Materiaalzone
Fietstoerisme
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
Materiaalzone
Fietstoerisme
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
Materiaalzone
Fietstoerisme
Materiaalzone
Fietstoerisme
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques
Konstantynów Łódzki - Skierniewice
Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques
Konstantynów Łódzki - Skierniewice
Datum
26 juni 2024
Startlocatie
Konstantynów Łódzki
Finish-locatie
Skierniewice
Afstand
116.00 km
Uitslag
Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques (2.2)
Etappe 1b: Konstantynów Łódzki → Skierniewice (116.00 km)
RIT
AK
PNT
JONGEREN
1
Radoslaw Fratczak
Voster ATS Team
Voster ATS Team
2:44:26
2
Filippo Fortin
Maloja Pushbikers
Maloja Pushbikers
,,
3
Patryk Stosz
Team Felt - Felbermayr
Team Felt - Felbermayr
,,
4
Tobiasz Pawlak
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
5
Nick Van der Meer
VolkerWessels Cycling Team
VolkerWessels Cycling Team
,,
6
Bartlomiej Proc
Santic-Wibatech
Santic-Wibatech
,,
7
Ádám Kristóf Karl
Epronex - HUngary Cycling Team
Epronex - HUngary Cycling Team
,,
8
Zak Coleman
Xspeed United Continental
Xspeed United Continental
,,
9
Hubert Grygowski
Poland
Poland
,,
10
Pawel SzÓstka
Lubelskie Perla Polski
Lubelskie Perla Polski
,,
11
Jasper Huitema
Diftar Continental Cycling Team
Diftar Continental Cycling Team
,,
12
Sente Sentjens
Alpecin-Deceuninck Development Team
Alpecin-Deceuninck Development Team
,,
13
Julian Kot
Lubelskie Perla Polski
Lubelskie Perla Polski
,,
14
Lars Rouffaer
Diftar Continental Cycling Team
Diftar Continental Cycling Team
,,
15
Matthew King
Xspeed United Continental
Xspeed United Continental
,,
16
Tim Den Braber
,,
17
Toni Franz
Team Storck - Metropol Cycling
Team Storck - Metropol Cycling
,,
18
Guillaume Visser
Diftar Continental Cycling Team
Diftar Continental Cycling Team
,,
19
Lauri Tamm
Voltas - Tartu 2024 by CCN
Voltas - Tartu 2024 by CCN
,,
20
Fabian Steininger
Maloja Pushbikers
Maloja Pushbikers
,,
21
Arthur Lennè
Team Storck - Metropol Cycling
Team Storck - Metropol Cycling
,,
22
Boris Romers
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
23
Norbert Banaszek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
24
Tim Wollenberg
Santic-Wibatech
Santic-Wibatech
,,
25
Tobias Nolde
P & S Metalltechnik Benotti
P & S Metalltechnik Benotti
,,
26
Kacper Maciejuk
Santic-Wibatech
Santic-Wibatech
,,
27
Felix James Meo
Maloja Pushbikers
Maloja Pushbikers
,,
28
Stef De Jong
,,
29
Lennert Belmans
Alpecin-Deceuninck Development Team
Alpecin-Deceuninck Development Team
,,
30
Mateusz Kostanski
Voster ATS Team
Voster ATS Team
,,
31
Jarno Grixa
P & S Metalltechnik Benotti
P & S Metalltechnik Benotti
,,
32
Roan Konings
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
33
Simon Dehairs
Alpecin-Deceuninck Development Team
Alpecin-Deceuninck Development Team
,,
34
Szymon Maciejewski
Poland
Poland
,,
35
Teun Veelers
,,
36
Kacper Gieryk
Poland
Poland
,,
37
Jakub Murias
Voster ATS Team
Voster ATS Team
,,
38
Igor Sek
,,
39
Wincent Wallinder
,,
40
Campo Schmitz
Team Storck - Metropol Cycling
Team Storck - Metropol Cycling
,,
41
Axel Van Der Tuuk
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
42
Kamil Dolak
,,
43
Dominik Röber
P & S Metalltechnik Benotti
P & S Metalltechnik Benotti
,,
44
Gusts Lapins
Voltas - Tartu 2024 by CCN
Voltas - Tartu 2024 by CCN
,,
45
Coen Vermeltfoort
VolkerWessels Cycling Team
VolkerWessels Cycling Team
,,
46
Rokas Adomaitis
Voltas - Tartu 2024 by CCN
Voltas - Tartu 2024 by CCN
,,
47
Christian Rush
,,
48
Jan Gadera
Poland
Poland
,,
49
Balázs Rozsa
Epronex - HUngary Cycling Team
Epronex - HUngary Cycling Team
,,
50
Guus Van Den Eijnden
Alpecin-Deceuninck Development Team
Alpecin-Deceuninck Development Team
,,
51
Jonah Killy
Xspeed United Continental
Xspeed United Continental
,,
52
Albert Gathemann
P & S Metalltechnik Benotti
P & S Metalltechnik Benotti
,,
53
Hugo Kars
Diftar Continental Cycling Team
Diftar Continental Cycling Team
,,
54
Siim Kiskonen
Voltas - Tartu 2024 by CCN
Voltas - Tartu 2024 by CCN
,,
55
Justin de Hart
,,
56
Wilson Steven Haro
,,
57
Bert-Jan Lindeman
VolkerWessels Cycling Team
VolkerWessels Cycling Team
,,
58
Hidde van Veenendaal
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
59
Max Kroonen
VolkerWessels Cycling Team
VolkerWessels Cycling Team
,,
60
Roy Hoogendoorn
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
61
Thom Van Herwaarden
VolkerWessels Cycling Team
VolkerWessels Cycling Team
,,
62
Dawid Latkowski
,,
63
Piotr Maslak
Voster ATS Team
Voster ATS Team
,,
64
Marcin Budzinski
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
65
David Olejniczak
Xspeed United Continental
Xspeed United Continental
,,
66
Michal Pomorski
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
67
Christoph Janssen
Xspeed United Continental
Xspeed United Continental
,,
68
Patryk Dabski
,,
69
Tristan Hartmann
,,
70
Igor Baars
,,
71
Michal Glanz
,,
72
Luuk Holslag
,,
73
Dariusz Kolakowski
,,
74
Lucas Van Hemert
,,
75
Gergo Gonczy
Epronex - HUngary Cycling Team
Epronex - HUngary Cycling Team
,,
76
Adam Marciniak
,,
77
Niels Reemeijer
,,
78
Jakub Musialik
Lubelskie Perla Polski
Lubelskie Perla Polski
,,
79
Menno van Es
,,
80
Jan Miazga
,,
81
Antoni Sokol
,,
82
Jomantas Venckus
Voltas - Tartu 2024 by CCN
Voltas - Tartu 2024 by CCN
,,
83
Stijn Daemen
VolkerWessels Cycling Team
VolkerWessels Cycling Team
,,
84
Cameron Mason
Alpecin-Deceuninck Development Team
Alpecin-Deceuninck Development Team
,,
85
Wojciech Szczepanik
,,
86
Jens Welles
,,
87
Dylan Grobbink
,,
88
Jakub Zurek
,,
89
Quinten Veling
,,
90
Lukasz Janowski
,,
91
Oleksiy Kmets
,,
92
Jan Fijak
,,
93
Kamil Szymacha
Voster ATS Team
Voster ATS Team
,,
94
Piotr Pekala
Santic-Wibatech
Santic-Wibatech
,,
95
Anton Albrecht
P & S Metalltechnik Benotti
P & S Metalltechnik Benotti
,,
96
Marek Konwa
,,
97
Adam Kus
Lubelskie Perla Polski
Lubelskie Perla Polski
,,
98
Max Nielsen
,,
99
Mateusz Rajtak
,,
100
Dominik Merseburg
Team Storck - Metropol Cycling
Team Storck - Metropol Cycling
,,
101
Patrick Reißig
Maloja Pushbikers
Maloja Pushbikers
,,
102
Philip Weber
Maloja Pushbikers
Maloja Pushbikers
,,
103
Michael Kukrle
Team Felt - Felbermayr
Team Felt - Felbermayr
,,
104
Ryan Kamp
Alpecin-Deceuninck Development Team
Alpecin-Deceuninck Development Team
,,
105
Ádám Szöllőssy
Epronex - HUngary Cycling Team
Epronex - HUngary Cycling Team
,,
106
Max-David Briese
P & S Metalltechnik Benotti
P & S Metalltechnik Benotti
,,
107
Kristupas Mikutis
Voltas - Tartu 2024 by CCN
Voltas - Tartu 2024 by CCN
,,
108
Daniel Felipe Orjuela Galindo
,,
109
Wouter Van De Weerdhof
Diftar Continental Cycling Team
Diftar Continental Cycling Team
,,
110
Patryk Gieracki
Lubelskie Perla Polski
Lubelskie Perla Polski
,,
111
Konrad Czabok
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
112
Igor Wlodarczyk
,,
113
Kacper Majewski
Lubelskie Perla Polski
Lubelskie Perla Polski
,,
114
Sebastian Schönberger
Team Felt - Felbermayr
Team Felt - Felbermayr
,,
115
Michal Braulinski
,,
116
Robin Fischer
Team Storck - Metropol Cycling
Team Storck - Metropol Cycling
,,
117
Maciej Potucha
,,
118
Linus Rosner
Santic-Wibatech
Santic-Wibatech
,,
119
Oliver Stridsberg
,,
120
Damian Slawek
,,
121
Piotr Brozyna
Team Felt - Felbermayr
Team Felt - Felbermayr
,,
122
Danny Van Der Tuuk
Poland
Poland
,,
123
Tim Bierkens
Epronex - HUngary Cycling Team
Epronex - HUngary Cycling Team
,,
124
Karst Hayma
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
125
Hugo Persson
,,
126
Patrick Schubert
Team Storck - Metropol Cycling
Team Storck - Metropol Cycling
,,
127
Hannes Bergstrom
,,
128
Jan Grzempa
,,
129
Carl Åhnberg
,,
130
Maksymilian Radosz
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
131
Maciej Banaszak
Poland
Poland
,,
132
Miguel Heidemann
Team Felt - Felbermayr
Team Felt - Felbermayr
,,
133
Merih Hailemariam
,,
134
Marien Bogerd
Diftar Continental Cycling Team
Diftar Continental Cycling Team
,,
135
Klaudiusz Garbolinski
,,
136
Martin Meiler
Maloja Pushbikers
Maloja Pushbikers
,,
137
Gergo Orosz
Epronex - HUngary Cycling Team
Epronex - HUngary Cycling Team
,,
138
Lars Ter Kulve
,,
139
Eduard Alickun
,,
140
Eelke Nikkels
,,
141
Bartłomiej Kasperek
+ 42
142
Krzysztof Parma
Voster ATS Team
Voster ATS Team
+ 0
143
Jonas Fabian Messerschmidt
Santic-Wibatech
Santic-Wibatech
,,
144
Felix Ritzinger
Team Felt - Felbermayr
Team Felt - Felbermayr
+ 1:19
145
Jesse Sytema
+ 9:05
DNS
Pawel Wieczkowski
DNF
Franciszek Kaczorowski
Toon meer
Toon minder
1
Patryk Stosz
Team Felt - Felbermayr
Team Felt - Felbermayr
4:28:22
2
Radoslaw Fratczak
Voster ATS Team
Voster ATS Team
+ 2
3
Tobiasz Pawlak
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
+ 4
4
Filippo Fortin
Maloja Pushbikers
Maloja Pushbikers
,,
5
Roy Hoogendoorn
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
+ 5
6
Max Kroonen
VolkerWessels Cycling Team
VolkerWessels Cycling Team
,,
7
Sente Sentjens
Alpecin-Deceuninck Development Team
Alpecin-Deceuninck Development Team
+ 6
8
Tobias Nolde
P & S Metalltechnik Benotti
P & S Metalltechnik Benotti
,,
9
Adam Kus
Lubelskie Perla Polski
Lubelskie Perla Polski
,,
10
Norbert Banaszek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
+ 7
11
Guus Van Den Eijnden
Alpecin-Deceuninck Development Team
Alpecin-Deceuninck Development Team
,,
12
Bartlomiej Proc
Santic-Wibatech
Santic-Wibatech
+ 8
13
Zak Coleman
Xspeed United Continental
Xspeed United Continental
,,
14
Jasper Huitema
Diftar Continental Cycling Team
Diftar Continental Cycling Team
,,
15
Tim Den Braber
,,
16
Pawel SzÓstka
Lubelskie Perla Polski
Lubelskie Perla Polski
,,
17
Hubert Grygowski
Poland
Poland
,,
18
Toni Franz
Team Storck - Metropol Cycling
Team Storck - Metropol Cycling
,,
19
Julian Kot
Lubelskie Perla Polski
Lubelskie Perla Polski
,,
20
Ádám Kristóf Karl
Epronex - HUngary Cycling Team
Epronex - HUngary Cycling Team
,,
21
Simon Dehairs
Alpecin-Deceuninck Development Team
Alpecin-Deceuninck Development Team
,,
22
Matthew King
Xspeed United Continental
Xspeed United Continental
,,
23
Guillaume Visser
Diftar Continental Cycling Team
Diftar Continental Cycling Team
,,
24
Jarno Grixa
P & S Metalltechnik Benotti
P & S Metalltechnik Benotti
,,
25
Igor Sek
,,
26
Lauri Tamm
Voltas - Tartu 2024 by CCN
Voltas - Tartu 2024 by CCN
,,
27
Mateusz Kostanski
Voster ATS Team
Voster ATS Team
,,
28
Rokas Adomaitis
Voltas - Tartu 2024 by CCN
Voltas - Tartu 2024 by CCN
,,
29
Wincent Wallinder
,,
30
Felix James Meo
Maloja Pushbikers
Maloja Pushbikers
,,
31
Roan Konings
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
32
Teun Veelers
,,
33
Lars Rouffaer
Diftar Continental Cycling Team
Diftar Continental Cycling Team
,,
34
Albert Gathemann
P & S Metalltechnik Benotti
P & S Metalltechnik Benotti
,,
35
Tim Wollenberg
Santic-Wibatech
Santic-Wibatech
,,
36
Christian Rush
,,
37
Siim Kiskonen
Voltas - Tartu 2024 by CCN
Voltas - Tartu 2024 by CCN
,,
38
Nick Van der Meer
VolkerWessels Cycling Team
VolkerWessels Cycling Team
,,
39
Thom Van Herwaarden
VolkerWessels Cycling Team
VolkerWessels Cycling Team
,,
40
Coen Vermeltfoort
VolkerWessels Cycling Team
VolkerWessels Cycling Team
,,
41
Axel Van Der Tuuk
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
42
Kacper Maciejuk
Santic-Wibatech
Santic-Wibatech
,,
43
Boris Romers
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
44
Jakub Musialik
Lubelskie Perla Polski
Lubelskie Perla Polski
,,
45
Bert-Jan Lindeman
VolkerWessels Cycling Team
VolkerWessels Cycling Team
,,
46
Patryk Dabski
,,
47
Hugo Kars
Diftar Continental Cycling Team
Diftar Continental Cycling Team
,,
48
Christoph Janssen
Xspeed United Continental
Xspeed United Continental
,,
49
Fabian Steininger
Maloja Pushbikers
Maloja Pushbikers
,,
50
Marcin Budzinski
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
51
Michal Pomorski
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
52
Jonah Killy
Xspeed United Continental
Xspeed United Continental
,,
53
Dominik Röber
P & S Metalltechnik Benotti
P & S Metalltechnik Benotti
,,
54
Jan Miazga
,,
55
Piotr Pekala
Santic-Wibatech
Santic-Wibatech
,,
56
Hidde van Veenendaal
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
57
Stef De Jong
,,
58
Marek Konwa
,,
59
Quinten Veling
,,
60
Balázs Rozsa
Epronex - HUngary Cycling Team
Epronex - HUngary Cycling Team
,,
61
Igor Baars
,,
62
Kacper Gieryk
Poland
Poland
,,
63
Niels Reemeijer
,,
64
Dawid Latkowski
,,
65
Jakub Murias
Voster ATS Team
Voster ATS Team
,,
66
Michal Glanz
,,
67
Kamil Dolak
,,
68
Wilson Steven Haro
,,
69
Campo Schmitz
Team Storck - Metropol Cycling
Team Storck - Metropol Cycling
,,
70
Dylan Grobbink
,,
71
Justin de Hart
,,
72
Gergo Gonczy
Epronex - HUngary Cycling Team
Epronex - HUngary Cycling Team
,,
73
Ryan Kamp
Alpecin-Deceuninck Development Team
Alpecin-Deceuninck Development Team
,,
74
Stijn Daemen
VolkerWessels Cycling Team
VolkerWessels Cycling Team
,,
75
Dariusz Kolakowski
,,
76
Linus Rosner
Santic-Wibatech
Santic-Wibatech
,,
77
Piotr Maslak
Voster ATS Team
Voster ATS Team
,,
78
David Olejniczak
Xspeed United Continental
Xspeed United Continental
,,
79
Konrad Czabok
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
80
Oleksiy Kmets
,,
81
Adam Marciniak
,,
82
Kacper Majewski
Lubelskie Perla Polski
Lubelskie Perla Polski
,,
83
Mateusz Rajtak
,,
84
Kamil Szymacha
Voster ATS Team
Voster ATS Team
,,
85
Menno van Es
,,
86
Patryk Gieracki
Lubelskie Perla Polski
Lubelskie Perla Polski
,,
87
Anton Albrecht
P & S Metalltechnik Benotti
P & S Metalltechnik Benotti
,,
88
Lukasz Janowski
,,
89
Jomantas Venckus
Voltas - Tartu 2024 by CCN
Voltas - Tartu 2024 by CCN
,,
90
Michael Kukrle
Team Felt - Felbermayr
Team Felt - Felbermayr
,,
91
Cameron Mason
Alpecin-Deceuninck Development Team
Alpecin-Deceuninck Development Team
,,
92
Piotr Brozyna
Team Felt - Felbermayr
Team Felt - Felbermayr
,,
93
Sebastian Schönberger
Team Felt - Felbermayr
Team Felt - Felbermayr
,,
94
Klaudiusz Garbolinski
,,
95
Kristupas Mikutis
Voltas - Tartu 2024 by CCN
Voltas - Tartu 2024 by CCN
,,
96
Danny Van Der Tuuk
Poland
Poland
,,
97
Dominik Merseburg
Team Storck - Metropol Cycling
Team Storck - Metropol Cycling
,,
98
Karst Hayma
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
99
Robin Fischer
Team Storck - Metropol Cycling
Team Storck - Metropol Cycling
,,
100
Jonas Fabian Messerschmidt
Santic-Wibatech
Santic-Wibatech
,,
101
Marien Bogerd
Diftar Continental Cycling Team
Diftar Continental Cycling Team
,,
102
Eelke Nikkels
,,
103
Lennert Belmans
Alpecin-Deceuninck Development Team
Alpecin-Deceuninck Development Team
+ 34
104
Jan Gadera
Poland
Poland
,,
105
Arthur Lennè
Team Storck - Metropol Cycling
Team Storck - Metropol Cycling
+ 59
106
Antoni Sokol
,,
107
Jens Welles
,,
108
Jakub Zurek
,,
109
Wojciech Szczepanik
,,
110
Jan Fijak
,,
111
Igor Wlodarczyk
,,
112
Ádám Szöllőssy
Epronex - HUngary Cycling Team
Epronex - HUngary Cycling Team
,,
113
Maciej Potucha
,,
114
Oliver Stridsberg
,,
115
Hugo Persson
,,
116
Jan Grzempa
,,
117
Hannes Bergstrom
,,
118
Michal Braulinski
,,
119
Tim Bierkens
Epronex - HUngary Cycling Team
Epronex - HUngary Cycling Team
,,
120
Maciej Banaszak
Poland
Poland
,,
121
Lars Ter Kulve
,,
122
Miguel Heidemann
Team Felt - Felbermayr
Team Felt - Felbermayr
,,
123
Patrick Schubert
Team Storck - Metropol Cycling
Team Storck - Metropol Cycling
,,
124
Carl Åhnberg
,,
125
Krzysztof Parma
Voster ATS Team
Voster ATS Team
,,
126
Eduard Alickun
,,
127
Lucas Van Hemert
+ 1:19
128
Patrick Reißig
Maloja Pushbikers
Maloja Pushbikers
,,
129
Max-David Briese
P & S Metalltechnik Benotti
P & S Metalltechnik Benotti
,,
130
Maksymilian Radosz
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
131
Gergo Orosz
Epronex - HUngary Cycling Team
Epronex - HUngary Cycling Team
,,
132
Felix Ritzinger
Team Felt - Felbermayr
Team Felt - Felbermayr
+ 1:27
133
Gusts Lapins
Voltas - Tartu 2024 by CCN
Voltas - Tartu 2024 by CCN
+ 1:35
134
Philip Weber
Maloja Pushbikers
Maloja Pushbikers
,,
135
Merih Hailemariam
,,
136
Martin Meiler
Maloja Pushbikers
Maloja Pushbikers
,,
137
Max Nielsen
+ 1:44
138
Wouter Van De Weerdhof
Diftar Continental Cycling Team
Diftar Continental Cycling Team
+ 2:01
139
Luuk Holslag
+ 2:07
140
Tristan Hartmann
,,
141
Daniel Felipe Orjuela Galindo
+ 2:21
142
Bartłomiej Kasperek
+ 2:49
143
Damian Slawek
+ 2:54
144
Szymon Maciejewski
Poland
Poland
+ 3:07
145
Jesse Sytema
+ 10:53
Toon meer
Toon minder
1
Patryk Stosz
Team Felt - Felbermayr
Team Felt - Felbermayr
0:16
2
Radoslaw Fratczak
Voster ATS Team
Voster ATS Team
+ 14
3
Tobiasz Pawlak
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
+ 13
4
Filippo Fortin
Maloja Pushbikers
Maloja Pushbikers
+ 10
5
Bartlomiej Proc
Santic-Wibatech
Santic-Wibatech
+ 8
6
Sente Sentjens
Alpecin-Deceuninck Development Team
Alpecin-Deceuninck Development Team
+ 6
7
Roy Hoogendoorn
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
+ 4
8
Nick Van der Meer
VolkerWessels Cycling Team
VolkerWessels Cycling Team
,,
9
Max Kroonen
VolkerWessels Cycling Team
VolkerWessels Cycling Team
+ 3
10
Tim Den Braber
,,
11
Tobias Nolde
P & S Metalltechnik Benotti
P & S Metalltechnik Benotti
+ 2
12
Adam Kus
Lubelskie Perla Polski
Lubelskie Perla Polski
,,
13
Ádám Kristóf Karl
Epronex - HUngary Cycling Team
Epronex - HUngary Cycling Team
,,
14
Norbert Banaszek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
+ 1
15
Guus Van Den Eijnden
Alpecin-Deceuninck Development Team
Alpecin-Deceuninck Development Team
,,
16
Zak Coleman
Xspeed United Continental
Xspeed United Continental
,,
Toon meer
Toon minder
1
Radoslaw Fratczak
Voster ATS Team
Voster ATS Team
4:28:46
2
Sente Sentjens
Alpecin-Deceuninck Development Team
Alpecin-Deceuninck Development Team
+ 4
3
Guus Van Den Eijnden
Alpecin-Deceuninck Development Team
Alpecin-Deceuninck Development Team
+ 5
4
Jasper Huitema
Diftar Continental Cycling Team
Diftar Continental Cycling Team
+ 6
5
Hubert Grygowski
Poland
Poland
,,
6
Julian Kot
Lubelskie Perla Polski
Lubelskie Perla Polski
,,
7
Jarno Grixa
P & S Metalltechnik Benotti
P & S Metalltechnik Benotti
,,
8
Igor Sek
,,
9
Lauri Tamm
Voltas - Tartu 2024 by CCN
Voltas - Tartu 2024 by CCN
,,
10
Rokas Adomaitis
Voltas - Tartu 2024 by CCN
Voltas - Tartu 2024 by CCN
,,
11
Roan Konings
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
12
Lars Rouffaer
Diftar Continental Cycling Team
Diftar Continental Cycling Team
,,
13
Thom Van Herwaarden
VolkerWessels Cycling Team
VolkerWessels Cycling Team
,,
14
Kacper Maciejuk
Santic-Wibatech
Santic-Wibatech
,,
15
Boris Romers
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
16
Jakub Musialik
Lubelskie Perla Polski
Lubelskie Perla Polski
,,
17
Hugo Kars
Diftar Continental Cycling Team
Diftar Continental Cycling Team
,,
18
Michal Pomorski
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
19
Jonah Killy
Xspeed United Continental
Xspeed United Continental
,,
20
Stef De Jong
,,
21
Igor Baars
,,
22
Kacper Gieryk
Poland
Poland
,,
23
Niels Reemeijer
,,
24
Dawid Latkowski
,,
25
Kamil Dolak
,,
26
Dylan Grobbink
,,
27
Justin de Hart
,,
28
Piotr Maslak
Voster ATS Team
Voster ATS Team
,,
29
David Olejniczak
Xspeed United Continental
Xspeed United Continental
,,
30
Adam Marciniak
,,
31
Kacper Majewski
Lubelskie Perla Polski
Lubelskie Perla Polski
,,
32
Kamil Szymacha
Voster ATS Team
Voster ATS Team
,,
33
Jomantas Venckus
Voltas - Tartu 2024 by CCN
Voltas - Tartu 2024 by CCN
,,
34
Kristupas Mikutis
Voltas - Tartu 2024 by CCN
Voltas - Tartu 2024 by CCN
,,
35
Karst Hayma
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
36
Lennert Belmans
Alpecin-Deceuninck Development Team
Alpecin-Deceuninck Development Team
+ 32
37
Jan Gadera
Poland
Poland
,,
38
Antoni Sokol
+ 57
39
Jakub Zurek
,,
40
Igor Wlodarczyk
,,
41
Ádám Szöllőssy
Epronex - HUngary Cycling Team
Epronex - HUngary Cycling Team
,,
42
Oliver Stridsberg
,,
43
Hugo Persson
,,
44
Maciej Banaszak
Poland
Poland
,,
45
Lars Ter Kulve
,,
46
Lucas Van Hemert
+ 1:17
47
Max-David Briese
P & S Metalltechnik Benotti
P & S Metalltechnik Benotti
,,
48
Maksymilian Radosz
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
49
Gusts Lapins
Voltas - Tartu 2024 by CCN
Voltas - Tartu 2024 by CCN
+ 1:33
50
Max Nielsen
+ 1:42
51
Wouter Van De Weerdhof
Diftar Continental Cycling Team
Diftar Continental Cycling Team
+ 1:59
52
Luuk Holslag
+ 2:05
53
Tristan Hartmann
,,
54
Daniel Felipe Orjuela Galindo
+ 2:19
55
Bartłomiej Kasperek
+ 2:47
56
Szymon Maciejewski
Poland
Poland
+ 3:05
Toon meer
Toon minder
Zoeken
Annuleren