Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Circuit des Ardennes International
Nouvion-sur-Meuse - Aiglemont
Circuit des Ardennes International
Nouvion-sur-Meuse - Aiglemont
Datum
14 april 2019
Startlocatie
Nouvion-sur-Meuse
Finish-locatie
Aiglemont
Afstand
58.00 km
Uitslag
Circuit des Ardennes International (2.2)
Nouvion-sur-Meuse → Nouvion-sur-Meuse (58,00 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Maciej Paterski
Wibatech Merx 7R
Wibatech Merx 7R
1:28:51
2
Andreas Leknessund
Uno - X Norwegian Development Team
Uno - X Norwegian Development Team
,,
3
Kobe Goossens
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
4
Alexander Kamp Egested
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
+ 5
5
Szymon Rekita
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
+ 12
6
Maxim Van Gils
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
7
Clément Champoussin
,,
8
Roland Thalmann
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
,,
9
Felix Gall
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
10
Nicolas Prodhomme
+ 14
11
Sylvain Moniquet
Wallonie-Bruxelles Development Team
Wallonie-Bruxelles Development Team
+ 17
12
Paul Ourselin
Total Direct Energie
Total Direct Energie
,,
13
Kaden Groves
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
14
Ide Schelling
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
15
Julian Mertens
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
16
Daniel Pearson
Canyon dhb p/b Bloor Homes
Canyon dhb p/b Bloor Homes
,,
17
Markus Hoelgaard
Uno - X Norwegian Development Team
Uno - X Norwegian Development Team
,,
18
Aaron Gate
EvoPro Racing
EvoPro Racing
,,
19
Viktor Verschaeve
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
20
Fabien Grellier
Total Direct Energie
Total Direct Energie
,,
21
Sean Quinn
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
,,
22
Anatolii Budiak
Wibatech Merx 7R
Wibatech Merx 7R
,,
23
Ziga Groselj
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
24
Jonas Abrahamsen
Uno - X Norwegian Development Team
Uno - X Norwegian Development Team
,,
25
Adria Moreno Sala
,,
26
Harry Sweeny
EvoPro Racing
EvoPro Racing
,,
27
Damian Lüscher
Swiss Racing Academy
Swiss Racing Academy
,,
28
Jack Burke
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
+ 28
29
Mauro Schmid
Swiss Racing Academy
Swiss Racing Academy
+ 34
30
Kévin Avoine
,,
31
Jan Barta
Elkov - Author
Elkov - Author
,,
32
Andrea Bagioli
Team Colpack
Team Colpack
,,
33
Laurens Huys
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 38
34
Romain Sicard
Total Direct Energie
Total Direct Energie
,,
35
Edward Anderson
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
+ 41
36
Paul Double
Team Colpack
Team Colpack
+ 44
37
Florent Castellarnau
+ 47
38
Ivan Martinez Jimenez
,,
39
João Almeida
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
+ 50
40
Matej Zahalka
Elkov - Author
Elkov - Author
,,
41
Fabien Rondeau
,,
42
Gordian Banzer
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
,,
43
Thymen Arensman
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
44
Thomas Vereecken
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
45
Andrea Toniatti
Team Colpack
Team Colpack
,,
46
Gaëtan Lemoine
+ 1:11
47
Martin Lestido Rey
,,
48
Patrick Schelling
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
+ 1:25
49
Romain Campistrous
,,
50
Marek Rutkiewicz
Wibatech Merx 7R
Wibatech Merx 7R
+ 1:31
51
Pawel Cieslik
Wibatech Merx 7R
Wibatech Merx 7R
,,
52
Frantisek Sisr
Elkov - Author
Elkov - Author
+ 1:36
53
Tanner Putt
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
,,
54
Alex Braybrooke
+ 1:44
55
Thomas Stewart
Canyon dhb p/b Bloor Homes
Canyon dhb p/b Bloor Homes
+ 1:52
56
Jan Maas
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
+ 1:58
57
Alexander Krieger
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
,,
58
Martin Salmon
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
+ 2:35
59
Emil Mielke Vinjebo
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
,,
60
Gasper Katrasnik
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 2:42
61
Dusan Rajovic
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
62
Yann Pestiaux
Wallonie-Bruxelles Development Team
Wallonie-Bruxelles Development Team
+ 2:47
63
Antoine Raugel
+ 3:23
64
Emerson Fontaine
Wallonie-Bruxelles Development Team
Wallonie-Bruxelles Development Team
,,
65
Alexandar Richardson
Canyon dhb p/b Bloor Homes
Canyon dhb p/b Bloor Homes
,,
66
Roman Maikin
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
67
Stanislau Bazhkou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
68
Nicolas Malle
,,
69
Simon Verger
,,
70
Kevin Vermaerke
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
,,
71
Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
72
Marvin Tasset
Wallonie-Bruxelles Development Team
Wallonie-Bruxelles Development Team
,,
73
Thomas Joly
,,
74
Yves Lütolf
Swiss Racing Academy
Swiss Racing Academy
,,
75
Ewen Henrio
,,
76
Giacomo Garavaglia
Team Colpack
Team Colpack
,,
77
Cyrille Thièry
Swiss Racing Academy
Swiss Racing Academy
,,
78
Quentin Venner
Wallonie-Bruxelles Development Team
Wallonie-Bruxelles Development Team
,,
79
Michal Podlaski
Wibatech Merx 7R
Wibatech Merx 7R
,,
80
Ken Conter
,,
81
Alexander Evans
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
82
Jalel Duranti
Team Colpack
Team Colpack
,,
83
Torstein Traeen
Uno - X Norwegian Development Team
Uno - X Norwegian Development Team
,,
84
Mark Downey
EvoPro Racing
EvoPro Racing
,,
85
Piotr Konwa
Wibatech Merx 7R
Wibatech Merx 7R
,,
86
Nils Sinschek
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
87
Idar Andersen
Uno - X Norwegian Development Team
Uno - X Norwegian Development Team
,,
88
Matthias Reutimann
Swiss Racing Academy
Swiss Racing Academy
,,
89
David Per
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 3:42
90
Cole Davis
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
+ 3:54
91
Michal Schlegel
Elkov - Author
Elkov - Author
+ 3:59
92
Jakub Otruba
Elkov - Author
Elkov - Author
,,
93
Jimmy Raibaud
,,
94
Axel Journiaux
Total Direct Energie
Total Direct Energie
+ 4:01
95
Miguel Bryon
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
,,
96
Benjamin Wolfe
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
,,
97
Jakob Egholm
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
+ 4:20
98
Ben Katerberg
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
99
Adrien Quinio
,,
100
Jerome Mainard
,,
101
Davide Orrico
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
+ 4:29
102
Maximilian Kuen
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
,,
103
Justin Oien
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
+ 4:31
104
Jacob Hennessy
Canyon dhb p/b Bloor Homes
Canyon dhb p/b Bloor Homes
,,
105
Torkil Veyhe
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
,,
106
Bas Van Belle
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
,,
107
Louis Rose Davis
Canyon dhb p/b Bloor Homes
Canyon dhb p/b Bloor Homes
,,
108
Michael Kukrle
Elkov - Author
Elkov - Author
+ 4:34
109
Marko Kump
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
110
Arnaud Pfrimmer
+ 4:54
111
Nikolai Shumov
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 4:58
112
Jonas Aaen Jörgensen
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
+ 5:06
113
Leon Heinschke
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
+ 5:08
114
Tiago Antunes
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
115
Lucio Pierantozzi
Team Colpack
Team Colpack
+ 6:05
116
Vasili Strokau
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 6:37
117
Clément Jolibert
+ 7:29
118
Robin Meyer
,,
119
Nicolai Brochner
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
+ 7:46
120
Romain Bacon
,,
121
Kim Magnusson
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
,,
122
David Riviere
,,
123
Ludvig Anton Wacker
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
+ 8:38
124
Aaron MariÑo Dominguez
,,
125
Andzs Flaksis
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
+ 8:54
126
Brendan Rhim
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
+ 8:58
127
Luc Wirtgen
Wallonie-Bruxelles Development Team
Wallonie-Bruxelles Development Team
+ 12:50
128
Konrad Geßner
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
,,
129
Diego Noriega
,,
130
Sindre Kulset
Uno - X Norwegian Development Team
Uno - X Norwegian Development Team
+ 12:55
DNF
Julien Guay
DNF
Alexandre Jamet
DNF
Axel Chatelus
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Alexander Kamp Egested
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
10:30:37
2
Andreas Leknessund
Uno - X Norwegian Development Team
Uno - X Norwegian Development Team
+ 7
3
Kobe Goossens
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 11
4
Kaden Groves
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
+ 22
5
Aaron Gate
EvoPro Racing
EvoPro Racing
+ 24
6
Maxim Van Gils
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 25
7
Szymon Rekita
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
+ 26
8
Roland Thalmann
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
+ 27
9
Felix Gall
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
10
Sean Quinn
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
+ 28
11
Nicolas Prodhomme
+ 29
12
Julian Mertens
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 32
13
Paul Ourselin
Total Direct Energie
Total Direct Energie
,,
14
Markus Hoelgaard
Uno - X Norwegian Development Team
Uno - X Norwegian Development Team
,,
15
Fabien Grellier
Total Direct Energie
Total Direct Energie
,,
16
Jonas Abrahamsen
Uno - X Norwegian Development Team
Uno - X Norwegian Development Team
,,
17
Adria Moreno Sala
,,
18
Sylvain Moniquet
Wallonie-Bruxelles Development Team
Wallonie-Bruxelles Development Team
,,
19
Viktor Verschaeve
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
20
Ide Schelling
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
21
Anatolii Budiak
Wibatech Merx 7R
Wibatech Merx 7R
,,
22
Jack Burke
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
+ 43
23
Jan Barta
Elkov - Author
Elkov - Author
+ 49
24
Andrea Bagioli
Team Colpack
Team Colpack
,,
25
Romain Sicard
Total Direct Energie
Total Direct Energie
+ 53
26
Daniel Pearson
Canyon dhb p/b Bloor Homes
Canyon dhb p/b Bloor Homes
+ 56
27
Ziga Groselj
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 58
28
Florent Castellarnau
+ 1:02
29
Edward Anderson
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
+ 1:29
30
Gordian Banzer
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
+ 1:38
31
João Almeida
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
+ 1:50
32
Ivan Martinez Jimenez
+ 1:58
33
Harry Sweeny
EvoPro Racing
EvoPro Racing
+ 2:06
34
Maciej Paterski
Wibatech Merx 7R
Wibatech Merx 7R
+ 2:28
35
Tanner Putt
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
+ 2:39
36
Paul Double
Team Colpack
Team Colpack
+ 2:47
37
Thymen Arensman
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
+ 2:56
38
Andrea Toniatti
Team Colpack
Team Colpack
+ 3:17
39
Alexander Krieger
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
+ 3:19
40
Frantisek Sisr
Elkov - Author
Elkov - Author
+ 3:28
41
Clément Champoussin
+ 3:52
42
Jan Maas
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
+ 4:22
43
Fabien Rondeau
+ 4:30
44
Kevin Vermaerke
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
+ 5:02
45
Martin Lestido Rey
+ 5:25
46
Matej Zahalka
Elkov - Author
Elkov - Author
+ 5:36
47
Thomas Joly
+ 5:41
48
Jimmy Raibaud
+ 5:43
49
Damian Lüscher
Swiss Racing Academy
Swiss Racing Academy
+ 5:45
50
Alex Braybrooke
+ 6:11
51
Thomas Vereecken
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 6:30
52
Laurens Huys
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 6:31
53
Gasper Katrasnik
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 6:38
54
Romain Campistrous
+ 7:03
55
Ben Katerberg
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
+ 7:20
56
David Per
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 8:14
57
Mauro Schmid
Swiss Racing Academy
Swiss Racing Academy
+ 8:36
58
Antoine Raugel
+ 8:37
59
Jerome Mainard
+ 8:42
60
Axel Journiaux
Total Direct Energie
Total Direct Energie
+ 8:49
61
Michael Kukrle
Elkov - Author
Elkov - Author
+ 8:59
62
Benjamin Wolfe
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
+ 9:15
63
Marek Rutkiewicz
Wibatech Merx 7R
Wibatech Merx 7R
+ 9:40
64
Nils Sinschek
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
+ 9:44
65
Maximilian Kuen
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
+ 10:02
66
Clément Jolibert
+ 10:08
67
Patrick Schelling
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
+ 10:14
68
Arnaud Pfrimmer
+ 10:17
69
Leon Heinschke
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
+ 10:19
70
Yann Pestiaux
Wallonie-Bruxelles Development Team
Wallonie-Bruxelles Development Team
+ 10:56
71
Thomas Stewart
Canyon dhb p/b Bloor Homes
Canyon dhb p/b Bloor Homes
+ 10:59
72
Stanislau Bazhkou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 11:03
73
Cyrille Thièry
Swiss Racing Academy
Swiss Racing Academy
+ 11:25
74
Justin Oien
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
,,
75
Nicolas Malle
+ 11:27
76
Marvin Tasset
Wallonie-Bruxelles Development Team
Wallonie-Bruxelles Development Team
+ 11:30
77
Louis Rose Davis
Canyon dhb p/b Bloor Homes
Canyon dhb p/b Bloor Homes
+ 11:39
78
Torstein Traeen
Uno - X Norwegian Development Team
Uno - X Norwegian Development Team
+ 11:43
79
Ken Conter
,,
80
Quentin Venner
Wallonie-Bruxelles Development Team
Wallonie-Bruxelles Development Team
+ 11:56
81
Tiago Antunes
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
+ 12:22
82
Michal Schlegel
Elkov - Author
Elkov - Author
+ 12:28
83
Pawel Cieslik
Wibatech Merx 7R
Wibatech Merx 7R
+ 13:03
84
Alexandar Richardson
Canyon dhb p/b Bloor Homes
Canyon dhb p/b Bloor Homes
+ 13:04
85
Emil Mielke Vinjebo
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
+ 14:07
86
Gaëtan Lemoine
+ 14:29
87
Miguel Bryon
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
+ 15:33
88
Kévin Avoine
+ 15:35
89
Brendan Rhim
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
+ 15:51
90
Giacomo Garavaglia
Team Colpack
Team Colpack
+ 16:30
91
David Riviere
+ 17:01
92
Simon Verger
+ 17:16
93
Ewen Henrio
+ 17:19
94
Dusan Rajovic
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 17:40
95
Roman Maikin
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 18:31
96
Piotr Konwa
Wibatech Merx 7R
Wibatech Merx 7R
,,
97
Robin Meyer
+ 19:08
98
Jakub Otruba
Elkov - Author
Elkov - Author
+ 19:11
99
Marko Kump
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 19:26
100
Jacob Hennessy
Canyon dhb p/b Bloor Homes
Canyon dhb p/b Bloor Homes
+ 19:32
101
Nikolai Shumov
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 19:59
102
Cole Davis
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
+ 20:20
103
Matthias Reutimann
Swiss Racing Academy
Swiss Racing Academy
+ 20:26
104
Jonas Aaen Jörgensen
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
+ 20:59
105
Martin Salmon
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
+ 21:54
106
Jalel Duranti
Team Colpack
Team Colpack
+ 22:43
107
Nicolai Brochner
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
+ 22:54
108
Romain Bacon
+ 22:56
109
Idar Andersen
Uno - X Norwegian Development Team
Uno - X Norwegian Development Team
+ 22:58
110
Torkil Veyhe
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
+ 23:35
111
Michal Podlaski
Wibatech Merx 7R
Wibatech Merx 7R
+ 24:15
112
Diego Noriega
+ 24:22
113
Jakob Egholm
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
+ 25:12
114
Davide Orrico
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
+ 25:55
115
Lucio Pierantozzi
Team Colpack
Team Colpack
+ 25:58
116
Yves Lütolf
Swiss Racing Academy
Swiss Racing Academy
+ 25:59
117
Alexander Evans
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
+ 26:08
118
Adrien Quinio
+ 26:54
119
Andzs Flaksis
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
+ 28:04
120
Vasili Strokau
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 29:13
121
Kim Magnusson
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
+ 29:15
122
Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 30:01
123
Mark Downey
EvoPro Racing
EvoPro Racing
+ 30:06
124
Luc Wirtgen
Wallonie-Bruxelles Development Team
Wallonie-Bruxelles Development Team
+ 31:03
125
Bas Van Belle
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
+ 31:14
126
Aaron MariÑo Dominguez
+ 31:45
127
Emerson Fontaine
Wallonie-Bruxelles Development Team
Wallonie-Bruxelles Development Team
+ 34:24
128
Ludvig Anton Wacker
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
+ 35:21
129
Sindre Kulset
Uno - X Norwegian Development Team
Uno - X Norwegian Development Team
+ 43:37
130
Konrad Geßner
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
+ 44:49
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Kaden Groves
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
32
2
Alexander Kamp Egested
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
27
3
Aaron Gate
EvoPro Racing
EvoPro Racing
21
4
Julian Mertens
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
18
5
Maciej Paterski
Wibatech Merx 7R
Wibatech Merx 7R
17
6
Marko Kump
Adria Mobil
Adria Mobil
17
7
Sean Quinn
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
14
8
Frantisek Sisr
Elkov - Author
Elkov - Author
14
9
Andreas Leknessund
Uno - X Norwegian Development Team
Uno - X Norwegian Development Team
13
10
Jacob Hennessy
Canyon dhb p/b Bloor Homes
Canyon dhb p/b Bloor Homes
12
11
Kobe Goossens
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
11
12
Szymon Rekita
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
10
13
Nicolai Brochner
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
10
14
Roland Thalmann
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
8
15
Markus Hoelgaard
Uno - X Norwegian Development Team
Uno - X Norwegian Development Team
8
16
Ivan Martinez Jimenez
7
17
Davide Orrico
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
7
18
Paul Ourselin
Total Direct Energie
Total Direct Energie
6
19
Andrea Toniatti
Team Colpack
Team Colpack
6
20
Maxim Van Gils
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
5
21
Romain Bacon
5
22
Adrien Quinio
5
23
Clément Champoussin
4
24
Nikolai Shumov
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
3
25
Torkil Veyhe
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
3
26
Felix Gall
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
2
27
Nicolas Prodhomme
1
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Kobe Goossens
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
23
2
Andreas Leknessund
Uno - X Norwegian Development Team
Uno - X Norwegian Development Team
22
3
Maximilian Kuen
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
19
4
Maciej Paterski
Wibatech Merx 7R
Wibatech Merx 7R
19
5
Romain Campistrous
19
6
Quentin Venner
Wallonie-Bruxelles Development Team
Wallonie-Bruxelles Development Team
16
7
Szymon Rekita
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
13
8
Alexander Kamp Egested
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
10
9
Adrien Quinio
9
10
Roland Thalmann
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
8
11
Maxim Van Gils
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
8
12
Adria Moreno Sala
7
13
Harry Sweeny
EvoPro Racing
EvoPro Racing
7
14
Davide Orrico
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
6
15
Axel Journiaux
Total Direct Energie
Total Direct Energie
5
16
Michael Kukrle
Elkov - Author
Elkov - Author
5
17
Matthias Reutimann
Swiss Racing Academy
Swiss Racing Academy
5
18
Viktor Verschaeve
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
3
19
Marek Rutkiewicz
Wibatech Merx 7R
Wibatech Merx 7R
3
20
Brendan Rhim
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
3
21
Nicolai Brochner
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
3
22
Alexander Evans
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
3
23
Kaden Groves
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
2
24
Felix Gall
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
2
25
Julian Mertens
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
2
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren