Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Circuit des Ardennes International
Villers-Semeuse - Charleville-Mézières
Circuit des Ardennes International
Villers-Semeuse - Charleville-Mézières
Datum
14 april 2019
Startlocatie
Villers-Semeuse
Finish-locatie
Charleville-Mézières
Afstand
101.00 km
Uitslag
Circuit des Ardennes International (2.2)
Villers-Semeuse → Villers-Semeuse (101,00 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Kaden Groves
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
2:24:07
2
Miguel Bryon
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
,,
3
Gasper Katrasnik
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
4
Frantisek Sisr
Elkov - Author
Elkov - Author
,,
5
Andrea Toniatti
Team Colpack
Team Colpack
,,
6
Alexander Kamp Egested
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
,,
7
Jacob Hennessy
Canyon dhb p/b Bloor Homes
Canyon dhb p/b Bloor Homes
,,
8
Alexander Krieger
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
,,
9
Kobe Goossens
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
10
David Per
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
11
Julian Mertens
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
12
Gaëtan Lemoine
,,
13
Antoine Raugel
,,
14
Maxim Van Gils
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
15
Mark Downey
EvoPro Racing
EvoPro Racing
,,
16
Yann Pestiaux
Wallonie-Bruxelles Development Team
Wallonie-Bruxelles Development Team
,,
17
Cole Davis
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
,,
18
Kévin Avoine
,,
19
Paul Ourselin
Total Direct Energie
Total Direct Energie
,,
20
Andreas Leknessund
Uno - X Norwegian Development Team
Uno - X Norwegian Development Team
,,
21
Roland Thalmann
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
,,
22
Ken Conter
,,
23
Ide Schelling
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
24
Damian Lüscher
Swiss Racing Academy
Swiss Racing Academy
,,
25
Kevin Vermaerke
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
,,
26
Jonas Abrahamsen
Uno - X Norwegian Development Team
Uno - X Norwegian Development Team
,,
27
Ludvig Anton Wacker
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
28
Adria Moreno Sala
,,
29
Aaron Gate
EvoPro Racing
EvoPro Racing
,,
30
Marvin Tasset
Wallonie-Bruxelles Development Team
Wallonie-Bruxelles Development Team
,,
31
Szymon Rekita
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
,,
32
Ziga Groselj
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
33
Nicolas Prodhomme
,,
34
Thomas Vereecken
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
35
Martin Lestido Rey
,,
36
Martin Salmon
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
37
Daniel Pearson
Canyon dhb p/b Bloor Homes
Canyon dhb p/b Bloor Homes
,,
38
Cyrille Thièry
Swiss Racing Academy
Swiss Racing Academy
,,
39
Clément Champoussin
,,
40
Felix Gall
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
41
Andrea Bagioli
Team Colpack
Team Colpack
,,
42
Jan Barta
Elkov - Author
Elkov - Author
,,
43
Markus Hoelgaard
Uno - X Norwegian Development Team
Uno - X Norwegian Development Team
,,
44
Yves Lütolf
Swiss Racing Academy
Swiss Racing Academy
,,
45
Fabien Grellier
Total Direct Energie
Total Direct Energie
,,
46
Edward Anderson
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
,,
47
Roman Maikin
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
48
Viktor Verschaeve
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
49
Michal Schlegel
Elkov - Author
Elkov - Author
,,
50
Gordian Banzer
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
,,
51
Tiago Antunes
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
52
Jack Burke
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
,,
53
Jerome Mainard
,,
54
Dusan Rajovic
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
55
Giacomo Garavaglia
Team Colpack
Team Colpack
,,
56
Jakub Otruba
Elkov - Author
Elkov - Author
,,
57
Emil Mielke Vinjebo
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
,,
58
Matej Zahalka
Elkov - Author
Elkov - Author
,,
59
Anatolii Budiak
Wibatech Merx 7R
Wibatech Merx 7R
,,
60
Alex Braybrooke
,,
61
João Almeida
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
,,
62
Ivan Martinez Jimenez
,,
63
Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
64
Ewen Henrio
,,
65
Pawel Cieslik
Wibatech Merx 7R
Wibatech Merx 7R
,,
66
Marek Rutkiewicz
Wibatech Merx 7R
Wibatech Merx 7R
,,
67
Andzs Flaksis
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
,,
68
Emerson Fontaine
Wallonie-Bruxelles Development Team
Wallonie-Bruxelles Development Team
,,
69
Nils Sinschek
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
70
Nicolas Malle
,,
71
Sylvain Moniquet
Wallonie-Bruxelles Development Team
Wallonie-Bruxelles Development Team
,,
72
Clément Jolibert
,,
73
Florent Castellarnau
,,
74
Paul Double
Team Colpack
Team Colpack
,,
75
Thymen Arensman
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
76
Laurens Huys
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
77
Jan Maas
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
,,
78
Davide Orrico
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
+ 20
79
Ben Katerberg
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
+ 22
80
Tanner Putt
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
+ 27
81
Alexandar Richardson
Canyon dhb p/b Bloor Homes
Canyon dhb p/b Bloor Homes
,,
82
Michal Podlaski
Wibatech Merx 7R
Wibatech Merx 7R
,,
83
Matthias Reutimann
Swiss Racing Academy
Swiss Racing Academy
,,
84
Jakob Egholm
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
+ 30
85
Piotr Konwa
Wibatech Merx 7R
Wibatech Merx 7R
,,
86
Romain Bacon
,,
87
Simon Verger
,,
88
Romain Sicard
Total Direct Energie
Total Direct Energie
+ 33
89
Axel Journiaux
Total Direct Energie
Total Direct Energie
,,
90
Patrick Schelling
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
,,
91
David Riviere
,,
92
Justin Oien
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
+ 36
93
Brendan Rhim
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
,,
94
Benjamin Wolfe
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
,,
95
Thomas Stewart
Canyon dhb p/b Bloor Homes
Canyon dhb p/b Bloor Homes
+ 40
96
Maximilian Kuen
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
,,
97
Harry Sweeny
EvoPro Racing
EvoPro Racing
+ 1:01
98
Louis Rose Davis
Canyon dhb p/b Bloor Homes
Canyon dhb p/b Bloor Homes
+ 3:24
99
Lucio Pierantozzi
Team Colpack
Team Colpack
+ 4:06
100
Stanislau Bazhkou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 4:14
101
Jonas Aaen Jörgensen
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
+ 8:54
102
Torstein Traeen
Uno - X Norwegian Development Team
Uno - X Norwegian Development Team
+ 12:17
103
Idar Andersen
Uno - X Norwegian Development Team
Uno - X Norwegian Development Team
,,
104
Torkil Veyhe
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
,,
OTL
Nicolai Brochner
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
DNS
Konrad Geßner
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
DNS
Luc Wirtgen
Wallonie-Bruxelles Development Team
Wallonie-Bruxelles Development Team
DNF
Robin Meyer
DNF
Thomas Joly
DNF
Vasili Strokau
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
DNF
Nikolai Shumov
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
DNF
Adrien Quinio
DNF
Arnaud Pfrimmer
DNF
Kim Magnusson
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
DNF
Sean Quinn
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
DNF
Michael Kukrle
Elkov - Author
Elkov - Author
DNF
Bas Van Belle
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
DNF
Alexander Evans
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
DNF
Maciej Paterski
Wibatech Merx 7R
Wibatech Merx 7R
DNF
Marko Kump
Adria Mobil
Adria Mobil
DNF
Sindre Kulset
Uno - X Norwegian Development Team
Uno - X Norwegian Development Team
DNF
Jalel Duranti
Team Colpack
Team Colpack
DNF
Mauro Schmid
Swiss Racing Academy
Swiss Racing Academy
DNF
Leon Heinschke
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
DNF
Quentin Venner
Wallonie-Bruxelles Development Team
Wallonie-Bruxelles Development Team
DNF
Diego Noriega
DNF
Aaron MariÑo Dominguez
DNF
Jimmy Raibaud
DNF
Fabien Rondeau
DNF
Romain Campistrous
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Alexander Kamp Egested
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
12:54:44
2
Andreas Leknessund
Uno - X Norwegian Development Team
Uno - X Norwegian Development Team
+ 7
3
Kobe Goossens
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 11
4
Kaden Groves
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
+ 16
5
Aaron Gate
EvoPro Racing
EvoPro Racing
+ 24
6
Maxim Van Gils
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 25
7
Szymon Rekita
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
+ 26
8
Roland Thalmann
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
+ 27
9
Felix Gall
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
10
Nicolas Prodhomme
+ 29
11
Viktor Verschaeve
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
12
Julian Mertens
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 32
13
Paul Ourselin
Total Direct Energie
Total Direct Energie
,,
14
Markus Hoelgaard
Uno - X Norwegian Development Team
Uno - X Norwegian Development Team
,,
15
Jonas Abrahamsen
Uno - X Norwegian Development Team
Uno - X Norwegian Development Team
,,
16
Adria Moreno Sala
,,
17
Fabien Grellier
Total Direct Energie
Total Direct Energie
,,
18
Ide Schelling
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
19
Sylvain Moniquet
Wallonie-Bruxelles Development Team
Wallonie-Bruxelles Development Team
,,
20
Anatolii Budiak
Wibatech Merx 7R
Wibatech Merx 7R
,,
21
Jack Burke
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
+ 43
22
Jan Barta
Elkov - Author
Elkov - Author
+ 49
23
Andrea Bagioli
Team Colpack
Team Colpack
,,
24
Daniel Pearson
Canyon dhb p/b Bloor Homes
Canyon dhb p/b Bloor Homes
+ 56
25
Ziga Groselj
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 58
26
Florent Castellarnau
+ 1:02
27
Romain Sicard
Total Direct Energie
Total Direct Energie
+ 1:24
28
Edward Anderson
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
+ 1:29
29
Gordian Banzer
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
+ 1:38
30
João Almeida
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
+ 1:50
31
Ivan Martinez Jimenez
+ 1:58
32
Paul Double
Team Colpack
Team Colpack
+ 2:47
33
Thymen Arensman
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
+ 2:56
34
Tanner Putt
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
+ 3:05
35
Harry Sweeny
EvoPro Racing
EvoPro Racing
+ 3:07
36
Andrea Toniatti
Team Colpack
Team Colpack
+ 3:17
37
Alexander Krieger
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
+ 3:19
38
Frantisek Sisr
Elkov - Author
Elkov - Author
+ 3:28
39
Clément Champoussin
+ 3:52
40
Jan Maas
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
+ 4:22
41
Kevin Vermaerke
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
+ 5:02
42
Martin Lestido Rey
+ 5:25
43
Matej Zahalka
Elkov - Author
Elkov - Author
+ 5:36
44
Damian Lüscher
Swiss Racing Academy
Swiss Racing Academy
+ 5:45
45
Alex Braybrooke
+ 6:11
46
Thomas Vereecken
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 6:30
47
Laurens Huys
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 6:31
48
Gasper Katrasnik
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 6:36
49
Ben Katerberg
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
+ 7:42
50
David Per
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 8:14
51
Antoine Raugel
+ 8:37
52
Jerome Mainard
+ 8:42
53
Axel Journiaux
Total Direct Energie
Total Direct Energie
+ 9:22
54
Marek Rutkiewicz
Wibatech Merx 7R
Wibatech Merx 7R
+ 9:40
55
Nils Sinschek
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
+ 9:44
56
Benjamin Wolfe
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
+ 9:51
57
Clément Jolibert
+ 10:08
58
Maximilian Kuen
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
+ 10:42
59
Patrick Schelling
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
+ 10:47
60
Yann Pestiaux
Wallonie-Bruxelles Development Team
Wallonie-Bruxelles Development Team
+ 10:56
61
Cyrille Thièry
Swiss Racing Academy
Swiss Racing Academy
+ 11:25
62
Nicolas Malle
+ 11:27
63
Marvin Tasset
Wallonie-Bruxelles Development Team
Wallonie-Bruxelles Development Team
+ 11:30
64
Thomas Stewart
Canyon dhb p/b Bloor Homes
Canyon dhb p/b Bloor Homes
+ 11:39
65
Ken Conter
+ 11:43
66
Justin Oien
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
+ 12:01
67
Tiago Antunes
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
+ 12:22
68
Michal Schlegel
Elkov - Author
Elkov - Author
+ 12:28
69
Pawel Cieslik
Wibatech Merx 7R
Wibatech Merx 7R
+ 13:03
70
Alexandar Richardson
Canyon dhb p/b Bloor Homes
Canyon dhb p/b Bloor Homes
+ 13:31
71
Emil Mielke Vinjebo
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
+ 14:07
72
Gaëtan Lemoine
+ 14:29
73
Louis Rose Davis
Canyon dhb p/b Bloor Homes
Canyon dhb p/b Bloor Homes
+ 15:03
74
Stanislau Bazhkou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 15:17
75
Miguel Bryon
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
+ 15:29
76
Kévin Avoine
+ 15:35
77
Brendan Rhim
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
+ 16:27
78
Giacomo Garavaglia
Team Colpack
Team Colpack
+ 16:30
79
Ewen Henrio
+ 17:19
80
David Riviere
+ 17:34
81
Dusan Rajovic
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 17:40
82
Simon Verger
+ 17:46
83
Roman Maikin
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 18:31
84
Piotr Konwa
Wibatech Merx 7R
Wibatech Merx 7R
+ 19:01
85
Jakub Otruba
Elkov - Author
Elkov - Author
+ 19:11
86
Jacob Hennessy
Canyon dhb p/b Bloor Homes
Canyon dhb p/b Bloor Homes
+ 19:32
87
Cole Davis
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
+ 20:20
88
Matthias Reutimann
Swiss Racing Academy
Swiss Racing Academy
+ 20:53
89
Martin Salmon
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
+ 21:54
90
Romain Bacon
+ 23:26
91
Torstein Traeen
Uno - X Norwegian Development Team
Uno - X Norwegian Development Team
+ 24:00
92
Michal Podlaski
Wibatech Merx 7R
Wibatech Merx 7R
+ 24:42
93
Jakob Egholm
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
+ 25:42
94
Yves Lütolf
Swiss Racing Academy
Swiss Racing Academy
+ 25:59
95
Davide Orrico
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
+ 26:15
96
Andzs Flaksis
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
+ 28:04
97
Jonas Aaen Jörgensen
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
+ 29:53
98
Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 30:01
99
Lucio Pierantozzi
Team Colpack
Team Colpack
+ 30:04
100
Mark Downey
EvoPro Racing
EvoPro Racing
+ 30:06
101
Emerson Fontaine
Wallonie-Bruxelles Development Team
Wallonie-Bruxelles Development Team
+ 34:24
102
Idar Andersen
Uno - X Norwegian Development Team
Uno - X Norwegian Development Team
+ 35:15
103
Ludvig Anton Wacker
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
+ 35:21
104
Torkil Veyhe
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
+ 35:52
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Kaden Groves
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
44
2
Alexander Kamp Egested
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
32
3
Aaron Gate
EvoPro Racing
EvoPro Racing
21
4
Frantisek Sisr
Elkov - Author
Elkov - Author
21
5
Julian Mertens
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
18
6
Jacob Hennessy
Canyon dhb p/b Bloor Homes
Canyon dhb p/b Bloor Homes
16
7
Andreas Leknessund
Uno - X Norwegian Development Team
Uno - X Norwegian Development Team
13
8
Kobe Goossens
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
13
9
Andrea Toniatti
Team Colpack
Team Colpack
12
10
Szymon Rekita
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
10
11
Miguel Bryon
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
10
12
Roland Thalmann
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
8
13
Markus Hoelgaard
Uno - X Norwegian Development Team
Uno - X Norwegian Development Team
8
14
Gasper Katrasnik
Adria Mobil
Adria Mobil
8
15
Viktor Verschaeve
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
7
16
Ivan Martinez Jimenez
7
17
Davide Orrico
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
7
18
Paul Ourselin
Total Direct Energie
Total Direct Energie
6
19
Maxim Van Gils
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
5
20
Romain Sicard
Total Direct Energie
Total Direct Energie
5
21
Romain Bacon
5
22
Clément Champoussin
4
23
Tanner Putt
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
3
24
Alexander Krieger
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
3
25
Torkil Veyhe
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
3
26
Felix Gall
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
2
27
Nicolas Prodhomme
1
28
David Per
Adria Mobil
Adria Mobil
1
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Kobe Goossens
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
35
2
Andreas Leknessund
Uno - X Norwegian Development Team
Uno - X Norwegian Development Team
22
3
Romain Sicard
Total Direct Energie
Total Direct Energie
20
4
Maximilian Kuen
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
19
5
Viktor Verschaeve
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
14
6
Szymon Rekita
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
13
7
Alexander Kamp Egested
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
10
8
Tanner Putt
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
10
9
Adria Moreno Sala
9
10
Roland Thalmann
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
8
11
Maxim Van Gils
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
8
12
Harry Sweeny
EvoPro Racing
EvoPro Racing
7
13
Davide Orrico
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
6
14
Axel Journiaux
Total Direct Energie
Total Direct Energie
5
15
Matthias Reutimann
Swiss Racing Academy
Swiss Racing Academy
5
16
Felix Gall
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
4
17
Paul Ourselin
Total Direct Energie
Total Direct Energie
3
18
Fabien Grellier
Total Direct Energie
Total Direct Energie
3
19
Marek Rutkiewicz
Wibatech Merx 7R
Wibatech Merx 7R
3
20
Brendan Rhim
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
3
21
Kaden Groves
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
2
22
Julian Mertens
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
2
23
Ide Schelling
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
2
24
Pawel Cieslik
Wibatech Merx 7R
Wibatech Merx 7R
2
25
Jakub Otruba
Elkov - Author
Elkov - Author
2
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren