Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
Vuelta 2024
Belgen in de Vuelta
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
Playa de Muro - Playa de Muro
Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
Playa de Muro - Playa de Muro
Datum
8 april 2011
Startlocatie
Playa de Muro
Finish-locatie
Playa de Muro
Afstand
147.90 km
Uitslag
Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca (2.2)
Playa de Muro → Playa de Muro (147,90 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Ian Bibby
Motorpoint
Motorpoint
3:21:46
2
Erik Hoffmann
,,
3
Bernhard Oberholzer
Price Your Bike
Price Your Bike
,,
4
James McLaughlin
,,
5
Raymond Kunzli
,,
6
Tadej Valjavec
Manisaspor Cycling Team
Manisaspor Cycling Team
,,
7
Iker Camaño Ortuzar
Endura Racing
Endura Racing
,,
8
Rhys Lloyd
,,
9
Robert Partridge
Endura Racing
Endura Racing
,,
10
Marcin Bialoblocki
Motorpoint
Motorpoint
+ 2:59
11
Mathias Belka
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
+ 3:01
12
Tobyn Horton
Motorpoint
Motorpoint
,,
13
Loic Aubert
Price Your Bike
Price Your Bike
,,
14
Marcel Aregger
Price Your Bike
Price Your Bike
,,
15
Greger Steffenhannes
,,
16
Christoph Pfingsten
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
17
Julian Kern
Seven Stones
Seven Stones
,,
18
Scott Thwaites
Endura Racing
Endura Racing
,,
19
Yanto Barker
,,
20
Gabor Kasa
Manisaspor Cycling Team
Manisaspor Cycling Team
,,
21
Julian Schelb
,,
22
David Clarke
Endura Racing
Endura Racing
,,
23
Josep Betalu
,,
24
Magnus Børresen
,,
25
Nicolas Schnyder
Price Your Bike
Price Your Bike
,,
26
Bas Stamsnijder
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
27
Daniel Henggeler
Price Your Bike
Price Your Bike
,,
28
Antonio Miguel Parra
,,
29
Petter Persson
,,
30
Jeremy Yates
Manisaspor Cycling Team
Manisaspor Cycling Team
,,
31
Christer Rake
Joker Merida
Joker Merida
,,
32
Jonathan Tiernan-Locke
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
,,
33
Marek Canecky
Manisaspor Cycling Team
Manisaspor Cycling Team
,,
34
Zakkari Dempster
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
,,
35
Rikke Dijkxhoorn
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
36
James Sampson
Motorpoint
Motorpoint
,,
37
Jan Oelerich
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
,,
38
Eirik Kasa Jarlseth
Ringeriks - Kraft
Ringeriks - Kraft
,,
39
Stian Remme
Joker Merida
Joker Merida
,,
40
Pere Solano Olivares
,,
41
Frederik Wilmann
Joker Merida
Joker Merida
,,
42
Dominik Fuchs
,,
43
Sondre Gjerdevik Sortveit
Joker Merida
Joker Merida
,,
44
Ibon Zugasti Arrese
,,
45
Christian Heule
Champion Systems - LBS
Champion Systems - LBS
,,
46
Víctor Martínez Garcia
,,
47
Jonathan McEvoy
Motorpoint
Motorpoint
,,
48
Liam Holohan
Team Raleigh
Team Raleigh
,,
49
Jose Belda Mira
,,
50
Alexander Gingsjö
,,
51
Lars Andersson
,,
52
Richard Handley
Team Raleigh
Team Raleigh
,,
53
Ivan Martinez Jimenez
,,
54
Rene Tann
+ 3:10
55
Eyal Rahat
+ 8:52
56
David Muntaner Juaneda
,,
57
Francisco Jose Pacheco Torres
,,
58
Bünyamin Özdemir
Manisaspor Cycling Team
Manisaspor Cycling Team
+ 10:09
59
Chris Opie
+ 10:17
60
Frans Leonard Mustaparta
Ringeriks - Kraft
Ringeriks - Kraft
,,
61
Rune van der Meijden
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
62
David Charles Brown
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
,,
63
Noam Cohen
,,
64
Lukas Kalt
Price Your Bike
Price Your Bike
,,
65
Fritz Koch
,,
66
Dawit Araya
,,
67
Marcus Kühn
,,
68
Alexander Gajewiak
,,
69
Stian Saugstad
Ringeriks - Kraft
Ringeriks - Kraft
,,
70
Andreas Landa
,,
71
Pedro Mas
,,
72
Matthias Baumer
,,
73
Daniel Dominguez Barragan
,,
74
Rafael Pizarro Jimenez
,,
75
Raul Cardoso Trejo
,,
76
Michael Weicht
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
77
Remo Schuler
,,
78
Daniel Slåtto Gomnes
Ringeriks - Kraft
Ringeriks - Kraft
,,
79
Moreno Angst
,,
80
Björn Papstein
,,
81
José Luis Ruiz Cubillo
+ 10:24
82
Audun Brekke Flotten
Ringeriks - Kraft
Ringeriks - Kraft
+ 10:25
83
Jan Deutschmann
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
,,
84
Andy Eyring
,,
85
Florentino Marquez Canales
,,
86
Reidar Bohlin Borgersen
Joker Merida
Joker Merida
,,
87
Andrew Tennant
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
,,
88
Dean Windsor
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
,,
89
Carlos Lapuerta
,,
90
Sergio Escobar Roure
,,
91
Marius André Hafsas
Ringeriks - Kraft
Ringeriks - Kraft
,,
92
Markus Schulte-Luenzum
,,
93
Dor Dviri
,,
94
Kristian House
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
,,
95
Mats Andersson
,,
96
Andreas Rutishauser
Price Your Bike
Price Your Bike
,,
97
Edward Clancy
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
,,
98
James Sparling
Team Raleigh
Team Raleigh
,,
99
Matthew Jones
Team Raleigh
Team Raleigh
,,
100
Stefan Schäfer
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 10:41
101
Jonas Orset
+ 12:30
102
Isidoro Perez Abad
,,
103
Gil Kibatz
,,
104
Max Emil Boholm Kørner
,,
105
Patrik Anschutz
,,
106
Mathew Cronshaw
Team Raleigh
Team Raleigh
,,
107
Michel Koch
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
108
Markus Bauer
,,
109
Tino Meier
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
110
Wenzel Böhm-Gräber
,,
111
Malcolm Elliott
Motorpoint
Motorpoint
,,
112
Nils Penton
,,
113
Robert Bartko
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
114
Jeff Vermeulen
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
115
Stefan Vreugdenhil
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
116
Jan Van Puyvelde
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
,,
117
Fatih Harmanci
Manisaspor Cycling Team
Manisaspor Cycling Team
,,
118
Tim Klessa
,,
119
Juan Martin
,,
120
Alexander Nordhoff
Seven Stones
Seven Stones
,,
121
Rolf Hofbauer
,,
122
Kevin Jost
,,
123
Luca Conrad
,,
124
Albert Torres Barcelo
,,
125
Callum Wilkinson
Endura Racing
Endura Racing
,,
126
Fabian Strecker
,,
127
Olivier Johr
Seven Stones
Seven Stones
,,
128
Jason Perryman
,,
129
Joachim Tolles
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
,,
130
Raul Velasco Bernuz
,,
131
Dean Podgornik
Manisaspor Cycling Team
Manisaspor Cycling Team
,,
132
Sebastian Amer
,,
133
Ron Pfeifer
Seven Stones
Seven Stones
,,
134
Manuel Pinto
,,
135
Benjamin Prades Reverte
,,
136
Florenz Knauer
Seven Stones
Seven Stones
,,
137
Holger Sievers
,,
138
Christopher Roth
Seven Stones
Seven Stones
,,
139
Phillip Müller
,,
140
Eivind Ekeli
+ 18:18
141
Knut Landa
,,
142
Boris Fastring
,,
143
Juan Batle
,,
144
Daniel Crespi
,,
145
José López
,,
146
Ryan Parnes
Team Raleigh
Team Raleigh
,,
147
Robert Hayles
Endura Racing
Endura Racing
,,
148
Matthew Kipling
Team Raleigh
Team Raleigh
,,
149
Ori Spektor
,,
150
Steffen Beck
,,
151
Falko-Nils Köhler
,,
152
Jon Mozley
,,
153
Diego Rodriguez Campos
,,
154
David Perez Martin
+ 18:21
155
Daniel Klemme
+ 18:23
156
Dennis Klemme
,,
157
Bas Krauwel
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
158
Arne Hassink
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
,,
159
Tobias Loos
,,
160
Simon Horstmann
,,
161
Dan Craven
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
,,
162
Bartolome Quetglas
+ 24:30
163
Josep Nadal Magrinya
+ 26:07
164
Johannes Heider
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
165
Tobias Barkschat
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
DNF
Mattias Svensson
DNF
Aitor Tur
DNF
Miguel Soto
DNF
Salvador Gonzalvez Lliteras
DNF
Jake Martin
DNF
Tobias Sydlik
DNF
Sebastian Mora Vedri
DNF
Pablo Aitor Bernal Rosique
DNF
Ivan Diaz
DNF
Francesco Artigues Ramis
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Iker Camaño Ortuzar
Endura Racing
Endura Racing
7:06:51
2
Tadej Valjavec
Manisaspor Cycling Team
Manisaspor Cycling Team
+ 32
3
Ian Bibby
Motorpoint
Motorpoint
+ 58
4
Raymond Kunzli
+ 1:26
5
James McLaughlin
+ 1:29
6
Jose Belda Mira
+ 2:46
7
Frederik Wilmann
Joker Merida
Joker Merida
+ 3:11
8
Marcin Bialoblocki
Motorpoint
Motorpoint
+ 4:07
9
Erik Hoffmann
+ 4:12
10
Robert Partridge
Endura Racing
Endura Racing
+ 4:19
11
Bernhard Oberholzer
Price Your Bike
Price Your Bike
+ 4:26
12
Stian Remme
Joker Merida
Joker Merida
,,
13
Lars Andersson
,,
14
David Clarke
Endura Racing
Endura Racing
+ 4:27
15
Mathias Belka
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
+ 4:40
16
Marek Canecky
Manisaspor Cycling Team
Manisaspor Cycling Team
+ 5:05
17
Rhys Lloyd
,,
18
Christer Rake
Joker Merida
Joker Merida
+ 7:14
19
Christoph Pfingsten
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 7:15
20
Jonathan McEvoy
Motorpoint
Motorpoint
+ 7:16
21
Rikke Dijkxhoorn
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 7:21
22
Jonathan Tiernan-Locke
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
+ 7:22
23
Nicolas Schnyder
Price Your Bike
Price Your Bike
+ 7:24
24
Eirik Kasa Jarlseth
Ringeriks - Kraft
Ringeriks - Kraft
+ 7:27
25
Jeremy Yates
Manisaspor Cycling Team
Manisaspor Cycling Team
+ 7:31
26
Daniel Henggeler
Price Your Bike
Price Your Bike
+ 7:34
27
Ibon Zugasti Arrese
+ 7:40
28
Jan Oelerich
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
+ 7:42
29
Sondre Gjerdevik Sortveit
Joker Merida
Joker Merida
,,
30
Gabor Kasa
Manisaspor Cycling Team
Manisaspor Cycling Team
+ 7:50
31
James Sampson
Motorpoint
Motorpoint
+ 7:56
32
Liam Holohan
Team Raleigh
Team Raleigh
+ 8:00
33
Pere Solano Olivares
+ 8:02
34
Christian Heule
Champion Systems - LBS
Champion Systems - LBS
+ 8:04
35
Dominik Fuchs
+ 8:25
36
Sergio Escobar Roure
+ 14:27
37
Alexander Gingsjö
+ 14:35
38
Tobyn Horton
Motorpoint
Motorpoint
+ 14:44
39
Rene Tann
,,
40
James Sparling
Team Raleigh
Team Raleigh
+ 14:47
41
Bas Stamsnijder
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 14:53
42
Kristian House
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
+ 14:55
43
Björn Papstein
+ 14:58
44
Petter Persson
+ 15:07
45
Antonio Miguel Parra
+ 15:13
46
Marcel Aregger
Price Your Bike
Price Your Bike
+ 15:16
47
Andreas Landa
+ 15:19
48
Josep Betalu
+ 15:24
49
Loic Aubert
Price Your Bike
Price Your Bike
+ 15:28
50
Ivan Martinez Jimenez
+ 15:29
51
Jan Deutschmann
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
+ 15:30
52
Víctor Martínez Garcia
+ 15:31
53
Carlos Lapuerta
+ 15:33
54
Remo Schuler
+ 15:37
55
Julian Schelb
+ 15:38
56
Magnus Børresen
+ 15:39
57
Florentino Marquez Canales
+ 15:42
58
Raul Cardoso Trejo
+ 16:08
59
Scott Thwaites
Endura Racing
Endura Racing
+ 17:29
60
Greger Steffenhannes
+ 17:54
61
Zakkari Dempster
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
+ 18:44
62
Richard Handley
Team Raleigh
Team Raleigh
+ 18:47
63
Julian Kern
Seven Stones
Seven Stones
+ 19:36
64
David Charles Brown
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
+ 22:01
65
Stian Saugstad
Ringeriks - Kraft
Ringeriks - Kraft
+ 22:05
66
Yanto Barker
+ 22:10
67
Stefan Schäfer
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 22:26
68
Rune van der Meijden
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 22:35
69
Bünyamin Özdemir
Manisaspor Cycling Team
Manisaspor Cycling Team
,,
70
Daniel Dominguez Barragan
+ 22:37
71
Michael Weicht
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
72
Marcus Kühn
+ 22:44
73
Dan Craven
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
+ 22:45
74
Dawit Araya
+ 23:08
75
Alexander Nordhoff
Seven Stones
Seven Stones
+ 23:12
76
Alexander Gajewiak
+ 23:16
77
Markus Schulte-Luenzum
+ 23:22
78
Dor Dviri
+ 23:39
79
Eyal Rahat
+ 23:49
80
Michel Koch
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 24:19
81
Nils Penton
+ 24:29
82
Fatih Harmanci
Manisaspor Cycling Team
Manisaspor Cycling Team
+ 24:48
83
Max Emil Boholm Kørner
+ 25:00
84
Rafael Pizarro Jimenez
,,
85
Marius André Hafsas
Ringeriks - Kraft
Ringeriks - Kraft
+ 25:18
86
Matthias Baumer
+ 25:25
87
Andrew Tennant
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
+ 25:54
88
Reidar Bohlin Borgersen
Joker Merida
Joker Merida
+ 25:56
89
Edward Clancy
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
+ 26:00
90
Matthew Jones
Team Raleigh
Team Raleigh
+ 26:04
91
Dean Windsor
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
+ 26:24
92
Fritz Koch
+ 26:35
93
Frans Leonard Mustaparta
Ringeriks - Kraft
Ringeriks - Kraft
+ 26:37
94
Moreno Angst
+ 26:57
95
Jan Van Puyvelde
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
+ 27:23
96
David Muntaner Juaneda
+ 27:28
97
Francisco Jose Pacheco Torres
+ 27:40
98
Isidoro Perez Abad
+ 27:59
99
Malcolm Elliott
Motorpoint
Motorpoint
+ 28:29
100
Mathew Cronshaw
Team Raleigh
Team Raleigh
+ 28:34
101
Christopher Roth
Seven Stones
Seven Stones
,,
102
Callum Wilkinson
Endura Racing
Endura Racing
+ 28:39
103
Benjamin Prades Reverte
,,
104
Kevin Jost
+ 28:40
105
Markus Bauer
+ 28:59
106
Pedro Mas
+ 29:17
107
Lukas Kalt
Price Your Bike
Price Your Bike
+ 29:30
108
Daniel Slåtto Gomnes
Ringeriks - Kraft
Ringeriks - Kraft
+ 29:40
109
José Luis Ruiz Cubillo
+ 29:45
110
Gil Kibatz
+ 29:46
111
Audun Brekke Flotten
Ringeriks - Kraft
Ringeriks - Kraft
+ 29:54
112
Andy Eyring
+ 30:10
113
Andreas Rutishauser
Price Your Bike
Price Your Bike
+ 30:14
114
Noam Cohen
+ 30:21
115
Raul Velasco Bernuz
+ 31:24
116
Jeff Vermeulen
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 31:31
117
Dean Podgornik
Manisaspor Cycling Team
Manisaspor Cycling Team
+ 31:33
118
Robert Bartko
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 31:34
119
Phillip Müller
+ 31:42
120
Joachim Tolles
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
+ 31:43
121
David Perez Martin
+ 31:45
122
Albert Torres Barcelo
+ 31:48
123
Holger Sievers
+ 31:53
124
Stefan Vreugdenhil
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 31:55
125
Manuel Pinto
+ 32:04
126
Jonas Orset
+ 32:07
127
Florenz Knauer
Seven Stones
Seven Stones
+ 32:08
128
Sebastian Amer
+ 32:09
129
Ron Pfeifer
Seven Stones
Seven Stones
+ 32:12
130
Rolf Hofbauer
+ 32:14
131
Olivier Johr
Seven Stones
Seven Stones
+ 32:15
132
Wenzel Böhm-Gräber
+ 32:16
133
Tino Meier
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 32:19
134
Fabian Strecker
+ 32:25
135
Tim Klessa
+ 32:29
136
Jason Perryman
,,
137
Luca Conrad
+ 32:37
138
Juan Martin
+ 32:55
139
Patrik Anschutz
+ 33:03
140
Chris Opie
+ 36:28
141
Ryan Parnes
Team Raleigh
Team Raleigh
+ 37:02
142
Robert Hayles
Endura Racing
Endura Racing
+ 37:27
143
Daniel Crespi
+ 37:40
144
Arne Hassink
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
+ 37:43
145
Bas Krauwel
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 37:48
146
Matthew Kipling
Team Raleigh
Team Raleigh
+ 38:03
147
Daniel Klemme
+ 38:08
148
Juan Batle
+ 38:09
149
Dennis Klemme
+ 38:10
150
Eivind Ekeli
+ 38:14
151
Knut Landa
+ 38:20
152
Simon Horstmann
+ 38:25
153
Boris Fastring
+ 38:33
154
Tobias Loos
+ 38:42
155
Ori Spektor
+ 38:46
156
Mats Andersson
+ 42:36
157
Jon Mozley
+ 42:56
158
Falko-Nils Köhler
+ 45:18
159
Johannes Heider
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 45:38
160
José López
+ 45:42
161
Tobias Barkschat
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 45:50
162
Diego Rodriguez Campos
+ 46:02
163
Steffen Beck
+ 46:14
164
Josep Nadal Magrinya
+ 46:37
165
Bartolome Quetglas
+ 51:17
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren