Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
Vuelta 2024
Belgen in de Vuelta
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Course de Solidarnosc et des Champions Olympiques
Ostrowiec Swietokrzyski - Stalowa Wola
Course de Solidarnosc et des Champions Olympiques
Ostrowiec Swietokrzyski - Stalowa Wola
Datum
26 juni 2021
Startlocatie
Ostrowiec Swietokrzyski
Finish-locatie
Stalowa Wola
Afstand
165.30 km
Uitslag
Course de Solidarnosc et des Champions Olympiques (2.2)
Ostrowiec Swietokrzyski → Ostrowiec Swietokrzyski (165,30 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Casper Van Uden
Development Team DSM
Development Team DSM
3:24:44
2
Coen Vermeltfoort
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
,,
3
Alan Banaszek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
4
Maciej Paterski
Voster Ats Team
Voster Ats Team
,,
5
Siarhei Shauchenka
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
6
Ramon van Bokhoven
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
7
Dennis van der Horst
,,
8
Patryk Stosz
Voster Ats Team
Voster Ats Team
,,
9
Jarri Stravers
,,
10
Tomas Barta
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
,,
11
Joonas Kurits
Ampler Development Team
Ampler Development Team
,,
12
Kristers Ansons
Ampler Development Team
Ampler Development Team
,,
13
Alois Kankovsky
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
,,
14
Bram Leerkes
,,
15
Antti-Jussi Juntunen
Ampler Development Team
Ampler Development Team
,,
16
Matús Stocek
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
,,
17
Erik Baska
Bora - HansGrohe
Bora - HansGrohe
,,
18
Lars Hohmann
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
19
Jakub Toupalík
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
,,
20
Johannes Glameyer
,,
21
Kiaan Watts
Black Spoke Pro Cycling
Black Spoke Pro Cycling
,,
22
Antonie van Noppen
,,
23
Balázs Rozsa
Team Novak
Team Novak
,,
24
Maksym Vasilyev
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
,,
25
Jason van Dalen
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
26
Bartlomiej Proc
,,
27
Jozef Mank
,,
28
Vitaliy Novakovskyi
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
,,
29
Milosz Osko
,,
30
Pawel Szóstka
,,
31
Gergo Gonczy
,,
32
Paul Rudys
,,
33
Florent Gardella
,,
34
Adam Nocen
,,
35
Antony Rolant
,,
36
Aliaksandr Piasetski
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
37
James Fouche
Black Spoke Pro Cycling
Black Spoke Pro Cycling
,,
38
Kirilo Tsarenko
,,
39
Jan Miazga
,,
40
Tim Naberman
Development Team DSM
Development Team DSM
,,
41
Adrian Banaszek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
42
Ukko Iisakki Peltonen
Ampler Development Team
Ampler Development Team
,,
43
Daan van Sintmaartensdijk
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
,,
44
Mantas Bitinas
Ampler Development Team
Ampler Development Team
,,
45
Sylwester Janiszewski
Voster Ats Team
Voster Ats Team
,,
46
Sjoerd Bax
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
47
Piotr Mierzynski
,,
48
Dominik Neumann
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
,,
49
Nick Van der Meer
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
,,
50
Martin Gavenda
,,
51
Yaroslav Kozakov
,,
52
Michal Podlaski
,,
53
Yevhenii Kriachko
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
,,
54
Jan Barta
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
,,
55
Piotr Pekala
,,
56
Robin Lowik
,,
57
Lars Quaedvlieg
,,
58
Marcin Zarebski
,,
59
Ethan Batt
Black Spoke Pro Cycling
Black Spoke Pro Cycling
,,
60
Yauheni Karaliok
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
61
Patryk Dabski
,,
62
Pavel Bittner
Development Team DSM
Development Team DSM
,,
63
Stanislav Béres
,,
64
Patryk Gieracki
,,
65
Petr Fiala
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
,,
66
Pablo Cruz
Yoeleo Test Team P/B 4Mind
Yoeleo Test Team P/B 4Mind
,,
67
Martin Van de Pol
,,
68
Nazar Pokoiovyi
,,
69
Mark Grinkevich
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
70
Petr Klabouch
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
,,
71
Adrian Kurek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
72
Aivaras Mikutis
Ampler Development Team
Ampler Development Team
,,
73
Jiri Petrus
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
,,
74
Jan Fijak
,,
75
Artur Sowinski
,,
76
Damian Bieniek
,,
77
Norbert Banaszek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
78
Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
79
Andrii Movchan
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
,,
80
Artur Kiryievich
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
81
Szymon Rekita
Voster Ats Team
Voster Ats Team
,,
82
Jasper Schouten
,,
83
Mateusz Manowski
,,
84
Lennart Lein
,,
85
Vincent Hoppezak
,,
86
Rick Ottema
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
87
Thijs de Lange
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
88
Oleksandr Smetaniuk
Lviv Cycling Team
Lviv Cycling Team
,,
89
Nick Brabander
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
,,
90
Nicolas Colluccini
,,
91
William Goodfellow
Yoeleo Test Team P/B 4Mind
Yoeleo Test Team P/B 4Mind
,,
92
Max Benz-kuch
,,
93
Marton Solymosi
,,
94
Ludwig Stadler
,,
95
Zsombor Palumby
,,
96
Filip Lohinsky
,,
97
Melle Nikkels
,,
98
Matej Zahalka
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
,,
99
Wessel Mouris
,,
100
Max Kroonen
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
,,
101
Tobiasz Pawlak
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
102
Richard Banusch
,,
103
Constantin Lohse
,,
104
Tomás Jakoubek
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
,,
105
Jakub Malachowski
,,
106
Daniil Nikulin
,,
107
Leo Hayter
Development Team DSM
Development Team DSM
,,
108
Aleksander Skjelbred
,,
109
Kacper Bartkowski
,,
110
Richard Coma
,,
111
Michael Kukrle
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
,,
112
Krzysztof Parma
Voster Ats Team
Voster Ats Team
,,
113
Bas Van Belle
,,
114
Gergely Kiss
,,
115
Pawel Franczak
Voster Ats Team
Voster Ats Team
,,
116
Bartosz Troszok
+ 22
117
Tim Bierkens
+ 32
118
Daniel Staniszewski
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
119
Alexander Sherwin
,,
120
Mitchell Mulhern
+ 47
121
Mykyta Yakovlev
+ 2:02
122
Lorenz Brandl
+ 2:37
123
Martin Salmon
Team DSM
Team DSM
+ 3:09
DNS
Michal Paluta
Global 6 Cycling
Global 6 Cycling
DNS
Mateusz Kostanski
DNS
Adam Kus
DNF
Pepijn Reinderink
Development Team DSM
Development Team DSM
DNF
Leo Zierenner
DNF
Michael Peter
DNF
Serhii Sydor
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
DNF
Krzysztof Domin
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Jan Barta
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
16:44:45
2
Jakub Toupalík
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
+ 15
3
Casper Van Uden
Development Team DSM
Development Team DSM
+ 37
4
Alan Banaszek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
+ 42
5
Maciej Paterski
Voster Ats Team
Voster Ats Team
,,
6
Coen Vermeltfoort
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
+ 43
7
Sjoerd Bax
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
+ 46
8
James Fouche
Black Spoke Pro Cycling
Black Spoke Pro Cycling
+ 47
9
Jason van Dalen
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
+ 52
10
Tomas Barta
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
+ 53
11
Pavel Bittner
Development Team DSM
Development Team DSM
,,
12
Yauheni Karaliok
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 54
13
Robin Lowik
+ 56
14
Siarhei Shauchenka
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 57
15
Antti-Jussi Juntunen
Ampler Development Team
Ampler Development Team
,,
16
Dominik Neumann
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
,,
17
Lars Hohmann
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
18
Kristers Ansons
Ampler Development Team
Ampler Development Team
,,
19
Tim Naberman
Development Team DSM
Development Team DSM
,,
20
Adrian Banaszek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
21
Ukko Iisakki Peltonen
Ampler Development Team
Ampler Development Team
,,
22
Max Kroonen
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
,,
23
Rick Ottema
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
24
Patryk Stosz
Voster Ats Team
Voster Ats Team
+ 1:28
25
Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 1:33
26
Thijs de Lange
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
,,
27
Joonas Kurits
Ampler Development Team
Ampler Development Team
+ 1:34
28
Jiri Petrus
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
,,
29
Florent Gardella
+ 1:36
30
Pawel Szóstka
,,
31
Sylwester Janiszewski
Voster Ats Team
Voster Ats Team
,,
32
Paul Rudys
,,
33
Aliaksandr Piasetski
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
34
Balázs Rozsa
Team Novak
Team Novak
,,
35
Matús Stocek
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
,,
36
Bram Leerkes
,,
37
Michal Podlaski
,,
38
Piotr Pekala
,,
39
Petr Fiala
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
,,
40
Artur Sowinski
,,
41
Bas Van Belle
,,
42
Damian Bieniek
,,
43
Matej Zahalka
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
,,
44
Max Benz-kuch
,,
45
Wessel Mouris
,,
46
Szymon Rekita
Voster Ats Team
Voster Ats Team
,,
47
Michael Kukrle
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
,,
48
Lars Quaedvlieg
+ 3:06
49
Aleksander Skjelbred
,,
50
Norbert Banaszek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
+ 5:09
51
Nick Van der Meer
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
,,
52
Tobiasz Pawlak
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
,,
53
Bartlomiej Proc
+ 5:38
54
Vitaliy Novakovskyi
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
+ 5:44
55
Jarri Stravers
+ 5:48
56
Alois Kankovsky
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
,,
57
Maksym Vasilyev
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
,,
58
Johannes Glameyer
,,
59
Mark Grinkevich
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
60
Petr Klabouch
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
,,
61
Jan Miazga
,,
62
Ethan Batt
Black Spoke Pro Cycling
Black Spoke Pro Cycling
+ 7:14
63
Lennart Lein
+ 7:16
64
Milosz Osko
+ 7:18
65
Zsombor Palumby
,,
66
Nazar Pokoiovyi
+ 8:47
67
Antonie van Noppen
+ 8:52
68
Martin Salmon
Team DSM
Team DSM
+ 9:29
69
Dennis van der Horst
+ 10:14
70
Oleksandr Smetaniuk
Lviv Cycling Team
Lviv Cycling Team
+ 10:17
71
Vincent Hoppezak
+ 10:47
72
Aivaras Mikutis
Ampler Development Team
Ampler Development Team
+ 11:35
73
Mitchell Mulhern
+ 11:40
74
Yevhenii Kriachko
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
+ 12:07
75
Nick Brabander
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
+ 12:16
76
Marton Solymosi
+ 12:24
77
Adrian Kurek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
+ 12:26
78
Daniel Staniszewski
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
+ 12:57
79
Mantas Bitinas
Ampler Development Team
Ampler Development Team
+ 13:00
80
Pawel Franczak
Voster Ats Team
Voster Ats Team
+ 13:03
81
Jasper Schouten
+ 13:04
82
Erik Baska
Bora - HansGrohe
Bora - HansGrohe
+ 13:05
83
Daan van Sintmaartensdijk
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
,,
84
Gergo Gonczy
,,
85
Piotr Mierzynski
,,
86
Kirilo Tsarenko
,,
87
Yaroslav Kozakov
,,
88
Marcin Zarebski
,,
89
Patryk Gieracki
,,
90
Stanislav Béres
,,
91
Richard Banusch
,,
92
Martin Van de Pol
,,
93
Richard Coma
,,
94
Tim Bierkens
+ 13:37
95
Nicolas Colluccini
+ 13:42
96
Ramon van Bokhoven
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
+ 14:35
97
Antony Rolant
,,
98
Martin Gavenda
,,
99
Pablo Cruz
Yoeleo Test Team P/B 4Mind
Yoeleo Test Team P/B 4Mind
,,
100
Jakub Malachowski
,,
101
Daniil Nikulin
,,
102
Constantin Lohse
,,
103
Mateusz Manowski
,,
104
Melle Nikkels
,,
105
Leo Hayter
Development Team DSM
Development Team DSM
+ 15:24
106
Kiaan Watts
Black Spoke Pro Cycling
Black Spoke Pro Cycling
+ 15:46
107
Ludwig Stadler
+ 16:17
108
Kacper Bartkowski
+ 16:36
109
Tomás Jakoubek
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
+ 17:25
110
Gergely Kiss
+ 18:28
111
Artur Kiryievich
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 18:37
112
Jan Fijak
+ 19:00
113
Alexander Sherwin
+ 19:57
114
Adam Nocen
+ 20:05
115
Patryk Dabski
+ 20:07
116
Krzysztof Parma
Voster Ats Team
Voster Ats Team
,,
117
Andrii Movchan
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
+ 20:13
118
Jozef Mank
+ 21:49
119
Filip Lohinsky
+ 23:07
120
Lorenz Brandl
+ 25:11
121
Mykyta Yakovlev
+ 25:37
122
William Goodfellow
Yoeleo Test Team P/B 4Mind
Yoeleo Test Team P/B 4Mind
+ 26:19
123
Bartosz Troszok
+ 29:24
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Alan Banaszek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
33
2
Coen Vermeltfoort
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
27
3
Casper Van Uden
Development Team DSM
Development Team DSM
22
4
Patryk Stosz
Voster Ats Team
Voster Ats Team
20
5
Nick Brabander
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
16
6
Maciej Paterski
Voster Ats Team
Voster Ats Team
15
7
Tomas Barta
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
14
8
Pavel Bittner
Development Team DSM
Development Team DSM
12
9
Jan Barta
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
11
10
James Fouche
Black Spoke Pro Cycling
Black Spoke Pro Cycling
11
11
Ramon van Bokhoven
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
9
12
Jason van Dalen
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
7
13
Vincent Hoppezak
6
14
Sjoerd Bax
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
6
15
Yauheni Karaliok
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
5
16
Pawel Franczak
Voster Ats Team
Voster Ats Team
5
17
Vitaliy Novakovskyi
Eurocar Grawe Ukraine
Eurocar Grawe Ukraine
4
18
Jakub Toupalík
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
4
19
Siarhei Shauchenka
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
4
20
Joonas Kurits
Ampler Development Team
Ampler Development Team
4
21
Ethan Batt
Black Spoke Pro Cycling
Black Spoke Pro Cycling
4
22
Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
3
23
Matús Stocek
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
3
24
Thijs de Lange
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
3
25
Dennis van der Horst
3
26
Jiri Petrus
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
Topforex Att Investments Pro Cycling Team
2
27
Norbert Banaszek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
2
28
Martin Salmon
Team DSM
Team DSM
2
29
Marton Solymosi
2
30
Daniel Staniszewski
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
2
31
Adam Nocen
2
32
Robin Lowik
1
33
Dominik Neumann
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
1
34
Szymon Rekita
Voster Ats Team
Voster Ats Team
1
35
Jasper Schouten
1
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Thijs de Lange
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
27
2
Ethan Batt
Black Spoke Pro Cycling
Black Spoke Pro Cycling
13
3
Vincent Hoppezak
10
4
Patryk Stosz
Voster Ats Team
Voster Ats Team
5
5
Jakub Toupalík
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
3
6
Alan Banaszek
Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski
3
7
Maciej Paterski
Voster Ats Team
Voster Ats Team
3
8
James Fouche
Black Spoke Pro Cycling
Black Spoke Pro Cycling
3
9
Jan Barta
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
2
10
Coen Vermeltfoort
Volkerwessels Cycling Team
Volkerwessels Cycling Team
2
11
Matej Zahalka
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
2
12
Sjoerd Bax
Metec - Solarwatt P/B Mantel
Metec - Solarwatt P/B Mantel
1
13
Tim Naberman
Development Team DSM
Development Team DSM
1
14
Michael Kukrle
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper
1
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren