Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Delta Tour Zeeland
Vlissingen - Vlissingen
Delta Tour Zeeland
Vlissingen - Vlissingen
Datum
10 juni 2011
Startlocatie
Vlissingen
Finish-locatie
Vlissingen
Afstand
3.80 km
Uitslag
Delta Tour Zeeland (2.1)
Vlissingen → Vlissingen (3,80 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Jos van Emden
Rabobank
Rabobank
4:37
2
Marcel Kittel
Skil - Shimano
Skil - Shimano
,,
3
Roger Kluge
Skil - Shimano
Skil - Shimano
+ 1
4
Tom Stamsnijder
Team Leopard - Trek
Team Leopard - Trek
+ 3
5
Michael Matthews
Rabobank
Rabobank
,,
6
Theo Bos
Rabobank
Rabobank
+ 4
7
Bram Schmitz
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
+ 6
8
Rick Flens
Rabobank
Rabobank
,,
9
Mitchell Docker
Skil - Shimano
Skil - Shimano
,,
10
Yoann Offredo
FDJ
FDJ
,,
11
Rob Goris
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
+ 7
12
Dieter Cappelle
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
13
Jenning Huizenga
,,
14
Christoph Pfingsten
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 8
15
Tom Veelers
Skil - Shimano
Skil - Shimano
,,
16
Niels Albert
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
17
Graeme Brown
Rabobank
Rabobank
,,
18
Ronan van Zandbeek
Skil - Shimano
Skil - Shimano
+ 9
19
Brett Lancaster
Garmin - Cervélo
Garmin - Cervélo
,,
20
Sander Oostlander
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 10
21
Kenny De Ketele
Topsport Vlaanderen - Mercator
Topsport Vlaanderen - Mercator
,,
22
Jens Mouris
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
23
René Hooghiemster
,,
24
Robert Wagner
Team Leopard - Trek
Team Leopard - Trek
,,
25
Jonathan Breyne
Landbouwkrediet
Landbouwkrediet
+ 11
26
Wouter Wippert
,,
27
Robin Chaigneau
Skil - Shimano
Skil - Shimano
,,
28
Joeri Stallaert
Landbouwkrediet
Landbouwkrediet
,,
29
Reinardt Janse van Rensburg
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
30
Sebastian Langeveld
Rabobank
Rabobank
+ 12
31
Cédric Pineau
FDJ
FDJ
,,
32
Murilo Antonio Fischer
Garmin - Cervélo
Garmin - Cervélo
,,
33
Arno van der Zwet
,,
34
Ingmar De Poortere
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
,,
35
Stefan van Dijk
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
+ 13
36
Aidis Kruopis
Landbouwkrediet
Landbouwkrediet
,,
37
Remco Te Brake
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 14
38
Wouter Haan
,,
39
Philipp Walsleben
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
40
Arnaud Gérard
FDJ
FDJ
,,
41
Matti Helminen
Landbouwkrediet
Landbouwkrediet
,,
42
Martin Mortensen
Team Leopard - Trek
Team Leopard - Trek
,,
43
Nicky Cocquyt
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
+ 15
44
Davide Viganò
Team Leopard - Trek
Team Leopard - Trek
,,
45
Gorik Gardeyn
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
46
Kenneth Vanbilsen
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
,,
47
Benoît Vaugrenard
FDJ
FDJ
,,
48
Sierk-Jan de Haan
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 16
49
Luc Hagenaars
Team Eddy Merckx - Indeland
Team Eddy Merckx - Indeland
,,
50
Jesper Schipper
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
51
Jelle Posthuma
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
52
Frédéric Guesdon
FDJ
FDJ
,,
53
Martijn Keizer
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
+ 17
54
Evert Verbist
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
55
Yauheni Hutarovich
FDJ
FDJ
,,
56
Jose Alberto Benitez Roman
Andalucia Caja Granada
Andalucia Caja Granada
+ 18
57
Bas Krauwel
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
58
Andrea Guardini
Farnese Vini - Neri Sottoli
Farnese Vini - Neri Sottoli
,,
59
Grégory Joseph
Topsport Vlaanderen - Mercator
Topsport Vlaanderen - Mercator
,,
60
Juan José Lobato del Valle
Andalucia Caja Granada
Andalucia Caja Granada
,,
61
Dieter Vanthourenhout
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
62
Pablo Lechuga Rodriguez
Andalucia Caja Granada
Andalucia Caja Granada
+ 19
63
Martin Reimer
Skil - Shimano
Skil - Shimano
,,
64
Giacomo Nizzolo
Team Leopard - Trek
Team Leopard - Trek
,,
65
Martin Wesemann
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
66
Radomir Simunek
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
67
Tim Mertens
Topsport Vlaanderen - Mercator
Topsport Vlaanderen - Mercator
,,
68
Joost van Leijen
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
69
Michel Kreder
Garmin - Cervélo
Garmin - Cervélo
+ 20
70
Jarl Salomein
Topsport Vlaanderen - Mercator
Topsport Vlaanderen - Mercator
,,
71
Steve Schets
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
+ 21
72
Stef Clement
Rabobank
Rabobank
,,
73
Kevin Hulsmans
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
,,
74
Ricardo van der Velde
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
,,
75
Stefan Vreugdenhil
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
76
Bert De Backer
Skil - Shimano
Skil - Shimano
,,
77
Arran Brown
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
78
Juan Javier Estrada Ruiz
Andalucia Caja Granada
Andalucia Caja Granada
+ 22
79
Pierpaolo De Negri
Farnese Vini - Neri Sottoli
Farnese Vini - Neri Sottoli
,,
80
Emmanuel van Ruitenbeek
Team Eddy Merckx - Indeland
Team Eddy Merckx - Indeland
,,
81
Olivier Bonnaire
FDJ
FDJ
+ 23
82
Johim Ariesen
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
83
Wietse Bosmans
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
84
Kris Boeckmans
Topsport Vlaanderen - Mercator
Topsport Vlaanderen - Mercator
,,
85
Bradley Potgieter
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
86
Sjoerd Kouwenhoven
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
87
Hans Dekkers
Landbouwkrediet
Landbouwkrediet
+ 24
88
Sven Jodts
Topsport Vlaanderen - Mercator
Topsport Vlaanderen - Mercator
,,
89
Manuel Ortega Ocana
Andalucia Caja Granada
Andalucia Caja Granada
,,
90
Wim De Vocht
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
91
Martijn Maaskant
Garmin - Cervélo
Garmin - Cervélo
,,
92
Wim Stroetinga
+ 25
93
William Clarke
Team Leopard - Trek
Team Leopard - Trek
,,
94
Dylan Girdlestone
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
95
Stijn Neirynck
Topsport Vlaanderen - Mercator
Topsport Vlaanderen - Mercator
,,
96
Martin Pedersen (1)
Team Leopard - Trek
Team Leopard - Trek
+ 26
97
Pim de Beer
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
98
Stijn Joseph
Topsport Vlaanderen - Mercator
Topsport Vlaanderen - Mercator
,,
99
Wouter Mol
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
100
Arnoud van Groen
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
101
Diego Caccia
Farnese Vini - Neri Sottoli
Farnese Vini - Neri Sottoli
+ 27
102
Raymond Kreder
Chipotle Development Team
Chipotle Development Team
,,
103
Roger Hammond
Garmin - Cervélo
Garmin - Cervélo
+ 28
104
Wesley Sulzberger
FDJ
FDJ
,,
105
Vincent Baestaens
Landbouwkrediet
Landbouwkrediet
+ 29
106
Johannes Christoffel Nel
,,
107
Dominic Klemme
Team Leopard - Trek
Team Leopard - Trek
+ 30
108
Kevin Peeters
Landbouwkrediet
Landbouwkrediet
,,
109
Steven Caethoven
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
110
Michael Kurth
Team Eddy Merckx - Indeland
Team Eddy Merckx - Indeland
+ 32
111
Michael Vanderaerden
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
,,
112
Peter Schep
,,
113
Christian Patron
Team Eddy Merckx - Indeland
Team Eddy Merckx - Indeland
+ 33
114
Emanuele Vona
Farnese Vini - Neri Sottoli
Farnese Vini - Neri Sottoli
,,
115
Wilfried Cretskens
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
+ 34
116
Takashi Miyazawa
Farnese Vini - Neri Sottoli
Farnese Vini - Neri Sottoli
+ 35
117
Alberto Ongarato
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
118
Matthias Bertling
Team Eddy Merckx - Indeland
Team Eddy Merckx - Indeland
,,
119
Otavio Didier Bulgarelli
Farnese Vini - Neri Sottoli
Farnese Vini - Neri Sottoli
,,
120
Marcello Pavarin
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
+ 36
121
José Vicente Toribio Alcolea
Andalucia Caja Granada
Andalucia Caja Granada
,,
122
Dennis Van Niekerk
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
+ 39
123
Petrus Lotto
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
+ 40
124
Roberto De Patre
Farnese Vini - Neri Sottoli
Farnese Vini - Neri Sottoli
,,
125
Lubos Pelanek
Farnese Vini - Neri Sottoli
Farnese Vini - Neri Sottoli
+ 43
126
Cornelius van Ooijen
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 45
127
Joop de Gans
Team Eddy Merckx - Indeland
Team Eddy Merckx - Indeland
+ 49
128
David van der Poel
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
+ 50
129
José Luis Cano
Andalucia Caja Granada
Andalucia Caja Granada
+ 1:00
130
Mitchell Huenders
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 1:05
131
Jan Bos
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 1:11
132
Jesus Rosendo Prado
Andalucia Caja Granada
Andalucia Caja Granada
+ 1:16
133
Egidijus Juodvalkis
Landbouwkrediet
Landbouwkrediet
,,
134
Coen Vermeltfoort
Rabobank
Rabobank
,,
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Jos van Emden
Rabobank
Rabobank
4:37
2
Marcel Kittel
Skil - Shimano
Skil - Shimano
,,
3
Roger Kluge
Skil - Shimano
Skil - Shimano
+ 1
4
Tom Stamsnijder
Team Leopard - Trek
Team Leopard - Trek
+ 3
5
Michael Matthews
Rabobank
Rabobank
,,
6
Theo Bos
Rabobank
Rabobank
+ 4
7
Bram Schmitz
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
+ 6
8
Rick Flens
Rabobank
Rabobank
,,
9
Mitchell Docker
Skil - Shimano
Skil - Shimano
,,
10
Yoann Offredo
FDJ
FDJ
,,
11
Rob Goris
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
+ 7
12
Dieter Cappelle
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
13
Jenning Huizenga
,,
14
Christoph Pfingsten
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 8
15
Tom Veelers
Skil - Shimano
Skil - Shimano
,,
16
Niels Albert
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
17
Graeme Brown
Rabobank
Rabobank
,,
18
Ronan van Zandbeek
Skil - Shimano
Skil - Shimano
+ 9
19
Brett Lancaster
Garmin - Cervélo
Garmin - Cervélo
,,
20
Sander Oostlander
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 10
21
Kenny De Ketele
Topsport Vlaanderen - Mercator
Topsport Vlaanderen - Mercator
,,
22
Jens Mouris
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
23
René Hooghiemster
,,
24
Robert Wagner
Team Leopard - Trek
Team Leopard - Trek
,,
25
Jonathan Breyne
Landbouwkrediet
Landbouwkrediet
+ 11
26
Wouter Wippert
,,
27
Robin Chaigneau
Skil - Shimano
Skil - Shimano
,,
28
Joeri Stallaert
Landbouwkrediet
Landbouwkrediet
,,
29
Reinardt Janse van Rensburg
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
30
Sebastian Langeveld
Rabobank
Rabobank
+ 12
31
Cédric Pineau
FDJ
FDJ
,,
32
Murilo Antonio Fischer
Garmin - Cervélo
Garmin - Cervélo
,,
33
Arno van der Zwet
,,
34
Ingmar De Poortere
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
,,
35
Stefan van Dijk
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
+ 13
36
Aidis Kruopis
Landbouwkrediet
Landbouwkrediet
,,
37
Remco Te Brake
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 14
38
Wouter Haan
,,
39
Philipp Walsleben
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
40
Arnaud Gérard
FDJ
FDJ
,,
41
Matti Helminen
Landbouwkrediet
Landbouwkrediet
,,
42
Martin Mortensen
Team Leopard - Trek
Team Leopard - Trek
,,
43
Nicky Cocquyt
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
+ 15
44
Davide Viganò
Team Leopard - Trek
Team Leopard - Trek
,,
45
Gorik Gardeyn
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
46
Kenneth Vanbilsen
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
,,
47
Benoît Vaugrenard
FDJ
FDJ
,,
48
Sierk-Jan de Haan
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 16
49
Luc Hagenaars
Team Eddy Merckx - Indeland
Team Eddy Merckx - Indeland
,,
50
Jesper Schipper
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
51
Jelle Posthuma
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
52
Frédéric Guesdon
FDJ
FDJ
,,
53
Martijn Keizer
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
+ 17
54
Evert Verbist
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
55
Yauheni Hutarovich
FDJ
FDJ
,,
56
Jose Alberto Benitez Roman
Andalucia Caja Granada
Andalucia Caja Granada
+ 18
57
Bas Krauwel
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
58
Andrea Guardini
Farnese Vini - Neri Sottoli
Farnese Vini - Neri Sottoli
,,
59
Grégory Joseph
Topsport Vlaanderen - Mercator
Topsport Vlaanderen - Mercator
,,
60
Juan José Lobato del Valle
Andalucia Caja Granada
Andalucia Caja Granada
,,
61
Dieter Vanthourenhout
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
62
Pablo Lechuga Rodriguez
Andalucia Caja Granada
Andalucia Caja Granada
+ 19
63
Martin Reimer
Skil - Shimano
Skil - Shimano
,,
64
Giacomo Nizzolo
Team Leopard - Trek
Team Leopard - Trek
,,
65
Martin Wesemann
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
66
Radomir Simunek
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
67
Tim Mertens
Topsport Vlaanderen - Mercator
Topsport Vlaanderen - Mercator
,,
68
Joost van Leijen
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
69
Michel Kreder
Garmin - Cervélo
Garmin - Cervélo
+ 20
70
Jarl Salomein
Topsport Vlaanderen - Mercator
Topsport Vlaanderen - Mercator
,,
71
Steve Schets
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
+ 21
72
Stef Clement
Rabobank
Rabobank
,,
73
Kevin Hulsmans
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
,,
74
Ricardo van der Velde
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
,,
75
Stefan Vreugdenhil
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
76
Bert De Backer
Skil - Shimano
Skil - Shimano
,,
77
Arran Brown
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
78
Juan Javier Estrada Ruiz
Andalucia Caja Granada
Andalucia Caja Granada
+ 22
79
Pierpaolo De Negri
Farnese Vini - Neri Sottoli
Farnese Vini - Neri Sottoli
,,
80
Emmanuel van Ruitenbeek
Team Eddy Merckx - Indeland
Team Eddy Merckx - Indeland
,,
81
Olivier Bonnaire
FDJ
FDJ
+ 23
82
Johim Ariesen
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
83
Wietse Bosmans
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
84
Kris Boeckmans
Topsport Vlaanderen - Mercator
Topsport Vlaanderen - Mercator
,,
85
Bradley Potgieter
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
86
Sjoerd Kouwenhoven
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
87
Hans Dekkers
Landbouwkrediet
Landbouwkrediet
+ 24
88
Sven Jodts
Topsport Vlaanderen - Mercator
Topsport Vlaanderen - Mercator
,,
89
Manuel Ortega Ocana
Andalucia Caja Granada
Andalucia Caja Granada
,,
90
Wim De Vocht
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
91
Martijn Maaskant
Garmin - Cervélo
Garmin - Cervélo
,,
92
Wim Stroetinga
+ 25
93
William Clarke
Team Leopard - Trek
Team Leopard - Trek
,,
94
Dylan Girdlestone
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
95
Stijn Neirynck
Topsport Vlaanderen - Mercator
Topsport Vlaanderen - Mercator
,,
96
Martin Pedersen (1)
Team Leopard - Trek
Team Leopard - Trek
+ 26
97
Pim de Beer
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
98
Stijn Joseph
Topsport Vlaanderen - Mercator
Topsport Vlaanderen - Mercator
,,
99
Wouter Mol
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
100
Arnoud van Groen
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
101
Diego Caccia
Farnese Vini - Neri Sottoli
Farnese Vini - Neri Sottoli
+ 27
102
Raymond Kreder
Chipotle Development Team
Chipotle Development Team
,,
103
Roger Hammond
Garmin - Cervélo
Garmin - Cervélo
+ 28
104
Wesley Sulzberger
FDJ
FDJ
,,
105
Vincent Baestaens
Landbouwkrediet
Landbouwkrediet
+ 29
106
Johannes Christoffel Nel
,,
107
Dominic Klemme
Team Leopard - Trek
Team Leopard - Trek
+ 30
108
Kevin Peeters
Landbouwkrediet
Landbouwkrediet
,,
109
Steven Caethoven
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
110
Michael Kurth
Team Eddy Merckx - Indeland
Team Eddy Merckx - Indeland
+ 32
111
Michael Vanderaerden
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
,,
112
Peter Schep
,,
113
Christian Patron
Team Eddy Merckx - Indeland
Team Eddy Merckx - Indeland
+ 33
114
Emanuele Vona
Farnese Vini - Neri Sottoli
Farnese Vini - Neri Sottoli
,,
115
Wilfried Cretskens
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
+ 34
116
Takashi Miyazawa
Farnese Vini - Neri Sottoli
Farnese Vini - Neri Sottoli
+ 35
117
Alberto Ongarato
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
118
Matthias Bertling
Team Eddy Merckx - Indeland
Team Eddy Merckx - Indeland
,,
119
Otavio Didier Bulgarelli
Farnese Vini - Neri Sottoli
Farnese Vini - Neri Sottoli
,,
120
Marcello Pavarin
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
+ 36
121
José Vicente Toribio Alcolea
Andalucia Caja Granada
Andalucia Caja Granada
,,
122
Dennis Van Niekerk
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
+ 39
123
Petrus Lotto
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
+ 40
124
Roberto De Patre
Farnese Vini - Neri Sottoli
Farnese Vini - Neri Sottoli
,,
125
Lubos Pelanek
Farnese Vini - Neri Sottoli
Farnese Vini - Neri Sottoli
+ 43
126
Cornelius van Ooijen
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 45
127
Joop de Gans
Team Eddy Merckx - Indeland
Team Eddy Merckx - Indeland
+ 49
128
David van der Poel
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
+ 50
129
José Luis Cano
Andalucia Caja Granada
Andalucia Caja Granada
+ 1:00
130
Mitchell Huenders
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 1:05
131
Jan Bos
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 1:11
132
Jesus Rosendo Prado
Andalucia Caja Granada
Andalucia Caja Granada
+ 1:16
133
Egidijus Juodvalkis
Landbouwkrediet
Landbouwkrediet
,,
134
Coen Vermeltfoort
Rabobank
Rabobank
,,
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren