Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Belgrade Banjaluka
Belgrade - Bijeljina
Belgrade Banjaluka
Belgrade - Bijeljina
Datum
28 april 2018
Startlocatie
Belgrade
Finish-locatie
Bijeljina
Afstand
130.00 km
Uitslag
Belgrade Banjaluka (2.1)
Belgrade → Belgrade (130,00 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Gasper Katrasnik
Adria Mobil
Adria Mobil
3:34:16
2
Roman Maikin
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
,,
3
Rok Korosec
My Bike Stevens
My Bike Stevens
,,
4
Lucas Carstensen
Bike Aid
Bike Aid
,,
5
Eryk Laton
Team Hurom
Team Hurom
,,
6
Batuhan Özgür
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
7
Paolo Toto
Sangemini - MG. K Vis - Vega
Sangemini - MG. K Vis - Vega
,,
8
Ivan Balykin
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
9
Gorazd Per
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
10
Josip Rumac
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
11
Angelo Raffaele
D'Amico Utensilnord
D'Amico Utensilnord
,,
12
Alessandro Marinozzi
Sangemini - MG. K Vis - Vega
Sangemini - MG. K Vis - Vega
,,
13
Dominik Hrinkow
Hrinkow Advarics Cycleang
Hrinkow Advarics Cycleang
,,
14
Alberto Marengo
Kobanya Cycling Team
Kobanya Cycling Team
,,
15
Timon Loderer
Hrinkow Advarics Cycleang
Hrinkow Advarics Cycleang
,,
16
Matej Drinovec
,,
17
Matteo Draperi
,,
18
Tomas Barta
Pardus - Tufo Prostejov
Pardus - Tufo Prostejov
,,
19
Patrik Tybor
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
20
Vitaliy Buts
Team Hurom
Team Hurom
,,
21
Radoslav Rogina
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
22
Cristian Raileanu
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
23
Samir Jabrayilov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
24
German Nicolas Tivani Perez
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
,,
25
Igor Boev
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
,,
26
Nicolas Samparisi
D'Amico Utensilnord
D'Amico Utensilnord
,,
27
Attilio Viviani
Sangemini - MG. K Vis - Vega
Sangemini - MG. K Vis - Vega
,,
28
Marek Canecky
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
29
Tilen Finkst
Ljubljana Gusto Xaurum
Ljubljana Gusto Xaurum
,,
30
Jakub Kaczmarek
Team Hurom
Team Hurom
,,
31
Krisztián Lovassy
Kobanya Cycling Team
Kobanya Cycling Team
,,
32
Peter Simon
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team
,,
33
Andriy Vasylyuk
Team Hurom
Team Hurom
,,
34
Mateo Frankovic
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
35
Nicola Gaffurini
Sangemini - MG. K Vis - Vega
Sangemini - MG. K Vis - Vega
,,
36
Andreas Hofer
Hrinkow Advarics Cycleang
Hrinkow Advarics Cycleang
,,
37
Luca Colnaghi
Sangemini - MG. K Vis - Vega
Sangemini - MG. K Vis - Vega
,,
38
Peter Kusztor
My Bike Stevens
My Bike Stevens
,,
39
Andi Bajc
My Bike Stevens
My Bike Stevens
,,
40
Nebojsa Jovanovic
Java Partizan
Java Partizan
,,
41
Timothy Guy
Ljubljana Gusto Xaurum
Ljubljana Gusto Xaurum
,,
42
Karel Hnik
Pardus - Tufo Prostejov
Pardus - Tufo Prostejov
,,
43
Antonio Di Sante
Sangemini - MG. K Vis - Vega
Sangemini - MG. K Vis - Vega
,,
44
Nikodemus Holler
Bike Aid
Bike Aid
,,
45
Jodok Salzmann
Wsa Pushbikers
Wsa Pushbikers
,,
46
Emanuel Kiserlovski
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
47
Martin Mahdar
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
48
Nazim Bakirci
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
49
Tino Thömel
Bike Aid
Bike Aid
,,
50
Ziga Horvat
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
51
Jon Bozic
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
52
Marko Stankovic
Plevlja XC Team
Plevlja XC Team
,,
53
Kamil Zielinski
Team Hurom
Team Hurom
+ 12
54
Ziga Groselj
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
55
Francesco Bettini
D'Amico Utensilnord
D'Amico Utensilnord
,,
56
Evgeny Shalunov
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
,,
57
Mykhaylo Kononenko
,,
58
Kiryll Pozdnyakov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
59
Matic Groselj
Ljubljana Gusto Xaurum
Ljubljana Gusto Xaurum
,,
60
Emanuel Piaskowy
Team Hurom
Team Hurom
,,
61
Kanstantsin Klimiankou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
62
Oleksandr Prevar
Team Novak
Team Novak
,,
63
Otto Vergaerde
Wsa Pushbikers
Wsa Pushbikers
,,
64
Siarhei Papok
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
65
Mykyta Zubenko
Pardus - Tufo Prostejov
Pardus - Tufo Prostejov
,,
66
Marko Danilovic
,,
67
Robert Jenko
,,
68
Nemanja Stojanovic
+ 32
69
Andrej Galovic
Java Partizan
Java Partizan
+ 35
70
Aleksandar Roman
SMF Team
SMF Team
,,
71
Mihail Mihaylov
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
,,
72
Primoz Obal
,,
73
Elgun Alizada
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
74
Yoan Kolev
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
,,
75
Stevan Klisuric
Java Partizan
Java Partizan
,,
76
Stefan Kolb
Wsa Pushbikers
Wsa Pushbikers
,,
77
Andrea Garosio
,,
78
Daniel Bichlmann
Bike Aid
Bike Aid
,,
79
Bjørnar Vevatne Overland
Kobanya Cycling Team
Kobanya Cycling Team
,,
80
Andras Szatmary
Cube-Csomor MTB Team
Cube-Csomor MTB Team
,,
81
Botond Hollo
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team
,,
82
Stanimir Cholakov
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
,,
83
Markus Freiberger
Hrinkow Advarics Cycleang
Hrinkow Advarics Cycleang
,,
84
Bojan Gunjevic
,,
85
Nikolay Trusov
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
,,
86
Marko Pavlic
,,
87
Jovan Rajkovic
,,
88
Stefan Stefanovic
,,
89
Oleksandr Polivoda
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
90
Elchin Asadov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
91
Luka Pajek
,,
92
Muhammet Atalay
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
93
Aljaz Prah
Ljubljana Gusto Xaurum
Ljubljana Gusto Xaurum
,,
94
András KrivÁn
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team
,,
95
Martin Haring
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
96
Artem Nych
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
,,
97
Deni Banicek
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
98
Markus Kopfauf
Wsa Pushbikers
Wsa Pushbikers
,,
99
Gergo Orosz
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team
,,
100
Ettore Carlini
D'Amico Utensilnord
D'Amico Utensilnord
,,
101
Emanuele Onesti
D'Amico Utensilnord
D'Amico Utensilnord
,,
102
Alexander Porsev
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
,,
103
Jan Ostervuh
,,
104
Andrii Bratashchuk
Team Novak
Team Novak
+ 53
105
Nicolae Tanovitchii
Team Novak
Team Novak
+ 55
106
Daniel Babor
Pardus - Tufo Prostejov
Pardus - Tufo Prostejov
+ 1:02
107
Ognjen Ilic
+ 1:21
108
Jan Andrej Cully
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
109
Sergey Lagutin
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
,,
110
Bruno Maltar
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
111
Andreas Graf
Hrinkow Advarics Cycleang
Hrinkow Advarics Cycleang
+ 1:33
112
Sébastian Baldauf
Wsa Pushbikers
Wsa Pushbikers
,,
113
Helmut Trettwer
Wsa Pushbikers
Wsa Pushbikers
,,
114
Stefan Mastaller
My Bike Stevens
My Bike Stevens
,,
115
Bendegúz Bence Bernard
Kobanya Cycling Team
Kobanya Cycling Team
,,
116
Wojciech Pszczolarski
Pardus - Tufo Prostejov
Pardus - Tufo Prostejov
,,
117
Bruno Radotic
,,
118
Halil Ibrahim Dilek
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
119
Ferenc Szollosi
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team
,,
120
Andrzej Bartkiewicz
Team Hurom
Team Hurom
,,
121
Torataro Nishi
Ljubljana Gusto Xaurum
Ljubljana Gusto Xaurum
,,
122
Lorant Balazsi
Team Novak
Team Novak
+ 1:43
123
Maximilian Kuen
My Bike Stevens
My Bike Stevens
+ 1:48
124
Anton Ivashkin
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
125
Feritcan Samli
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
+ 2:01
126
János Pelikán
My Bike Stevens
My Bike Stevens
,,
127
Gerd Fidler
My Bike Stevens
My Bike Stevens
,,
128
Aljaz Jarc
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
129
Anton Muzychkin
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 0
130
Bence Loki
Kobanya Cycling Team
Kobanya Cycling Team
+ 2:36
131
Daniel Auer
Wsa Pushbikers
Wsa Pushbikers
+ 0
132
Blaz Debevec
Ljubljana Gusto Xaurum
Ljubljana Gusto Xaurum
+ 3:01
133
Janko Benger
,,
134
Carol-Eduard Novak
Team Novak
Team Novak
+ 3:36
135
Benjamin Hill
Ljubljana Gusto Xaurum
Ljubljana Gusto Xaurum
+ 4:07
136
Adne Van Engelen
+ 4:14
137
Enver Asanov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
138
Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 0
139
Ivan Ruman
+ 4:35
140
Ludek Lichnovsky
Pardus - Tufo Prostejov
Pardus - Tufo Prostejov
+ 4:50
141
Adrián Foltan
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
+ 4:53
142
Yauheni Karaliok
+ 0
143
Matteo Pascazi
Kobanya Cycling Team
Kobanya Cycling Team
+ 5:06
144
Dusan Veselinovic
Java Partizan
Java Partizan
+ 6:08
145
Charalampos Kastrantas
Java Partizan
Java Partizan
+ 10:42
DNS
Robin Christofer Jurado Lopez
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
DNF
Timo Schäfer
Bike Aid
Bike Aid
DNF
Jakub Varhanovsky
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
DNF
Ivan Sotola
DNF
David Jabuka
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
DNF
Mark Zathureczky
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team
DNF
Marek Dolnícek
Pardus - Tufo Prostejov
Pardus - Tufo Prostejov
DNF
Peter Laszlo
Team Novak
Team Novak
DNF
Konstantin Nikolov
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
DNF
Aleks Bechkov
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
DNF
Daniel Eichinger
Hrinkow Advarics Cycleang
Hrinkow Advarics Cycleang
DNF
Nils Friedl
Hrinkow Advarics Cycleang
Hrinkow Advarics Cycleang
DNF
Mateo Bratic
DNF
Jernej Furlan
DNF
Pavle Kalaba
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Gasper Katrasnik
Adria Mobil
Adria Mobil
3:34:06
2
Roman Maikin
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 4
3
Rok Korosec
My Bike Stevens
My Bike Stevens
+ 6
4
Lucas Carstensen
Bike Aid
Bike Aid
+ 10
5
Eryk Laton
Team Hurom
Team Hurom
,,
6
Batuhan Özgür
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
7
Paolo Toto
Sangemini - MG. K Vis - Vega
Sangemini - MG. K Vis - Vega
,,
8
Ivan Balykin
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
9
Gorazd Per
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
10
Josip Rumac
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
11
Angelo Raffaele
D'Amico Utensilnord
D'Amico Utensilnord
,,
12
Alessandro Marinozzi
Sangemini - MG. K Vis - Vega
Sangemini - MG. K Vis - Vega
,,
13
Dominik Hrinkow
Hrinkow Advarics Cycleang
Hrinkow Advarics Cycleang
,,
14
Alberto Marengo
Kobanya Cycling Team
Kobanya Cycling Team
,,
15
Timon Loderer
Hrinkow Advarics Cycleang
Hrinkow Advarics Cycleang
,,
16
Matej Drinovec
,,
17
Matteo Draperi
,,
18
Tomas Barta
Pardus - Tufo Prostejov
Pardus - Tufo Prostejov
,,
19
Patrik Tybor
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
20
Vitaliy Buts
Team Hurom
Team Hurom
,,
21
Radoslav Rogina
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
22
Cristian Raileanu
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
23
Samir Jabrayilov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
24
German Nicolas Tivani Perez
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
,,
25
Igor Boev
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
,,
26
Nicolas Samparisi
D'Amico Utensilnord
D'Amico Utensilnord
,,
27
Attilio Viviani
Sangemini - MG. K Vis - Vega
Sangemini - MG. K Vis - Vega
,,
28
Marek Canecky
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
29
Tilen Finkst
Ljubljana Gusto Xaurum
Ljubljana Gusto Xaurum
,,
30
Jakub Kaczmarek
Team Hurom
Team Hurom
,,
31
Krisztián Lovassy
Kobanya Cycling Team
Kobanya Cycling Team
,,
32
Peter Simon
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team
,,
33
Andriy Vasylyuk
Team Hurom
Team Hurom
,,
34
Mateo Frankovic
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
35
Nicola Gaffurini
Sangemini - MG. K Vis - Vega
Sangemini - MG. K Vis - Vega
,,
36
Andreas Hofer
Hrinkow Advarics Cycleang
Hrinkow Advarics Cycleang
,,
37
Luca Colnaghi
Sangemini - MG. K Vis - Vega
Sangemini - MG. K Vis - Vega
,,
38
Peter Kusztor
My Bike Stevens
My Bike Stevens
,,
39
Andi Bajc
My Bike Stevens
My Bike Stevens
,,
40
Nebojsa Jovanovic
Java Partizan
Java Partizan
,,
41
Timothy Guy
Ljubljana Gusto Xaurum
Ljubljana Gusto Xaurum
,,
42
Karel Hnik
Pardus - Tufo Prostejov
Pardus - Tufo Prostejov
,,
43
Antonio Di Sante
Sangemini - MG. K Vis - Vega
Sangemini - MG. K Vis - Vega
,,
44
Nikodemus Holler
Bike Aid
Bike Aid
,,
45
Jodok Salzmann
Wsa Pushbikers
Wsa Pushbikers
,,
46
Emanuel Kiserlovski
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
47
Martin Mahdar
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
48
Nazim Bakirci
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
49
Tino Thömel
Bike Aid
Bike Aid
,,
50
Ziga Horvat
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
51
Jon Bozic
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
52
Marko Stankovic
Plevlja XC Team
Plevlja XC Team
,,
53
Anton Muzychkin
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
54
Daniel Auer
Wsa Pushbikers
Wsa Pushbikers
,,
55
Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
56
Yauheni Karaliok
,,
57
Kamil Zielinski
Team Hurom
Team Hurom
+ 22
58
Ziga Groselj
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
59
Francesco Bettini
D'Amico Utensilnord
D'Amico Utensilnord
,,
60
Evgeny Shalunov
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
,,
61
Mykhaylo Kononenko
,,
62
Kiryll Pozdnyakov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
63
Matic Groselj
Ljubljana Gusto Xaurum
Ljubljana Gusto Xaurum
,,
64
Emanuel Piaskowy
Team Hurom
Team Hurom
,,
65
Kanstantsin Klimiankou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
66
Oleksandr Prevar
Team Novak
Team Novak
,,
67
Otto Vergaerde
Wsa Pushbikers
Wsa Pushbikers
,,
68
Siarhei Papok
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
69
Mykyta Zubenko
Pardus - Tufo Prostejov
Pardus - Tufo Prostejov
,,
70
Marko Danilovic
,,
71
Robert Jenko
,,
72
Nemanja Stojanovic
+ 42
73
Andrej Galovic
Java Partizan
Java Partizan
+ 45
74
Aleksandar Roman
SMF Team
SMF Team
,,
75
Mihail Mihaylov
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
,,
76
Primoz Obal
,,
77
Elgun Alizada
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
78
Yoan Kolev
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
,,
79
Stevan Klisuric
Java Partizan
Java Partizan
,,
80
Stefan Kolb
Wsa Pushbikers
Wsa Pushbikers
,,
81
Andrea Garosio
,,
82
Daniel Bichlmann
Bike Aid
Bike Aid
,,
83
Bjørnar Vevatne Overland
Kobanya Cycling Team
Kobanya Cycling Team
,,
84
Andras Szatmary
Cube-Csomor MTB Team
Cube-Csomor MTB Team
,,
85
Botond Hollo
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team
,,
86
Stanimir Cholakov
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
,,
87
Markus Freiberger
Hrinkow Advarics Cycleang
Hrinkow Advarics Cycleang
,,
88
Bojan Gunjevic
,,
89
Nikolay Trusov
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
,,
90
Marko Pavlic
,,
91
Jovan Rajkovic
,,
92
Stefan Stefanovic
,,
93
Oleksandr Polivoda
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
94
Elchin Asadov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
95
Luka Pajek
,,
96
Muhammet Atalay
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
97
Aljaz Prah
Ljubljana Gusto Xaurum
Ljubljana Gusto Xaurum
,,
98
András KrivÁn
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team
,,
99
Martin Haring
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
100
Artem Nych
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
,,
101
Deni Banicek
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
102
Markus Kopfauf
Wsa Pushbikers
Wsa Pushbikers
,,
103
Gergo Orosz
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team
,,
104
Ettore Carlini
D'Amico Utensilnord
D'Amico Utensilnord
,,
105
Emanuele Onesti
D'Amico Utensilnord
D'Amico Utensilnord
,,
106
Alexander Porsev
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
,,
107
Jan Ostervuh
,,
108
Andrii Bratashchuk
Team Novak
Team Novak
+ 1:03
109
Nicolae Tanovitchii
Team Novak
Team Novak
+ 1:05
110
Daniel Babor
Pardus - Tufo Prostejov
Pardus - Tufo Prostejov
+ 1:12
111
Ognjen Ilic
+ 1:31
112
Jan Andrej Cully
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
113
Sergey Lagutin
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
,,
114
Bruno Maltar
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
115
Andreas Graf
Hrinkow Advarics Cycleang
Hrinkow Advarics Cycleang
+ 1:43
116
Sébastian Baldauf
Wsa Pushbikers
Wsa Pushbikers
,,
117
Helmut Trettwer
Wsa Pushbikers
Wsa Pushbikers
,,
118
Stefan Mastaller
My Bike Stevens
My Bike Stevens
,,
119
Bendegúz Bence Bernard
Kobanya Cycling Team
Kobanya Cycling Team
,,
120
Wojciech Pszczolarski
Pardus - Tufo Prostejov
Pardus - Tufo Prostejov
,,
121
Bruno Radotic
,,
122
Halil Ibrahim Dilek
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
123
Ferenc Szollosi
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team
,,
124
Andrzej Bartkiewicz
Team Hurom
Team Hurom
,,
125
Torataro Nishi
Ljubljana Gusto Xaurum
Ljubljana Gusto Xaurum
,,
126
Lorant Balazsi
Team Novak
Team Novak
+ 1:53
127
Maximilian Kuen
My Bike Stevens
My Bike Stevens
+ 1:58
128
Anton Ivashkin
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
129
Feritcan Samli
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
+ 2:11
130
János Pelikán
My Bike Stevens
My Bike Stevens
,,
131
Gerd Fidler
My Bike Stevens
My Bike Stevens
,,
132
Aljaz Jarc
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
133
Bence Loki
Kobanya Cycling Team
Kobanya Cycling Team
+ 2:46
134
Blaz Debevec
Ljubljana Gusto Xaurum
Ljubljana Gusto Xaurum
+ 3:11
135
Janko Benger
,,
136
Carol-Eduard Novak
Team Novak
Team Novak
+ 3:46
137
Benjamin Hill
Ljubljana Gusto Xaurum
Ljubljana Gusto Xaurum
+ 4:17
138
Adne Van Engelen
+ 4:24
139
Enver Asanov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
140
Ivan Ruman
+ 4:45
141
Ludek Lichnovsky
Pardus - Tufo Prostejov
Pardus - Tufo Prostejov
+ 5:00
142
Adrián Foltan
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
+ 5:03
143
Matteo Pascazi
Kobanya Cycling Team
Kobanya Cycling Team
+ 5:16
144
Dusan Veselinovic
Java Partizan
Java Partizan
+ 6:18
145
Charalampos Kastrantas
Java Partizan
Java Partizan
+ 10:52
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Vitaliy Buts
4
2
Helmut Trettwer
Wsa Pushbikers
Wsa Pushbikers
3
3
Eryk Laton
Team Hurom
Team Hurom
2
4
Ettore Carlini
D'Amico Utensilnord
D'Amico Utensilnord
2
5
Alexander Porsev
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
1
Powered by
Cyclingflash.com
1
Rok Korosec
My Bike Stevens
My Bike Stevens
3
2
Alessandro Marinozzi
Sangemini - MG. K Vis - Vega
Sangemini - MG. K Vis - Vega
2
3
Robert Jenko
1
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren