Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
Vuelta 2024
Belgen in de Vuelta
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Course de Solidarnosc et des Champions Olympiques
Pabianice - Lodz
Course de Solidarnosc et des Champions Olympiques
Pabianice - Lodz
Datum
23 juni 2021
Startlocatie
Pabianice
Finish-locatie
Lodz
Afstand
75.10 km
Uitslag
Course de Solidarnosc et des Champions Olympiques (2.2)
Pabianice → Pabianice (75,10 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Patryk Stosz
Voster Ats Team
Voster Ats Team
1:37:31
2
Pavel Bittner
Development Team DSM
Development Team DSM
,,
3
Alan Banaszek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
4
Coen Vermeltfoort
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
,,
5
Bas van der Kooij
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
,,
6
Tomas Barta
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
,,
7
Joonas Kurits
Ampler Development Team
Ampler Development Team
,,
8
Ramon van Bokhoven
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
9
Jason van Dalen
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
10
Luke Mudgway
Black Spoke Pro Cycling
Black Spoke Pro Cycling
,,
11
Alois Kankovsky
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
,,
12
Erik Baska
Bora - HansGrohe
Bora - HansGrohe
,,
13
Siarhei Shauchenka
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
14
Jochem Kerckhaert
,,
15
Norbert Banaszek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
16
Daniel Staniszewski
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
17
Maciej Paterski
Voster Ats Team
Voster Ats Team
,,
18
Maksym Vasilyev
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
,,
19
Daan van Sintmaartensdijk
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
,,
20
Jarri Stravers
,,
21
Robin Lowik
,,
22
Florent Gardella
,,
23
Konrad Trzesowski
,,
24
Sylwester Janiszewski
Voster Ats Team
Voster Ats Team
,,
25
Kiaan Watts
Black Spoke Pro Cycling
Black Spoke Pro Cycling
,,
26
Casper Van Uden
Development Team DSM
Development Team DSM
,,
27
Jakub Toupalík
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
,,
28
Kristers Ansons
Ampler Development Team
Ampler Development Team
,,
29
Antti-Jussi Juntunen
Ampler Development Team
Ampler Development Team
,,
30
Karol Wawrzyniak
,,
31
Milosz Osko
,,
32
Dennis van der Horst
,,
33
Vitaliy Novakovskyi
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
,,
34
Tim Naberman
Development Team DSM
Development Team DSM
,,
35
Michal Paluta
Global 6 Cycling
Global 6 Cycling
,,
36
Dominik Neumann
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
,,
37
Bram Leerkes
,,
38
Pawel Szóstka
,,
39
Martin Salmon
Team DSM
Team DSM
,,
40
Aleksander Skjelbred
,,
41
Gergo Gonczy
,,
42
Eelke Nikkels
,,
43
Johannes Glameyer
,,
44
Mateusz Kostanski
,,
45
Antony Rolant
,,
46
Max Kroonen
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
,,
47
Jozef Mank
,,
48
Lars Hohmann
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
49
Aliaksandr Piasetski
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
50
Paul Rudys
,,
51
Matús Stocek
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
,,
52
Aivaras Mikutis
Ampler Development Team
Ampler Development Team
,,
53
Jasper Schouten
,,
54
Yaroslav Kozakov
,,
55
Alexander Sherwin
,,
56
Adrian Kurek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
57
Tobiasz Pawlak
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
58
Lars Quaedvlieg
,,
59
Bas Van Belle
,,
60
Piotr Mierzynski
,,
61
Michal Podlaski
,,
62
Mantas Bitinas
Ampler Development Team
Ampler Development Team
,,
63
Kirilo Tsarenko
,,
64
Sjoerd Bax
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
65
Antonie van Noppen
,,
66
Yevhenii Kriachko
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
,,
67
Mark Grinkevich
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
68
Marcin Zarebski
,,
69
Theo Matonti
,,
70
Yauheni Karaliok
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
71
Adrian Banaszek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
72
Adam Nocen
,,
73
Mykyta Yakovlev
,,
74
Edouard Bonnefoix
,,
75
Petr Klabouch
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
,,
76
Ukko Iisakki Peltonen
Ampler Development Team
Ampler Development Team
,,
77
Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
78
Matej Blasko
,,
79
Daniil Nikulin
,,
80
Krzysztof Domin
,,
81
Balázs Rozsa
Team Novak
Team Novak
,,
82
Jan Lamaszewski
,,
83
Jakub Malachowski
,,
84
Oleksandr Smetaniuk
Lviv Cycling Team
Lviv Cycling Team
,,
85
Artur Sowinski
,,
86
Joris Kroon
,,
87
Oleksandr Shevchenko
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
,,
88
Pablo Cruz
Yoeleo Test Team P/B 4Mind
Yoeleo Test Team P/B 4Mind
,,
89
Alexandre Latil
Yoeleo Test Team P/B 4Mind
Yoeleo Test Team P/B 4Mind
,,
90
Patryk Dabski
,,
91
Marton Solymosi
,,
92
Leo Zierenner
,,
93
Leon Echtermann
,,
94
Pepijn Reinderink
Development Team DSM
Development Team DSM
,,
95
Filip Lohinsky
,,
96
Rick Ottema
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
97
James Fouche
Black Spoke Pro Cycling
Black Spoke Pro Cycling
,,
98
Stanislav Béres
,,
99
Nazar Pokoiovyi
,,
100
Piotr Pekala
,,
101
Damian Bieniek
,,
102
Matej Zahalka
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
,,
103
Richard Coma
,,
104
Lennart Lein
,,
105
Petr Fiala
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
,,
106
Jan Fijak
,,
107
Vincent Hoppezak
,,
108
Nicolas Colluccini
,,
109
Jan Barta
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
,,
110
Pawel Franczak
Voster Ats Team
Voster Ats Team
,,
111
Thijs de Lange
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
112
Martin Van de Pol
,,
113
Patryk Gieracki
,,
114
James Oram
Black Spoke Pro Cycling
Black Spoke Pro Cycling
,,
115
Martin Gavenda
,,
116
Adrian Karpiuk
,,
117
Logan Currie
Black Spoke Pro Cycling
Black Spoke Pro Cycling
,,
118
Bendegúz Mátyás Nagy
,,
119
Nick Van der Meer
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
,,
120
Szymon Rekita
Voster Ats Team
Voster Ats Team
,,
121
Bartosz Troszok
,,
122
Jiri Petrus
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
,,
123
Constantin Lohse
,,
124
William Goodfellow
Yoeleo Test Team P/B 4Mind
Yoeleo Test Team P/B 4Mind
,,
125
Richard Banusch
,,
126
Szymon Potasznik
,,
127
Zsombor Palumby
,,
128
Michael Kukrle
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
,,
129
Max Benz-kuch
,,
130
Adam Kus
,,
131
Leo Hayter
Development Team DSM
Development Team DSM
,,
132
Wessel Mouris
,,
133
Ludwig Stadler
,,
134
Tomás Jakoubek
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
,,
135
Lorenz Brandl
,,
136
Artur Kiryievich
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
137
Michael Peter
,,
138
Krzysztof Parma
Voster Ats Team
Voster Ats Team
,,
139
Gergely Kiss
,,
140
Mateusz Manowski
,,
141
Ethan Batt
Black Spoke Pro Cycling
Black Spoke Pro Cycling
,,
142
Tim Bierkens
,,
143
Melle Nikkels
,,
144
Nick Brabander
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
,,
145
Mitchell Mulhern
,,
146
Andrii Movchan
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
,,
147
Kacper Bartkowski
+ 24
148
Bartlomiej Proc
+ 29
149
Serhii Sydor
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
+ 1:01
150
Jelle Bootsveld
+ 2:17
151
Jan Miazga
+ 0
152
Adrian Krawczyk
+ 6:44
153
Daniel Leithner
Yoeleo Test Team P/B 4Mind
Yoeleo Test Team P/B 4Mind
+ 7:44
DNS
Mateusz Rajtak
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Patryk Stosz
Voster Ats Team
Voster Ats Team
1:37:25
2
Pavel Bittner
Development Team DSM
Development Team DSM
+ 2
3
Alan Banaszek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
+ 3
4
Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
5
Jiri Petrus
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
+ 4
6
Coen Vermeltfoort
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
+ 6
7
Bas van der Kooij
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
,,
8
Tomas Barta
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
,,
9
Joonas Kurits
Ampler Development Team
Ampler Development Team
,,
10
Ramon van Bokhoven
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
11
Jason van Dalen
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
12
Luke Mudgway
Black Spoke Pro Cycling
Black Spoke Pro Cycling
,,
13
Alois Kankovsky
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
,,
14
Erik Baska
Bora - HansGrohe
Bora - HansGrohe
,,
15
Siarhei Shauchenka
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
16
Jochem Kerckhaert
,,
17
Norbert Banaszek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
18
Daniel Staniszewski
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
19
Maciej Paterski
Voster Ats Team
Voster Ats Team
,,
20
Maksym Vasilyev
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
,,
21
Daan van Sintmaartensdijk
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
,,
22
Jarri Stravers
,,
23
Robin Lowik
,,
24
Florent Gardella
,,
25
Konrad Trzesowski
,,
26
Sylwester Janiszewski
Voster Ats Team
Voster Ats Team
,,
27
Kiaan Watts
Black Spoke Pro Cycling
Black Spoke Pro Cycling
,,
28
Casper Van Uden
Development Team DSM
Development Team DSM
,,
29
Jakub Toupalík
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
,,
30
Kristers Ansons
Ampler Development Team
Ampler Development Team
,,
31
Antti-Jussi Juntunen
Ampler Development Team
Ampler Development Team
,,
32
Karol Wawrzyniak
,,
33
Milosz Osko
,,
34
Dennis van der Horst
,,
35
Vitaliy Novakovskyi
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
,,
36
Tim Naberman
Development Team DSM
Development Team DSM
,,
37
Michal Paluta
Global 6 Cycling
Global 6 Cycling
,,
38
Dominik Neumann
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
,,
39
Bram Leerkes
,,
40
Pawel Szóstka
,,
41
Martin Salmon
Team DSM
Team DSM
,,
42
Aleksander Skjelbred
,,
43
Gergo Gonczy
,,
44
Eelke Nikkels
,,
45
Johannes Glameyer
,,
46
Mateusz Kostanski
,,
47
Antony Rolant
,,
48
Max Kroonen
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
,,
49
Jozef Mank
,,
50
Lars Hohmann
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
51
Aliaksandr Piasetski
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
52
Paul Rudys
,,
53
Matús Stocek
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
,,
54
Aivaras Mikutis
Ampler Development Team
Ampler Development Team
,,
55
Jasper Schouten
,,
56
Yaroslav Kozakov
,,
57
Alexander Sherwin
,,
58
Adrian Kurek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
59
Tobiasz Pawlak
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
60
Lars Quaedvlieg
,,
61
Bas Van Belle
,,
62
Piotr Mierzynski
,,
63
Michal Podlaski
,,
64
Mantas Bitinas
Ampler Development Team
Ampler Development Team
,,
65
Kirilo Tsarenko
,,
66
Sjoerd Bax
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
67
Antonie van Noppen
,,
68
Yevhenii Kriachko
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
,,
69
Mark Grinkevich
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
70
Marcin Zarebski
,,
71
Theo Matonti
,,
72
Yauheni Karaliok
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
73
Adrian Banaszek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
74
Adam Nocen
,,
75
Mykyta Yakovlev
,,
76
Edouard Bonnefoix
,,
77
Petr Klabouch
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
,,
78
Ukko Iisakki Peltonen
Ampler Development Team
Ampler Development Team
,,
79
Matej Blasko
,,
80
Daniil Nikulin
,,
81
Krzysztof Domin
,,
82
Balázs Rozsa
Team Novak
Team Novak
,,
83
Jan Lamaszewski
,,
84
Jakub Malachowski
,,
85
Oleksandr Smetaniuk
Lviv Cycling Team
Lviv Cycling Team
,,
86
Artur Sowinski
,,
87
Joris Kroon
,,
88
Oleksandr Shevchenko
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
,,
89
Pablo Cruz
Yoeleo Test Team P/B 4Mind
Yoeleo Test Team P/B 4Mind
,,
90
Alexandre Latil
Yoeleo Test Team P/B 4Mind
Yoeleo Test Team P/B 4Mind
,,
91
Patryk Dabski
,,
92
Marton Solymosi
,,
93
Leo Zierenner
,,
94
Leon Echtermann
,,
95
Pepijn Reinderink
Development Team DSM
Development Team DSM
,,
96
Filip Lohinsky
,,
97
Rick Ottema
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
98
James Fouche
Black Spoke Pro Cycling
Black Spoke Pro Cycling
,,
99
Stanislav Béres
,,
100
Nazar Pokoiovyi
,,
101
Piotr Pekala
,,
102
Damian Bieniek
,,
103
Matej Zahalka
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
,,
104
Richard Coma
,,
105
Lennart Lein
,,
106
Petr Fiala
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
,,
107
Jan Fijak
,,
108
Vincent Hoppezak
,,
109
Nicolas Colluccini
,,
110
Jan Barta
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
,,
111
Pawel Franczak
Voster Ats Team
Voster Ats Team
,,
112
Thijs de Lange
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
113
Martin Van de Pol
,,
114
Patryk Gieracki
,,
115
James Oram
Black Spoke Pro Cycling
Black Spoke Pro Cycling
,,
116
Martin Gavenda
,,
117
Adrian Karpiuk
,,
118
Logan Currie
Black Spoke Pro Cycling
Black Spoke Pro Cycling
,,
119
Bendegúz Mátyás Nagy
,,
120
Nick Van der Meer
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
,,
121
Szymon Rekita
Voster Ats Team
Voster Ats Team
,,
122
Bartosz Troszok
,,
123
Constantin Lohse
,,
124
William Goodfellow
Yoeleo Test Team P/B 4Mind
Yoeleo Test Team P/B 4Mind
,,
125
Richard Banusch
,,
126
Szymon Potasznik
,,
127
Zsombor Palumby
,,
128
Michael Kukrle
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
,,
129
Max Benz-kuch
,,
130
Adam Kus
,,
131
Leo Hayter
Development Team DSM
Development Team DSM
,,
132
Wessel Mouris
,,
133
Ludwig Stadler
,,
134
Tomás Jakoubek
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
,,
135
Lorenz Brandl
,,
136
Artur Kiryievich
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
137
Michael Peter
,,
138
Krzysztof Parma
Voster Ats Team
Voster Ats Team
,,
139
Gergely Kiss
,,
140
Mateusz Manowski
,,
141
Ethan Batt
Black Spoke Pro Cycling
Black Spoke Pro Cycling
,,
142
Tim Bierkens
,,
143
Melle Nikkels
,,
144
Nick Brabander
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
,,
145
Mitchell Mulhern
,,
146
Andrii Movchan
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
,,
147
Jan Miazga
,,
148
Kacper Bartkowski
+ 30
149
Bartlomiej Proc
+ 35
150
Serhii Sydor
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
+ 1:07
151
Jelle Bootsveld
+ 2:23
152
Adrian Krawczyk
+ 6:50
153
Daniel Leithner
Yoeleo Test Team P/B 4Mind
Yoeleo Test Team P/B 4Mind
+ 7:50
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Patryk Stosz
Voster Ats Team
Voster Ats Team
13
2
Pavel Bittner
Development Team DSM
Development Team DSM
8
3
Alan Banaszek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
7
4
Coen Vermeltfoort
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
5
5
Bas van der Kooij
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
4
6
Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
3
7
Matús Stocek
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
3
8
Tomas Barta
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
3
9
Jiri Petrus
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
2
10
Joonas Kurits
Ampler Development Team
Ampler Development Team
2
11
Norbert Banaszek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
2
12
Serhii Sydor
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
2
13
Ramon van Bokhoven
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
1
14
Luke Mudgway
Black Spoke Pro Cycling
Black Spoke Pro Cycling
1
15
Szymon Rekita
Voster Ats Team
Voster Ats Team
1
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren