Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
Vuelta 2024
Belgen in de Vuelta
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Course de Solidarnosc et des Champions Olympiques
Koluszki - Sieradz
Course de Solidarnosc et des Champions Olympiques
Koluszki - Sieradz
Datum
24 juni 2021
Startlocatie
Koluszki
Finish-locatie
Sieradz
Afstand
191.60 km
Uitslag
Course de Solidarnosc et des Champions Olympiques (2.2)
Koluszki → Koluszki (191,60 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Casper Van Uden
Development Team DSM
Development Team DSM
4:35:41
2
Coen Vermeltfoort
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
,,
3
Nick Brabander
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
,,
4
Alan Banaszek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
5
Pavel Bittner
Development Team DSM
Development Team DSM
,,
6
Tomas Barta
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
,,
7
Jason van Dalen
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
8
Dennis van der Horst
,,
9
Antti-Jussi Juntunen
Ampler Development Team
Ampler Development Team
,,
10
Yauheni Karaliok
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
11
Jakub Toupalík
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
,,
12
Aivaras Mikutis
Ampler Development Team
Ampler Development Team
,,
13
Dominik Neumann
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
,,
14
Bartlomiej Proc
,,
15
Jan Barta
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
,,
16
Siarhei Shauchenka
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
17
Lars Hohmann
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
18
Robin Lowik
,,
19
Rick Ottema
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
20
Ukko Iisakki Peltonen
Ampler Development Team
Ampler Development Team
,,
21
Max Kroonen
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
,,
22
Adrian Banaszek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
23
Tobiasz Pawlak
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
24
Norbert Banaszek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
25
Marton Solymosi
,,
26
Daniel Staniszewski
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
27
Adrian Kurek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
28
Tim Naberman
Development Team DSM
Development Team DSM
,,
29
Kristers Ansons
Ampler Development Team
Ampler Development Team
,,
30
Nick Van der Meer
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
,,
31
Tim Bierkens
+ 39
32
Florent Gardella
,,
33
Vincent Hoppezak
,,
34
Sjoerd Bax
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
35
Kiaan Watts
Black Spoke Pro Cycling
Black Spoke Pro Cycling
,,
36
Artur Kiryievich
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
37
Mantas Bitinas
Ampler Development Team
Ampler Development Team
,,
38
Jarri Stravers
,,
39
Antonie van Noppen
,,
40
Bas Van Belle
,,
41
Balázs Rozsa
Team Novak
Team Novak
,,
42
Daan van Sintmaartensdijk
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
,,
43
Maksym Vasilyev
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
,,
44
Kirilo Tsarenko
,,
45
Erik Baska
Bora - HansGrohe
Bora - HansGrohe
,,
46
Aliaksandr Piasetski
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
47
Pawel Szóstka
,,
48
Piotr Mierzynski
,,
49
Gergo Gonczy
,,
50
Jan Miazga
,,
51
Maciej Paterski
Voster Ats Team
Voster Ats Team
,,
52
James Fouche
Black Spoke Pro Cycling
Black Spoke Pro Cycling
,,
53
Johannes Glameyer
,,
54
Wessel Mouris
,,
55
Nazar Pokoiovyi
,,
56
Alois Kankovsky
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
,,
57
Vitaliy Novakovskyi
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
,,
58
Patryk Stosz
Voster Ats Team
Voster Ats Team
,,
59
Paul Rudys
,,
60
Patryk Gieracki
,,
61
Matej Zahalka
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
,,
62
Martin Salmon
Team DSM
Team DSM
,,
63
Thijs de Lange
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
64
Filip Lohinsky
,,
65
Marcin Zarebski
,,
66
Yaroslav Kozakov
,,
67
Sylwester Janiszewski
Voster Ats Team
Voster Ats Team
,,
68
Mateusz Kostanski
,,
69
Piotr Pekala
,,
70
Petr Fiala
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
,,
71
Matús Stocek
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
,,
72
Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
73
Szymon Potasznik
,,
74
Mark Grinkevich
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
75
Leo Zierenner
,,
76
Bram Leerkes
,,
77
Max Benz-kuch
,,
78
Petr Klabouch
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
,,
79
Joonas Kurits
Ampler Development Team
Ampler Development Team
,,
80
Michal Podlaski
,,
81
James Oram
Black Spoke Pro Cycling
Black Spoke Pro Cycling
,,
82
Stanislav Béres
,,
83
Michal Paluta
Global 6 Cycling
Global 6 Cycling
,,
84
Damian Bieniek
,,
85
Mitchell Mulhern
,,
86
Michael Kukrle
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
,,
87
Artur Sowinski
,,
88
Richard Coma
,,
89
Richard Banusch
,,
90
Pepijn Reinderink
Development Team DSM
Development Team DSM
,,
91
Jiri Petrus
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
,,
92
Leo Hayter
Development Team DSM
Development Team DSM
,,
93
Szymon Rekita
Voster Ats Team
Voster Ats Team
,,
94
Martin Van de Pol
,,
95
Jasper Schouten
,,
96
Pawel Franczak
Voster Ats Team
Voster Ats Team
,,
97
Serhii Sydor
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
+ 2:09
98
Lennart Lein
,,
99
Oleksandr Smetaniuk
Lviv Cycling Team
Lviv Cycling Team
,,
100
Adam Nocen
,,
101
Constantin Lohse
,,
102
Milosz Osko
,,
103
Patryk Dabski
,,
104
Daniil Nikulin
,,
105
Jakub Malachowski
,,
106
Antony Rolant
,,
107
Lars Quaedvlieg
,,
108
Mateusz Manowski
,,
109
Martin Gavenda
,,
110
Yevhenii Kriachko
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
,,
111
Pablo Cruz
Yoeleo Test Team P/B 4Mind
Yoeleo Test Team P/B 4Mind
,,
112
Aleksander Skjelbred
,,
113
Matej Blasko
,,
114
Ethan Batt
Black Spoke Pro Cycling
Black Spoke Pro Cycling
,,
115
Zsombor Palumby
,,
116
Oleksandr Shevchenko
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
,,
117
Melle Nikkels
,,
118
Krzysztof Domin
,,
119
Krzysztof Parma
Voster Ats Team
Voster Ats Team
,,
120
Gergely Kiss
,,
121
Joris Kroon
,,
122
Adam Kus
,,
123
Andrii Movchan
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
,,
124
Ramon van Bokhoven
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
125
Jozef Mank
+ 3:51
126
William Goodfellow
Yoeleo Test Team P/B 4Mind
Yoeleo Test Team P/B 4Mind
,,
127
Kacper Bartkowski
,,
128
Adrian Krawczyk
,,
129
Nicolas Colluccini
,,
130
Bartosz Troszok
,,
131
Lorenz Brandl
,,
132
Jan Fijak
,,
133
Ludwig Stadler
,,
134
Bendegúz Mátyás Nagy
,,
135
Mykyta Yakovlev
,,
136
Tomás Jakoubek
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
,,
137
Jan Lamaszewski
+ 5:19
138
Alexander Sherwin
+ 5:59
139
Michael Peter
+ 6:41
DNS
Logan Currie
Black Spoke Pro Cycling
Black Spoke Pro Cycling
DNS
Alexandre Latil
Yoeleo Test Team P/B 4Mind
Yoeleo Test Team P/B 4Mind
DNS
Luke Mudgway
Black Spoke Pro Cycling
Black Spoke Pro Cycling
DNF
Konrad Trzesowski
DNF
Edouard Bonnefoix
DNF
Karol Wawrzyniak
DNF
Adrian Karpiuk
DNF
Eelke Nikkels
DNF
Jochem Kerckhaert
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Casper Van Uden
Development Team DSM
Development Team DSM
8:12:58
2
Nick Brabander
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
,,
3
Coen Vermeltfoort
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
+ 2
4
Alan Banaszek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
+ 3
5
Pavel Bittner
Development Team DSM
Development Team DSM
+ 6
6
Yauheni Karaliok
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 7
7
Jason van Dalen
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
+ 8
8
Marton Solymosi
,,
9
Daniel Staniszewski
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
+ 9
10
Jan Barta
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
,,
11
Tomas Barta
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
+ 10
12
Siarhei Shauchenka
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
13
Dennis van der Horst
,,
14
Antti-Jussi Juntunen
Ampler Development Team
Ampler Development Team
,,
15
Dominik Neumann
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
,,
16
Jakub Toupalík
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
,,
17
Robin Lowik
,,
18
Aivaras Mikutis
Ampler Development Team
Ampler Development Team
,,
19
Tim Naberman
Development Team DSM
Development Team DSM
,,
20
Lars Hohmann
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
21
Kristers Ansons
Ampler Development Team
Ampler Development Team
,,
22
Tobiasz Pawlak
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
23
Norbert Banaszek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
24
Max Kroonen
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
,,
25
Adrian Banaszek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
26
Adrian Kurek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
27
Nick Van der Meer
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
,,
28
Rick Ottema
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
29
Ukko Iisakki Peltonen
Ampler Development Team
Ampler Development Team
,,
30
Bartlomiej Proc
+ 39
31
Patryk Stosz
Voster Ats Team
Voster Ats Team
+ 43
32
James Oram
Black Spoke Pro Cycling
Black Spoke Pro Cycling
+ 44
33
Vitaliy Novakovskyi
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
+ 45
34
James Fouche
Black Spoke Pro Cycling
Black Spoke Pro Cycling
+ 46
35
Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
36
Joonas Kurits
Ampler Development Team
Ampler Development Team
+ 47
37
Jiri Petrus
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
,,
38
Jasper Schouten
+ 48
39
Erik Baska
Bora - HansGrohe
Bora - HansGrohe
+ 49
40
Florent Gardella
,,
41
Jarri Stravers
,,
42
Alois Kankovsky
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
,,
43
Daan van Sintmaartensdijk
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
,,
44
Maciej Paterski
Voster Ats Team
Voster Ats Team
,,
45
Maksym Vasilyev
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
,,
46
Sylwester Janiszewski
Voster Ats Team
Voster Ats Team
,,
47
Pawel Szóstka
,,
48
Gergo Gonczy
,,
49
Aliaksandr Piasetski
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
50
Antonie van Noppen
,,
51
Martin Salmon
Team DSM
Team DSM
,,
52
Paul Rudys
,,
53
Michal Paluta
Global 6 Cycling
Global 6 Cycling
,,
54
Piotr Mierzynski
,,
55
Johannes Glameyer
,,
56
Matús Stocek
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
,,
57
Yaroslav Kozakov
,,
58
Mark Grinkevich
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
59
Mantas Bitinas
Ampler Development Team
Ampler Development Team
,,
60
Balázs Rozsa
Team Novak
Team Novak
,,
61
Sjoerd Bax
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
62
Kirilo Tsarenko
,,
63
Mateusz Kostanski
,,
64
Michal Podlaski
,,
65
Bram Leerkes
,,
66
Bas Van Belle
,,
67
Petr Fiala
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
,,
68
Marcin Zarebski
,,
69
Vincent Hoppezak
,,
70
Artur Sowinski
,,
71
Artur Kiryievich
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
72
Petr Klabouch
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
,,
73
Piotr Pekala
,,
74
Nazar Pokoiovyi
,,
75
Leo Zierenner
,,
76
Pepijn Reinderink
Development Team DSM
Development Team DSM
,,
77
Filip Lohinsky
,,
78
Matej Zahalka
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
,,
79
Richard Banusch
,,
80
Thijs de Lange
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
81
Jan Miazga
,,
82
Patryk Gieracki
,,
83
Damian Bieniek
,,
84
Wessel Mouris
,,
85
Michael Kukrle
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
,,
86
Max Benz-kuch
,,
87
Stanislav Béres
,,
88
Tim Bierkens
,,
89
Richard Coma
,,
90
Martin Van de Pol
,,
91
Pawel Franczak
Voster Ats Team
Voster Ats Team
,,
92
Szymon Potasznik
,,
93
Szymon Rekita
Voster Ats Team
Voster Ats Team
,,
94
Mitchell Mulhern
,,
95
Ramon van Bokhoven
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
+ 2:19
96
Aleksander Skjelbred
,,
97
Milosz Osko
,,
98
Antony Rolant
,,
99
Lars Quaedvlieg
,,
100
Adam Nocen
,,
101
Oleksandr Smetaniuk
Lviv Cycling Team
Lviv Cycling Team
,,
102
Yevhenii Kriachko
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
,,
103
Jakub Malachowski
,,
104
Oleksandr Shevchenko
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
,,
105
Matej Blasko
,,
106
Patryk Dabski
,,
107
Lennart Lein
,,
108
Martin Gavenda
,,
109
Daniil Nikulin
,,
110
Pablo Cruz
Yoeleo Test Team P/B 4Mind
Yoeleo Test Team P/B 4Mind
,,
111
Krzysztof Domin
,,
112
Joris Kroon
,,
113
Constantin Lohse
,,
114
Zsombor Palumby
,,
115
Mateusz Manowski
,,
116
Adam Kus
,,
117
Andrii Movchan
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
,,
118
Ethan Batt
Black Spoke Pro Cycling
Black Spoke Pro Cycling
,,
119
Gergely Kiss
,,
120
Melle Nikkels
,,
121
Krzysztof Parma
Voster Ats Team
Voster Ats Team
,,
122
Leo Hayter
Development Team DSM
Development Team DSM
+ 3:08
123
Serhii Sydor
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
+ 3:20
124
Kiaan Watts
Black Spoke Pro Cycling
Black Spoke Pro Cycling
+ 3:30
125
Jozef Mank
+ 4:01
126
Nicolas Colluccini
,,
127
William Goodfellow
Yoeleo Test Team P/B 4Mind
Yoeleo Test Team P/B 4Mind
,,
128
Bendegúz Mátyás Nagy
,,
129
Ludwig Stadler
,,
130
Kacper Bartkowski
+ 4:25
131
Lorenz Brandl
+ 4:46
132
Tomás Jakoubek
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
+ 5:09
133
Mykyta Yakovlev
+ 5:47
134
Jan Fijak
+ 6:44
135
Bartosz Troszok
,,
136
Michael Peter
+ 6:51
137
Alexander Sherwin
+ 7:09
138
Jan Lamaszewski
+ 8:12
139
Adrian Krawczyk
+ 10:45
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Alan Banaszek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
20
2
Coen Vermeltfoort
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
19
3
Patryk Stosz
Voster Ats Team
Voster Ats Team
17
4
Nick Brabander
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
16
5
Pavel Bittner
Development Team DSM
Development Team DSM
12
6
Casper Van Uden
Development Team DSM
Development Team DSM
11
7
Tomas Barta
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
8
8
Ramon van Bokhoven
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
6
9
James Oram
Black Spoke Pro Cycling
Black Spoke Pro Cycling
5
10
Vitaliy Novakovskyi
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
4
11
Jason van Dalen
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
4
12
Joonas Kurits
Ampler Development Team
Ampler Development Team
4
13
Yauheni Karaliok
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
3
14
James Fouche
Black Spoke Pro Cycling
Black Spoke Pro Cycling
3
15
Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
3
16
Matús Stocek
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
3
17
Marton Solymosi
2
18
Norbert Banaszek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
2
19
Jiri Petrus
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
2
20
Serhii Sydor
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
2
21
Daniel Staniszewski
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
1
22
Jan Barta
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
1
23
Dennis van der Horst
1
24
Jasper Schouten
1
25
Szymon Rekita
Voster Ats Team
Voster Ats Team
1
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren