Materiaalzone
Fietstoerisme
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
Materiaalzone
Fietstoerisme
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
Materiaalzone
Fietstoerisme
Materiaalzone
Fietstoerisme
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques
Lodz - Zdunska Wola
Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques
Lodz - Zdunska Wola
Datum
26 juni 2024
Startlocatie
Lodz
Finish-locatie
Zdunska Wola
Afstand
87.60 km
Uitslag
Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques (2.2)
Etappe 1a: Lodz → Zdunska Wola (87.60 km)
RIT
AK
PNT
JONGEREN
1
Patryk Stosz
Team Felt - Felbermayr
Team Felt - Felbermayr
1:54:26
2
Tobiasz Pawlak
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
3
Sente Sentjens
Alpecin-Deceuninck Development Team
Alpecin-Deceuninck Development Team
,,
4
Bartlomiej Proc
Santic-Wibatech
Santic-Wibatech
,,
5
Radoslaw Fratczak
Voster ATS Team
Voster ATS Team
,,
6
Tim Den Braber
,,
7
Filippo Fortin
Maloja Pushbikers
Maloja Pushbikers
,,
8
Roy Hoogendoorn
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
9
Jasper Huitema
Diftar Continental Cycling Team
Diftar Continental Cycling Team
,,
10
Zak Coleman
Xspeed United Continental
Xspeed United Continental
,,
11
Toni Franz
Team Storck - Metropol Cycling
Team Storck - Metropol Cycling
,,
12
Pawel SzÓstka
Lubelskie Perla Polski
Lubelskie Perla Polski
,,
13
Franciszek Kaczorowski
,,
14
Piotr Pekala
Santic-Wibatech
Santic-Wibatech
,,
15
Simon Dehairs
Alpecin-Deceuninck Development Team
Alpecin-Deceuninck Development Team
,,
16
Marek Konwa
,,
17
Hubert Grygowski
Poland
Poland
,,
18
Julian Kot
Lubelskie Perla Polski
Lubelskie Perla Polski
,,
19
Jakub Musialik
Lubelskie Perla Polski
Lubelskie Perla Polski
,,
20
Rokas Adomaitis
Voltas - Tartu 2024 by CCN
Voltas - Tartu 2024 by CCN
,,
21
Albert Gathemann
P & S Metalltechnik Benotti
P & S Metalltechnik Benotti
,,
22
Igor Sek
,,
23
Quinten Veling
,,
24
Thom Van Herwaarden
VolkerWessels Cycling Team
VolkerWessels Cycling Team
,,
25
Siim Kiskonen
Voltas - Tartu 2024 by CCN
Voltas - Tartu 2024 by CCN
,,
26
Ádám Kristóf Karl
Epronex - HUngary Cycling Team
Epronex - HUngary Cycling Team
,,
27
Jan Miazga
,,
28
Jarno Grixa
P & S Metalltechnik Benotti
P & S Metalltechnik Benotti
,,
29
Christian Rush
,,
30
Wincent Wallinder
,,
31
Patryk Dabski
,,
32
Guillaume Visser
Diftar Continental Cycling Team
Diftar Continental Cycling Team
,,
33
Christoph Janssen
Xspeed United Continental
Xspeed United Continental
,,
34
Matthew King
Xspeed United Continental
Xspeed United Continental
,,
35
Mateusz Kostanski
Voster ATS Team
Voster ATS Team
,,
36
Teun Veelers
,,
37
Linus Rosner
Santic-Wibatech
Santic-Wibatech
,,
38
Roan Konings
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
39
Michal Pomorski
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
40
Marcin Budzinski
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
41
Bert-Jan Lindeman
VolkerWessels Cycling Team
VolkerWessels Cycling Team
,,
42
Felix James Meo
Maloja Pushbikers
Maloja Pushbikers
,,
43
Ryan Kamp
Alpecin-Deceuninck Development Team
Alpecin-Deceuninck Development Team
,,
44
Lauri Tamm
Voltas - Tartu 2024 by CCN
Voltas - Tartu 2024 by CCN
,,
45
Coen Vermeltfoort
VolkerWessels Cycling Team
VolkerWessels Cycling Team
,,
46
Hugo Kars
Diftar Continental Cycling Team
Diftar Continental Cycling Team
,,
47
Norbert Banaszek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
48
Tobias Nolde
P & S Metalltechnik Benotti
P & S Metalltechnik Benotti
,,
49
Niels Reemeijer
,,
50
Tim Wollenberg
Santic-Wibatech
Santic-Wibatech
,,
51
Hidde van Veenendaal
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
52
Axel Van Der Tuuk
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
53
Dylan Grobbink
,,
54
Jonah Killy
Xspeed United Continental
Xspeed United Continental
,,
55
Igor Baars
,,
56
Konrad Czabok
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
57
Klaudiusz Garbolinski
,,
58
Lars Rouffaer
Diftar Continental Cycling Team
Diftar Continental Cycling Team
,,
59
Kacper Majewski
Lubelskie Perla Polski
Lubelskie Perla Polski
,,
60
Felix Ritzinger
Team Felt - Felbermayr
Team Felt - Felbermayr
,,
61
Michal Glanz
,,
62
Dominik Röber
P & S Metalltechnik Benotti
P & S Metalltechnik Benotti
,,
63
Max Kroonen
VolkerWessels Cycling Team
VolkerWessels Cycling Team
,,
64
Dawid Latkowski
,,
65
Piotr Brozyna
Team Felt - Felbermayr
Team Felt - Felbermayr
,,
66
Gergo Gonczy
Epronex - HUngary Cycling Team
Epronex - HUngary Cycling Team
,,
67
Stijn Daemen
VolkerWessels Cycling Team
VolkerWessels Cycling Team
,,
68
Kacper Maciejuk
Santic-Wibatech
Santic-Wibatech
,,
69
Jonas Fabian Messerschmidt
Santic-Wibatech
Santic-Wibatech
,,
70
Balázs Rozsa
Epronex - HUngary Cycling Team
Epronex - HUngary Cycling Team
,,
71
Patryk Gieracki
Lubelskie Perla Polski
Lubelskie Perla Polski
,,
72
Boris Romers
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
73
Sebastian Schönberger
Team Felt - Felbermayr
Team Felt - Felbermayr
,,
74
Nick Van der Meer
VolkerWessels Cycling Team
VolkerWessels Cycling Team
,,
75
Mateusz Rajtak
,,
76
Danny Van Der Tuuk
Poland
Poland
,,
77
Wilson Steven Haro
,,
78
Oleksiy Kmets
,,
79
Michael Kukrle
Team Felt - Felbermayr
Team Felt - Felbermayr
,,
80
Dariusz Kolakowski
,,
81
Karst Hayma
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
82
Fabian Steininger
Maloja Pushbikers
Maloja Pushbikers
,,
83
Stef De Jong
,,
84
Kamil Szymacha
Voster ATS Team
Voster ATS Team
,,
85
Justin de Hart
,,
86
Anton Albrecht
P & S Metalltechnik Benotti
P & S Metalltechnik Benotti
,,
87
Adam Kus
Lubelskie Perla Polski
Lubelskie Perla Polski
,,
88
Kristupas Mikutis
Voltas - Tartu 2024 by CCN
Voltas - Tartu 2024 by CCN
,,
89
Kacper Gieryk
Poland
Poland
,,
90
Kamil Dolak
,,
91
Lukasz Janowski
,,
92
Piotr Maslak
Voster ATS Team
Voster ATS Team
,,
93
Adam Marciniak
,,
94
Jakub Murias
Voster ATS Team
Voster ATS Team
,,
95
Robin Fischer
Team Storck - Metropol Cycling
Team Storck - Metropol Cycling
,,
96
Campo Schmitz
Team Storck - Metropol Cycling
Team Storck - Metropol Cycling
,,
97
David Olejniczak
Xspeed United Continental
Xspeed United Continental
,,
98
Cameron Mason
Alpecin-Deceuninck Development Team
Alpecin-Deceuninck Development Team
,,
99
Jomantas Venckus
Voltas - Tartu 2024 by CCN
Voltas - Tartu 2024 by CCN
,,
100
Menno van Es
,,
101
Dominik Merseburg
Team Storck - Metropol Cycling
Team Storck - Metropol Cycling
,,
102
Guus Van Den Eijnden
Alpecin-Deceuninck Development Team
Alpecin-Deceuninck Development Team
,,
103
Marien Bogerd
Diftar Continental Cycling Team
Diftar Continental Cycling Team
,,
104
Eelke Nikkels
,,
105
Lennert Belmans
Alpecin-Deceuninck Development Team
Alpecin-Deceuninck Development Team
+ 26
106
Jan Gadera
Poland
Poland
,,
107
Igor Wlodarczyk
+ 51
108
Jan Grzempa
,,
109
Hugo Persson
,,
110
Lars Ter Kulve
,,
111
Maciej Potucha
,,
112
Oliver Stridsberg
,,
113
Hannes Bergstrom
,,
114
Antoni Sokol
,,
115
Arthur Lennè
Team Storck - Metropol Cycling
Team Storck - Metropol Cycling
,,
116
Maciej Banaszak
Poland
Poland
,,
117
Jens Welles
,,
118
Jakub Zurek
,,
119
Tim Bierkens
Epronex - HUngary Cycling Team
Epronex - HUngary Cycling Team
,,
120
Miguel Heidemann
Team Felt - Felbermayr
Team Felt - Felbermayr
,,
121
Jan Fijak
,,
122
Ádám Szöllőssy
Epronex - HUngary Cycling Team
Epronex - HUngary Cycling Team
,,
123
Wojciech Szczepanik
,,
124
Krzysztof Parma
Voster ATS Team
Voster ATS Team
,,
125
Michal Braulinski
,,
126
Carl Åhnberg
,,
127
Eduard Alickun
,,
128
Patrick Schubert
Team Storck - Metropol Cycling
Team Storck - Metropol Cycling
,,
129
Maksymilian Radosz
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
+ 1:11
130
Lucas Van Hemert
,,
131
Patrick Reißig
Maloja Pushbikers
Maloja Pushbikers
,,
132
Max-David Briese
P & S Metalltechnik Benotti
P & S Metalltechnik Benotti
,,
133
Gergo Orosz
Epronex - HUngary Cycling Team
Epronex - HUngary Cycling Team
,,
134
Merih Hailemariam
+ 1:27
135
Gusts Lapins
Voltas - Tartu 2024 by CCN
Voltas - Tartu 2024 by CCN
,,
136
Philip Weber
Maloja Pushbikers
Maloja Pushbikers
,,
137
Martin Meiler
Maloja Pushbikers
Maloja Pushbikers
,,
138
Max Nielsen
+ 1:36
139
Jesse Sytema
+ 1:40
140
Wouter Van De Weerdhof
Diftar Continental Cycling Team
Diftar Continental Cycling Team
+ 1:53
141
Luuk Holslag
+ 1:59
142
Pawel Wieczkowski
,,
143
Bartłomiej Kasperek
,,
144
Tristan Hartmann
,,
145
Daniel Felipe Orjuela Galindo
+ 2:13
146
Damian Slawek
+ 2:46
147
Szymon Maciejewski
Poland
Poland
+ 2:59
DNF
Piotr Kij
DNF
Lucas Henao Casallas
DNF
Ian Kutzleb
DNF
Wiktor Kurek
Toon meer
Toon minder
1
Patryk Stosz
Team Felt - Felbermayr
Team Felt - Felbermayr
0:01
2
Tobiasz Pawlak
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
3
Roy Hoogendoorn
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
4
Sente Sentjens
Alpecin-Deceuninck Development Team
Alpecin-Deceuninck Development Team
,,
5
Tobias Nolde
P & S Metalltechnik Benotti
P & S Metalltechnik Benotti
,,
6
Guus Van Den Eijnden
Alpecin-Deceuninck Development Team
Alpecin-Deceuninck Development Team
,,
7
Bartlomiej Proc
Santic-Wibatech
Santic-Wibatech
,,
8
Radoslaw Fratczak
Voster ATS Team
Voster ATS Team
,,
9
Tim Den Braber
,,
10
Filippo Fortin
Maloja Pushbikers
Maloja Pushbikers
,,
11
Jasper Huitema
Diftar Continental Cycling Team
Diftar Continental Cycling Team
,,
12
Zak Coleman
Xspeed United Continental
Xspeed United Continental
,,
13
Toni Franz
Team Storck - Metropol Cycling
Team Storck - Metropol Cycling
,,
14
Pawel SzÓstka
Lubelskie Perla Polski
Lubelskie Perla Polski
,,
15
Franciszek Kaczorowski
,,
16
Piotr Pekala
Santic-Wibatech
Santic-Wibatech
,,
17
Simon Dehairs
Alpecin-Deceuninck Development Team
Alpecin-Deceuninck Development Team
,,
18
Marek Konwa
,,
19
Hubert Grygowski
Poland
Poland
,,
20
Julian Kot
Lubelskie Perla Polski
Lubelskie Perla Polski
,,
21
Jakub Musialik
Lubelskie Perla Polski
Lubelskie Perla Polski
,,
22
Rokas Adomaitis
Voltas - Tartu 2024 by CCN
Voltas - Tartu 2024 by CCN
,,
23
Albert Gathemann
P & S Metalltechnik Benotti
P & S Metalltechnik Benotti
,,
24
Igor Sek
,,
25
Quinten Veling
,,
26
Thom Van Herwaarden
VolkerWessels Cycling Team
VolkerWessels Cycling Team
,,
27
Siim Kiskonen
Voltas - Tartu 2024 by CCN
Voltas - Tartu 2024 by CCN
,,
28
Ádám Kristóf Karl
Epronex - HUngary Cycling Team
Epronex - HUngary Cycling Team
,,
29
Jan Miazga
,,
30
Jarno Grixa
P & S Metalltechnik Benotti
P & S Metalltechnik Benotti
,,
31
Christian Rush
,,
32
Wincent Wallinder
,,
33
Patryk Dabski
,,
34
Guillaume Visser
Diftar Continental Cycling Team
Diftar Continental Cycling Team
,,
35
Christoph Janssen
Xspeed United Continental
Xspeed United Continental
,,
36
Matthew King
Xspeed United Continental
Xspeed United Continental
,,
37
Mateusz Kostanski
Voster ATS Team
Voster ATS Team
,,
38
Teun Veelers
,,
39
Linus Rosner
Santic-Wibatech
Santic-Wibatech
,,
40
Roan Konings
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
41
Michal Pomorski
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
42
Marcin Budzinski
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
43
Bert-Jan Lindeman
VolkerWessels Cycling Team
VolkerWessels Cycling Team
,,
44
Felix James Meo
Maloja Pushbikers
Maloja Pushbikers
,,
45
Ryan Kamp
Alpecin-Deceuninck Development Team
Alpecin-Deceuninck Development Team
,,
46
Lauri Tamm
Voltas - Tartu 2024 by CCN
Voltas - Tartu 2024 by CCN
,,
47
Coen Vermeltfoort
VolkerWessels Cycling Team
VolkerWessels Cycling Team
,,
48
Hugo Kars
Diftar Continental Cycling Team
Diftar Continental Cycling Team
,,
49
Norbert Banaszek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
50
Niels Reemeijer
,,
51
Tim Wollenberg
Santic-Wibatech
Santic-Wibatech
,,
52
Hidde van Veenendaal
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
53
Axel Van Der Tuuk
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
54
Dylan Grobbink
,,
55
Jonah Killy
Xspeed United Continental
Xspeed United Continental
,,
56
Igor Baars
,,
57
Konrad Czabok
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
58
Klaudiusz Garbolinski
,,
59
Lars Rouffaer
Diftar Continental Cycling Team
Diftar Continental Cycling Team
,,
60
Kacper Majewski
Lubelskie Perla Polski
Lubelskie Perla Polski
,,
61
Felix Ritzinger
Team Felt - Felbermayr
Team Felt - Felbermayr
,,
62
Michal Glanz
,,
63
Dominik Röber
P & S Metalltechnik Benotti
P & S Metalltechnik Benotti
,,
64
Max Kroonen
VolkerWessels Cycling Team
VolkerWessels Cycling Team
,,
65
Dawid Latkowski
,,
66
Piotr Brozyna
Team Felt - Felbermayr
Team Felt - Felbermayr
,,
67
Gergo Gonczy
Epronex - HUngary Cycling Team
Epronex - HUngary Cycling Team
,,
68
Stijn Daemen
VolkerWessels Cycling Team
VolkerWessels Cycling Team
,,
69
Kacper Maciejuk
Santic-Wibatech
Santic-Wibatech
,,
70
Jonas Fabian Messerschmidt
Santic-Wibatech
Santic-Wibatech
,,
71
Balázs Rozsa
Epronex - HUngary Cycling Team
Epronex - HUngary Cycling Team
,,
72
Patryk Gieracki
Lubelskie Perla Polski
Lubelskie Perla Polski
,,
73
Boris Romers
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
74
Sebastian Schönberger
Team Felt - Felbermayr
Team Felt - Felbermayr
,,
75
Nick Van der Meer
VolkerWessels Cycling Team
VolkerWessels Cycling Team
,,
76
Mateusz Rajtak
,,
77
Danny Van Der Tuuk
Poland
Poland
,,
78
Wilson Steven Haro
,,
79
Oleksii Kmets
,,
80
Michael Kukrle
Team Felt - Felbermayr
Team Felt - Felbermayr
,,
81
Dariusz Kolakowski
,,
82
Karst Hayma
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
83
Fabian Steininger
Maloja Pushbikers
Maloja Pushbikers
,,
84
Stef De Jong
,,
85
Kamil Szymacha
Voster ATS Team
Voster ATS Team
,,
86
Justin de Hart
,,
87
Anton Albrecht
P & S Metalltechnik Benotti
P & S Metalltechnik Benotti
,,
88
Adam Kus
Lubelskie Perla Polski
Lubelskie Perla Polski
,,
89
Kristupas Mikutis
Voltas - Tartu 2024 by CCN
Voltas - Tartu 2024 by CCN
,,
90
Kacper Gieryk
Poland
Poland
,,
91
Kamil Dolak
,,
92
Lukasz Janowski
,,
93
Piotr Maslak
Voster ATS Team
Voster ATS Team
,,
94
Adam Marciniak
,,
95
Jakub Murias
Voster ATS Team
Voster ATS Team
,,
96
Robin Fischer
Team Storck - Metropol Cycling
Team Storck - Metropol Cycling
,,
97
Campo Schmitz
Team Storck - Metropol Cycling
Team Storck - Metropol Cycling
,,
98
David Olejniczak
Xspeed United Continental
Xspeed United Continental
,,
99
Cameron Mason
Alpecin-Deceuninck Development Team
Alpecin-Deceuninck Development Team
,,
100
Jomantas Venckus
Voltas - Tartu 2024 by CCN
Voltas - Tartu 2024 by CCN
,,
101
Menno van Es
,,
102
Dominik Merseburg
Team Storck - Metropol Cycling
Team Storck - Metropol Cycling
,,
103
Marien Bogerd
Diftar Continental Cycling Team
Diftar Continental Cycling Team
,,
104
Eelke Nikkels
,,
105
Lennert Belmans
Alpecin-Deceuninck Development Team
Alpecin-Deceuninck Development Team
,,
106
Jan Gadera
Poland
Poland
,,
107
Igor Wlodarczyk
,,
108
Jan Grzempa
,,
109
Hugo Persson
,,
110
Lars Ter Kulve
,,
111
Maciej Potucha
,,
112
Oliver Stridsberg
,,
113
Hannes Bergström Frisk
,,
114
Antoni Sokol
,,
115
Arthur Lennè
Team Storck - Metropol Cycling
Team Storck - Metropol Cycling
,,
116
Maciej Banaszak
Poland
Poland
,,
117
Jens Welles
,,
118
Jakub Zurek
,,
119
Tim Bierkens
Epronex - HUngary Cycling Team
Epronex - HUngary Cycling Team
,,
120
Miguel Heidemann
Team Felt - Felbermayr
Team Felt - Felbermayr
,,
121
Jan Fijak
,,
122
Ádám Szöllőssy
Epronex - HUngary Cycling Team
Epronex - HUngary Cycling Team
,,
123
Wojciech Szczepanik
,,
124
Krzysztof Parma
Voster ATS Team
Voster ATS Team
,,
125
Michal Braulinski
,,
126
Carl Åhnberg
,,
127
Eduard Alickun
,,
128
Patrick Schubert
Team Storck - Metropol Cycling
Team Storck - Metropol Cycling
,,
129
Maksymilian Radosz
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
130
Lucas Van Hemert
,,
131
Patrick Reißig
Maloja Pushbikers
Maloja Pushbikers
,,
132
Max-David Briese
P & S Metalltechnik Benotti
P & S Metalltechnik Benotti
,,
133
Gergo Orosz
Epronex - HUngary Cycling Team
Epronex - HUngary Cycling Team
,,
134
Merih Hailemariam
,,
135
Gusts Lapins
Voltas - Tartu 2024 by CCN
Voltas - Tartu 2024 by CCN
,,
136
Philip Weber
Maloja Pushbikers
Maloja Pushbikers
,,
137
Martin Meiler
Maloja Pushbikers
Maloja Pushbikers
,,
138
Max Nielsen
,,
139
Jesse Sytema
,,
140
Wouter Van De Weerdhof
Diftar Continental Cycling Team
Diftar Continental Cycling Team
,,
141
Luuk Holslag
,,
142
Pawel Wieczkowski
,,
143
Bartłomiej Kasperek
,,
144
Tristan Hartmann
,,
145
Daniel Felipe Orjuela Galindo
,,
146
Damian Slawek
,,
147
Szymon Maciejewski
Poland
Poland
,,
Toon meer
Toon minder
1
Patryk Stosz
Team Felt - Felbermayr
Team Felt - Felbermayr
10
2
Tobiasz Pawlak
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
8
3
Sente Sentjens
Alpecin-Deceuninck Development Team
Alpecin-Deceuninck Development Team
6
4
Bartlomiej Proc
Santic-Wibatech
Santic-Wibatech
5
5
Roy Hoogendoorn
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
4
6
Radoslaw Fratczak
Voster ATS Team
Voster ATS Team
4
7
Tim Den Braber
3
8
Tobias Nolde
P & S Metalltechnik Benotti
P & S Metalltechnik Benotti
2
9
Filippo Fortin
Maloja Pushbikers
Maloja Pushbikers
2
10
Guus Van Den Eijnden
Alpecin-Deceuninck Development Team
Alpecin-Deceuninck Development Team
1
1
Sente Sentjens
Alpecin-Deceuninck Development Team
Alpecin-Deceuninck Development Team
1:54:02
2
Guus Van Den Eijnden
Alpecin-Deceuninck Development Team
Alpecin-Deceuninck Development Team
+ 1
3
Radoslaw Fratczak
Voster ATS Team
Voster ATS Team
+ 2
4
Jasper Huitema
Diftar Continental Cycling Team
Diftar Continental Cycling Team
,,
5
Franciszek Kaczorowski
,,
6
Hubert Grygowski
Poland
Poland
,,
7
Julian Kot
Lubelskie Perla Polski
Lubelskie Perla Polski
,,
8
Jakub Musialik
Lubelskie Perla Polski
Lubelskie Perla Polski
,,
9
Rokas Adomaitis
Voltas - Tartu 2024 by CCN
Voltas - Tartu 2024 by CCN
,,
10
Igor Sek
,,
11
Thom Van Herwaarden
VolkerWessels Cycling Team
VolkerWessels Cycling Team
,,
12
Jarno Grixa
P & S Metalltechnik Benotti
P & S Metalltechnik Benotti
,,
13
Roan Konings
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
14
Michal Pomorski
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
15
Lauri Tamm
Voltas - Tartu 2024 by CCN
Voltas - Tartu 2024 by CCN
,,
16
Hugo Kars
Diftar Continental Cycling Team
Diftar Continental Cycling Team
,,
17
Niels Reemeijer
,,
18
Dylan Grobbink
,,
19
Jonah Killy
Xspeed United Continental
Xspeed United Continental
,,
20
Igor Baars
,,
21
Lars Rouffaer
Diftar Continental Cycling Team
Diftar Continental Cycling Team
,,
22
Kacper Majewski
Lubelskie Perla Polski
Lubelskie Perla Polski
,,
23
Dawid Latkowski
,,
24
Kacper Maciejuk
Santic-Wibatech
Santic-Wibatech
,,
25
Boris Romers
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
26
Karst Hayma
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
27
Stef De Jong
,,
28
Kamil Szymacha
Voster ATS Team
Voster ATS Team
,,
29
Justin de Hart
,,
30
Kristupas Mikutis
Voltas - Tartu 2024 by CCN
Voltas - Tartu 2024 by CCN
,,
31
Kacper Gieryk
Poland
Poland
,,
32
Kamil Dolak
,,
33
Piotr Maslak
Voster ATS Team
Voster ATS Team
,,
34
Adam Marciniak
,,
35
David Olejniczak
Xspeed United Continental
Xspeed United Continental
,,
36
Jomantas Venckus
Voltas - Tartu 2024 by CCN
Voltas - Tartu 2024 by CCN
,,
37
Lennert Belmans
Alpecin-Deceuninck Development Team
Alpecin-Deceuninck Development Team
+ 28
38
Jan Gadera
Poland
Poland
,,
39
Igor Wlodarczyk
+ 53
40
Hugo Persson
,,
41
Lars Ter Kulve
,,
42
Oliver Stridsberg
,,
43
Antoni Sokol
,,
44
Maciej Banaszak
Poland
Poland
,,
45
Jakub Zurek
,,
46
Ádám Szöllőssy
Epronex - HUngary Cycling Team
Epronex - HUngary Cycling Team
,,
47
Maksymilian Radosz
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
+ 1:13
48
Lucas Van Hemert
,,
49
Max-David Briese
P & S Metalltechnik Benotti
P & S Metalltechnik Benotti
,,
50
Gusts Lapins
Voltas - Tartu 2024 by CCN
Voltas - Tartu 2024 by CCN
+ 1:29
51
Max Nielsen
+ 1:38
52
Wouter Van De Weerdhof
Diftar Continental Cycling Team
Diftar Continental Cycling Team
+ 1:55
53
Luuk Holslag
+ 2:01
54
Pawel Wieczkowski
,,
55
Bartłomiej Kasperek
,,
56
Tristan Hartmann
,,
57
Daniel Felipe Orjuela Galindo
+ 2:15
58
Szymon Maciejewski
Poland
Poland
+ 3:01
Toon meer
Toon minder
Zoeken
Annuleren