64
Dmitrii Markov
,,
65
Benjamin Ahrendt
,,
66
Severin Gießibl
,,
67
Lukas Malgay
,,
68
Jasper Bovenhuis
Vlasman CT
Vlasman CT
,,
69
Emanuel Piaskowy
Team Hurom
Team Hurom
,,
70
Dominik Bauer
Team Dauner D&DQ Akkon
Team Dauner D&DQ Akkon
,,
71
Vladislav Kulikov
,,
72
Christopher Heider
Team Dauner D&DQ Akkon
Team Dauner D&DQ Akkon
,,
73
Sergey Mosin
,,
74
Filip Vanco
,,
75
Bjørnar Vevatne Overland
Kobanya Cycling Team
Kobanya Cycling Team
,,
76
Adrian Babic
,,
77
Florian Nowak
Team Lotto - Kern Haus
Team Lotto - Kern Haus
,,
78
Dominik Merseburg
,,
79
Michel Giesselmann
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
,,
80
Christoph Schweizer
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
,,
81
Felix Holst
,,
82
Mateusz Komar
Voster Uniwheels Team
Voster Uniwheels Team
,,
83
Johannes Banzer
,,
84
Marco Barke
,,
85
Andrey Sazanov
,,
86
Silias Motzkus
,,
87
Anton Vorobyev
,,
88
Victor Müller
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
,,
89
Dominik Röber
,,
90
Vladislav Duiunov
,,
91
Michel Aschenbrenner
,,
92
Jonas Sonnleitner
,,
93
Denis Nekrasov
,,
94
Marten Joeaar
,,
95
Hannes Bergström Frisk
Memil CCN Pro Cycling
Memil CCN Pro Cycling
,,
96
Gert Kivistik
,,
97
Patryk Kostecki
,,
98
Krisztián Lovassy
Kobanya Cycling Team
Kobanya Cycling Team
,,
99
Alexander Franz
,,
100
Robin Fischer
,,
101
Markus Wille
,,
102
Julian Braun
Team Dauner D&DQ Akkon
Team Dauner D&DQ Akkon
,,
103
Adam Wojcik
,,
104
Peter Clauss
,,
105
Andrey Prostokshin
,,
106
Daniel Eichinger
Hrinkow Advarics Cycleang
Hrinkow Advarics Cycleang
,,
107
Christoph Kaspera
,,
108
Ivan Zaitsev
Astana City
Astana City
,,
109
Bendegúz Bence Bernard
Kobanya Cycling Team
Kobanya Cycling Team
+ 46
110
Tim Rieckmann
,,
111
Jaroslaw Rebiewski
+ 51
112
Carl Ljunggren
+ 21
113
Patrick Altefrohne
+ 59
114
Andrej Strmiska
,,
115
Jan Henrik Otto
,,
116
Fritjof Schubert
,,
117
Alexander Müller
,,
118
Erik From
,,
119
Wojciech Ziólkowski
,,
120
Peeter Pung
,,
121
Sven Kirsten
,,
122
Björn Büttner
,,
123
Fabian Bramer
,,
124
Alexander Bauer
,,
125
Aleh Ahiyevich
,,
126
Evgenii Tikhonin
,,
127
Michal Hloza
,,
128
Stefan Brandlmeier
,,
129
Patrick Nagler
,,
130
Jonas Rutsch
Team Lotto - Kern Haus
Team Lotto - Kern Haus
+ 1:11
131
Adam Szász
+ 1:26
132
Andrzej Bartkiewicz
Team Hurom
Team Hurom
,,
133
Mikhail Shemetau
,,
134
Raman Tsishkou
,,
135
David Kasko
,,
136
Kamil Malecki
CCC Sprandi Polkowice
CCC Sprandi Polkowice
,,
137
Felix Wilhelm
,,
138
Thomas Lienert
,,
139
Kristo Prangel
,,
140
Mateusz Grabis
Voster Uniwheels Team
Voster Uniwheels Team
,,
141
Kirill Bochkov
,,
142
Stanislaw Aniolkowski
Team Hurom
Team Hurom
,,
143
Kanstantsin Bialiauski
+ 1:55
144
Krzysztof Parma
Voster Uniwheels Team
Voster Uniwheels Team
,,
145
Patrick Schubert
,,
146
Benedikt Becker
,,
147
Mateusz Manowski
Team Hurom
Team Hurom
,,
148
Stefan Wahner
,,
149
Jan Deutschmann
,,
150
Bastian Becker
+ 2:32
151
Timo Niesing
,,
152
Bence Loki
Kobanya Cycling Team
Kobanya Cycling Team
+ 2:41
153
Jesko Vietense
+ 3:16
154
Adrián Foltan
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
+ 3:23
155
Szymon Krawczyk
Voster Uniwheels Team
Voster Uniwheels Team
+ 4:05
DNF
Daniel Erb
DNF
Balazs Czeh
Kobanya Cycling Team
Kobanya Cycling Team
DNF
Hardzei Tsishchanka
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Fabian Schormaier
Team Lotto - Kern Haus
Team Lotto - Kern Haus
3:41:40
2
Richard Larsen
+ 6
3
Anton Kuzmin
Astana City
Astana City
+ 7
4
Franz Schiewer
+ 18
5
Pawel Franczak
CCC Sprandi Polkowice
CCC Sprandi Polkowice
+ 36
6
Aaron Grosser
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
,,
7
Joshua Huppertz
Team Lotto - Kern Haus
Team Lotto - Kern Haus
,,
8
Andreas Hofer
Hrinkow Advarics Cycleang
Hrinkow Advarics Cycleang
,,
9
Matvey Nikitin
Astana City
Astana City
,,
10
Yoeri Havik
Vlasman CT
Vlasman CT
,,
11
Jonathan Dinkler
,,
12
Jeremy Lendowski
,,
13
Hermann Keller
,,
14
Mamyr Stash
Lokosphinx
Lokosphinx
,,
15
Adrian Rips
,,
16
Kamil Zielinski
Team Hurom
Team Hurom
,,
17
Patryk Stosz
CCC Sprandi Polkowice
CCC Sprandi Polkowice
,,
18
Michal Podlaski
Voster Uniwheels Team
Voster Uniwheels Team
,,
19
Maxim Sukhov
,,
20
Norman Vahtra
,,
21
Artur Detko
,,
22
Tobiasz Pawlak
,,
23
Sven Thurau
Team Dauner D&DQ Akkon
Team Dauner D&DQ Akkon
,,
24
Yauheni Akhramenka
,,
25
Sindre Haugsvaer
,,
26
Per Christian Münstermann
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
,,
27
Erik Köhler
,,
28
Karl-Arnold Vendelin
,,
29
Philipp Mamos
,,
30
Robert Jägeler
,,
31
Jonas Rapp
Hrinkow Advarics Cycleang
Hrinkow Advarics Cycleang
,,
32
Piotr Brozyna
CCC Sprandi Polkowice
CCC Sprandi Polkowice
,,
33
Philipp Walsleben
,,
34
Yannick Mayer
,,
35
Julius Gärtner
,,
36
Eryk Laton
Team Hurom
Team Hurom
,,
37
Galym Akhmetov
Astana City
Astana City
,,
38
Luca Henn
Team Lotto - Kern Haus
Team Lotto - Kern Haus
,,
39
Jan Hugger
Team Lotto - Kern Haus
Team Lotto - Kern Haus
,,
40
Sergey Luchshenko
Astana City
Astana City
,,
41
Adam Stachowiak
Voster Uniwheels Team
Voster Uniwheels Team
,,
42
Dominik Hrinkow
Hrinkow Advarics Cycleang
Hrinkow Advarics Cycleang
,,
43
Beau Duvigneau
Vlasman CT
Vlasman CT
,,
44
Pawel Cieslik
CCC Sprandi Polkowice
CCC Sprandi Polkowice
,,
45
Marc Clauss
Team Dauner D&DQ Akkon
Team Dauner D&DQ Akkon
,,
46
Dinmukhammed Ulysbayev
Astana City
Astana City
,,
47
Viktor Manakov
,,
48
Jakub Kaczmarek
Team Hurom
Team Hurom
,,
49
Joost Van der Burg
Vlasman CT
Vlasman CT
,,
50
Leszek Plucinski
CCC Sprandi Polkowice
CCC Sprandi Polkowice
,,
51
Jacob Wihk
,,
52
Nicolas Brandt
,,
53
Vladimir Tsoy
Astana City
Astana City
,,
54
Andreas Graf
Hrinkow Advarics Cycleang
Hrinkow Advarics Cycleang
,,
55
Markus Freiberger
Hrinkow Advarics Cycleang
Hrinkow Advarics Cycleang
,,
56
Joann Leinau
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
,,
57
Tobias Knaup
Team Lotto - Kern Haus
Team Lotto - Kern Haus
,,
58
Justin Rudolph
,,
59
Kanstantsin Klimiankou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
60
Adrian Banaszek
Voster Uniwheels Team
Voster Uniwheels Team
,,
61
Dion Beukeboom
Vlasman CT
Vlasman CT
,,
62
Alberto Marengo
Kobanya Cycling Team
Kobanya Cycling Team
,,
63
Mateusz Taciak
CCC Sprandi Polkowice
CCC Sprandi Polkowice
,,
64
Dmitrii Markov
,,
65
Benjamin Ahrendt
,,
66
Severin Gießibl
,,
67
Lukas Malgay
,,
68
Jasper Bovenhuis
Vlasman CT
Vlasman CT
,,
69
Emanuel Piaskowy
Team Hurom
Team Hurom
,,
70
Dominik Bauer
Team Dauner D&DQ Akkon
Team Dauner D&DQ Akkon
,,
71
Vladislav Kulikov
,,
72
Christopher Heider
Team Dauner D&DQ Akkon
Team Dauner D&DQ Akkon
,,
73
Sergey Mosin
,,
74
Filip Vanco
,,
75
Bjørnar Vevatne Overland
Kobanya Cycling Team
Kobanya Cycling Team
,,
76
Adrian Babic
,,
77
Florian Nowak
Team Lotto - Kern Haus
Team Lotto - Kern Haus
,,
78
Dominik Merseburg
,,
79
Michel Giesselmann
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
,,
80
Christoph Schweizer
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
,,
81
Felix Holst
,,
82
Mateusz Komar
Voster Uniwheels Team
Voster Uniwheels Team
,,
83
Johannes Banzer
,,
84
Marco Barke
,,
85
Andrey Sazanov
,,
86
Silias Motzkus
,,
87
Anton Vorobyev
,,
88
Victor Müller
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
,,
89
Dominik Röber
,,
90
Vladislav Duiunov
,,
91
Michel Aschenbrenner
,,
92
Jonas Sonnleitner
,,
93
Denis Nekrasov
,,
94
Marten Joeaar
,,
95
Hannes Bergström Frisk
Memil CCN Pro Cycling
Memil CCN Pro Cycling
,,
96
Gert Kivistik
,,
97
Patryk Kostecki
,,
98
Krisztián Lovassy
Kobanya Cycling Team
Kobanya Cycling Team
,,
99
Alexander Franz
,,
100
Robin Fischer
,,
101
Markus Wille
,,
102
Julian Braun
Team Dauner D&DQ Akkon
Team Dauner D&DQ Akkon
,,
103
Adam Wojcik
,,
104
Peter Clauss
,,
105
Andrey Prostokshin
,,
106
Daniel Eichinger
Hrinkow Advarics Cycleang
Hrinkow Advarics Cycleang
,,
107
Christoph Kaspera
,,
108
Ivan Zaitsev
Astana City
Astana City
,,
109
Carl Ljunggren
,,
110
Bendegúz Bence Bernard
Kobanya Cycling Team
Kobanya Cycling Team
+ 1:01
111
Tim Rieckmann
,,
112
Jaroslaw Rebiewski
+ 1:06
113
Patrick Altefrohne
+ 1:14
114
Andrej Strmiska
,,
115
Jan Henrik Otto
,,
116
Fritjof Schubert
,,
117
Alexander Müller
,,
118
Erik From
,,
119
Wojciech Ziólkowski
,,
120
Peeter Pung
,,
121
Sven Kirsten
,,
122
Björn Büttner
,,
123
Fabian Bramer
,,
124
Alexander Bauer
,,
125
Aleh Ahiyevich
,,
126
Evgenii Tikhonin
,,
127
Michal Hloza
,,
128
Stefan Brandlmeier
,,
129
Patrick Nagler
,,
130
Jonas Rutsch
Team Lotto - Kern Haus
Team Lotto - Kern Haus
+ 1:26
131
Adam Szász
+ 1:41
132
Andrzej Bartkiewicz
Team Hurom
Team Hurom
,,
133
Mikhail Shemetau
,,
134
Raman Tsishkou
,,
135
David Kasko
,,
136
Kamil Malecki
CCC Sprandi Polkowice
CCC Sprandi Polkowice
,,
137
Felix Wilhelm
,,
138
Thomas Lienert
,,
139
Kristo Prangel
,,
140
Mateusz Grabis
Voster Uniwheels Team
Voster Uniwheels Team
,,
141
Kirill Bochkov
,,
142
Stanislaw Aniolkowski
Team Hurom
Team Hurom
,,
143
Kanstantsin Bialiauski
+ 2:10
144
Krzysztof Parma
Voster Uniwheels Team
Voster Uniwheels Team
,,
145
Patrick Schubert
,,
146
Benedikt Becker
,,
147
Mateusz Manowski
Team Hurom
Team Hurom
,,
148
Stefan Wahner
,,
149
Jan Deutschmann
,,
150
Bastian Becker
+ 2:47
151
Timo Niesing
,,
152
Bence Loki
Kobanya Cycling Team
Kobanya Cycling Team
+ 2:56
153
Jesko Vietense
+ 3:31
154
Adrián Foltan
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
+ 3:38
155
Szymon Krawczyk
Voster Uniwheels Team
Voster Uniwheels Team
+ 4:20
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Fabian Schormaier
Team Lotto - Kern Haus
Team Lotto - Kern Haus
5
2
Richard Larsen
5
3
Anton Kuzmin
Astana City
Astana City
2
Powered by
Cyclingflash.com
1
Fabian Schormaier
Team Lotto - Kern Haus
Team Lotto - Kern Haus
0
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren