Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Etoile de Bessèges
Bessèges - Bessèges
Etoile de Bessèges
Bessèges - Bessèges
Datum
1 februari 2013
Startlocatie
Bessèges
Finish-locatie
Bessèges
Afstand
152.00 km
Uitslag
Etoile de Bessèges (2.1)
Bessèges → Bessèges (152,00 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Jerome Cousin
Team Europcar
Team Europcar
3:40:02
2
Anthony Roux
FDJ.fr
FDJ.fr
,,
3
Arthur Vichot
FDJ.fr
FDJ.fr
,,
4
Romain Bardet
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
5
Björn Leukemans
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
6
Jonathan Hivert
Sojasun
Sojasun
,,
7
Pierrick Fédrigo
FDJ.fr
FDJ.fr
,,
8
Cyril Gautier
Team Europcar
Team Europcar
,,
9
Julien Antomarchi
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
10
Bert-Jan Lindeman
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
+ 6
11
Hubert Dupont
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
+ 19
12
Michael Van Staeyen
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 36
13
Mathieu Drujon
BigMat - Auber 93
BigMat - Auber 93
,,
14
Jonas Vangenechten
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
15
Maxime Vantomme
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
16
Thomas Damuseau
Team Argos - Shimano
Team Argos - Shimano
,,
17
Nicolas Vereecken
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
,,
18
Kurt Hovelijnck
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
19
Kiel Reijnen
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
,,
20
Cyrille Patoux
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
21
Niels Wytinck
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
,,
22
Fabien Bacquet
BigMat - Auber 93
BigMat - Auber 93
,,
23
Tom Van Asbroeck
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
24
Evaldas Siskevicius
Sojasun
Sojasun
,,
25
Armindo Fonseca
Bretagne - Séché Environnement
Bretagne - Séché Environnement
,,
26
Christopher Jennings
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
27
Sébastien Delfosse
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
28
Jérémy Roy
FDJ.fr
FDJ.fr
,,
29
Sergey Klimov
Rusvelo
Rusvelo
,,
30
Axel Domont
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
31
Baptiste Planckaert
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
32
Warren Barguil
Team Argos - Shimano
Team Argos - Shimano
,,
33
Stéphane Poulhiès
Cofidis
Cofidis
,,
34
Georg Preidler
Team Argos - Shimano
Team Argos - Shimano
,,
35
Benjamin Lemontagner
Bretagne - Séché Environnement
Bretagne - Séché Environnement
,,
36
Sean Patrick Downey
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
,,
37
Frederique Robert
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
38
Lieuwe Westra
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
39
Yannick Talabardon
Sojasun
Sojasun
,,
40
Steven Tronet
BigMat - Auber 93
BigMat - Auber 93
,,
41
Thomas Vaubourzeix
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
42
Maxime Bouet
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
43
Romain Sicard
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
44
Jérémie Galland
Sojasun
Sojasun
,,
45
Thomas Peterson
Team Argos - Shimano
Team Argos - Shimano
,,
46
Renaud Dion
Bretagne - Séché Environnement
Bretagne - Séché Environnement
,,
47
Alexander Mironov
Rusvelo
Rusvelo
,,
48
Grega Bole
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
49
Dirk Bellemakers
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
50
Davide Frattini
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
,,
51
Koen Barbé
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
52
Tobias Ludvigsson
Team Argos - Shimano
Team Argos - Shimano
,,
53
Cyril Lemoine
Sojasun
Sojasun
,,
54
Nikita Novikov
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
55
Anthony Delaplace
Sojasun
Sojasun
,,
56
Ilnur Zakarin
Rusvelo
Rusvelo
,,
57
Arnaud Gérard
Bretagne - Séché Environnement
Bretagne - Séché Environnement
,,
58
Jean-Luc Delpech
Bretagne - Séché Environnement
Bretagne - Séché Environnement
,,
59
Justin Jules
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
60
Jimmy Engoulvent
Sojasun
Sojasun
,,
61
Pablo Urtasun Perez
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
62
Brian Bulgac
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
63
Guillaume Levarlet
Cofidis
Cofidis
,,
64
Tosh Van der Sande
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
65
Bryan Coquard
Team Europcar
Team Europcar
,,
66
Benjamin Day
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
,,
67
Julien Fouchard
Cofidis
Cofidis
,,
68
Ricardo Mestre
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
69
Jure Kocjan
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
70
Mark McNally
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
,,
71
Sébastien Chavanel
Team Europcar
Team Europcar
,,
72
Laurens De Vreese
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
73
Frederik Veuchelen
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
74
Benjamin Giraud
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
75
Francis De Greef
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
76
Jean-Marc Bideau
Bretagne - Séché Environnement
Bretagne - Séché Environnement
,,
77
Samuel Dumoulin
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
78
Laurent Pichon
FDJ.fr
FDJ.fr
,,
79
Florian Vachon
Bretagne - Séché Environnement
Bretagne - Séché Environnement
,,
80
Bert De Backer
Team Argos - Shimano
Team Argos - Shimano
,,
81
Gijs Van Hoecke
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
82
Tim Declercq
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
83
Tristan Valentin
Cofidis
Cofidis
,,
84
Anthony Geslin
FDJ.fr
FDJ.fr
,,
85
Cédric Pineau
FDJ.fr
FDJ.fr
,,
86
Arthur Vanoverberghe
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
87
Thomas Voeckler
Team Europcar
Team Europcar
,,
88
Matthieu Sprick
Team Argos - Shimano
Team Argos - Shimano
,,
89
Maarten Neyens
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
90
Benoît Vaugrenard
FDJ.fr
FDJ.fr
,,
91
Pieter Vanspeybrouck
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
92
Cyril Bessy
Cofidis
Cofidis
,,
93
Rudy Kowalski
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
94
Franck Vermeulen
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
95
Damien Gaudin
Team Europcar
Team Europcar
,,
96
Francois Parisien
Team Argos - Shimano
Team Argos - Shimano
,,
97
Pierre Rolland
Team Europcar
Team Europcar
,,
98
Domenico Pozzovivo
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
99
Franck Bouyer
Team Europcar
Team Europcar
,,
100
Jelle Wallays
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
101
Frédéric Amorison
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
102
Jurgen Van De Walle
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
+ 1:40
103
Ronan Mc Laughlin
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
,,
104
Sergei Pomoshnikov
Rusvelo
Rusvelo
+ 1:48
105
Gregory Habeaux
Accent Jobs - Wanty
Accent Jobs - Wanty
,,
106
Flavien Dassonville
BigMat - Auber 93
BigMat - Auber 93
,,
107
Stephane Rossetto
BigMat - Auber 93
BigMat - Auber 93
,,
108
Pavel Kochetkov
Rusvelo
Rusvelo
+ 1:55
109
Guillaume Faucon
BigMat - Auber 93
BigMat - Auber 93
+ 2:42
110
Jérôme Coppel
Cofidis
Cofidis
,,
111
Kris Boeckmans
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
+ 3:45
112
Dimitri Le Boulch
BigMat - Auber 93
BigMat - Auber 93
+ 4:41
113
Benjamin Verraes
Accent Jobs - Wanty
Accent Jobs - Wanty
+ 12:27
114
Stefan van Dijk
Accent Jobs - Wanty
Accent Jobs - Wanty
,,
115
Ruben Perez Moreno
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
116
Ricardo Garcia Ambroa
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
117
Thomas Rostollan
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
118
Romain Feillu
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
119
Roy Jans
Accent Jobs - Wanty
Accent Jobs - Wanty
,,
120
Jason Bakke
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
121
Florent Barle
Cofidis
Cofidis
,,
122
Loïc Desriac
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
123
Luke Keough
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
,,
124
Egidijus Juodvalkis
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
125
Kevin Lalouette
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
126
Aldo Ino Ilesic
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
,,
127
Rony Martias
Sojasun
Sojasun
,,
128
Anthony Ravard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
129
Steven Van Vooren
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
,,
130
Kevin Peeters
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
131
Maxime Le Montagner
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
+ 14:50
132
Niko Eeckhout
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
+ 15:39
133
Staf Scheirlinckx
Accent Jobs - Wanty
Accent Jobs - Wanty
,,
134
Martyn Irvine
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
,,
135
Alexander Serov
Rusvelo
Rusvelo
,,
136
Andrei Solomennikov
Rusvelo
Rusvelo
,,
137
Alphonse Vermote
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
,,
138
Adrian Saez de Arregi Egurrola
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
139
Adrian Hegyvary
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
,,
140
Tim De Troyer
Accent Jobs - Wanty
Accent Jobs - Wanty
,,
141
Nicolas Bazin
BigMat - Auber 93
BigMat - Auber 93
,,
142
Artem Ovechkin
Rusvelo
Rusvelo
,,
DNF
James Vanlandschoot
Accent Jobs - Wanty
Accent Jobs - Wanty
DNF
Yannick Martinez
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
DNF
Erwann Corbel
Bretagne - Séché Environnement
Bretagne - Séché Environnement
DNF
Sylvain Georges
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
DNF
Gert Joeaar
Cofidis
Cofidis
DNF
Boris Zimine
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
DNF
Jean-Pierre Drucker
Accent Jobs - Wanty
Accent Jobs - Wanty
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Jerome Cousin
Team Europcar
Team Europcar
10:49:31
2
Jonathan Hivert
Sojasun
Sojasun
+ 3
3
Romain Bardet
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
+ 12
4
Cyril Gautier
Team Europcar
Team Europcar
,,
5
Björn Leukemans
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
6
Bert-Jan Lindeman
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
+ 17
7
Julien Antomarchi
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 24
8
Pierrick Fédrigo
FDJ.fr
FDJ.fr
+ 27
9
Michael Van Staeyen
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 32
10
Bryan Coquard
Team Europcar
Team Europcar
+ 38
11
Justin Jules
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 44
12
Anthony Roux
FDJ.fr
FDJ.fr
+ 45
13
Thomas Vaubourzeix
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 46
14
Georg Preidler
Team Argos - Shimano
Team Argos - Shimano
+ 47
15
Arthur Vichot
FDJ.fr
FDJ.fr
,,
16
Jonas Vangenechten
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
+ 48
17
Cyrille Patoux
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
18
Nicolas Vereecken
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
,,
19
Kurt Hovelijnck
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
20
Kiel Reijnen
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
,,
21
Fabien Bacquet
BigMat - Auber 93
BigMat - Auber 93
,,
22
Tom Van Asbroeck
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
23
Benjamin Lemontagner
Bretagne - Séché Environnement
Bretagne - Séché Environnement
,,
24
Benjamin Giraud
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
25
Sébastien Delfosse
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
26
Stéphane Poulhiès
Cofidis
Cofidis
,,
27
Bert De Backer
Team Argos - Shimano
Team Argos - Shimano
,,
28
Cyril Lemoine
Sojasun
Sojasun
,,
29
Warren Barguil
Team Argos - Shimano
Team Argos - Shimano
,,
30
Jérémie Galland
Sojasun
Sojasun
,,
31
Thomas Peterson
Team Argos - Shimano
Team Argos - Shimano
,,
32
Lieuwe Westra
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
33
Jérémy Roy
FDJ.fr
FDJ.fr
,,
34
Romain Sicard
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
35
Tobias Ludvigsson
Team Argos - Shimano
Team Argos - Shimano
,,
36
Thomas Damuseau
Team Argos - Shimano
Team Argos - Shimano
,,
37
Maxime Bouet
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
38
Davide Frattini
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
,,
39
Jean-Luc Delpech
Bretagne - Séché Environnement
Bretagne - Séché Environnement
,,
40
Laurent Pichon
FDJ.fr
FDJ.fr
,,
41
Gijs Van Hoecke
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
42
Francois Parisien
Team Argos - Shimano
Team Argos - Shimano
,,
43
Grega Bole
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
44
Pieter Vanspeybrouck
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
45
Frederik Veuchelen
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
46
Sébastien Chavanel
Team Europcar
Team Europcar
,,
47
Florian Vachon
Bretagne - Séché Environnement
Bretagne - Séché Environnement
,,
48
Tristan Valentin
Cofidis
Cofidis
,,
49
Tim Declercq
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
50
Tosh Van der Sande
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
51
Thomas Voeckler
Team Europcar
Team Europcar
,,
52
Frederique Robert
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
+ 1:02
53
Niels Wytinck
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
,,
54
Mathieu Drujon
BigMat - Auber 93
BigMat - Auber 93
+ 1:04
55
Maxime Vantomme
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
56
Armindo Fonseca
Bretagne - Séché Environnement
Bretagne - Séché Environnement
,,
57
Steven Tronet
BigMat - Auber 93
BigMat - Auber 93
,,
58
Sean Patrick Downey
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
,,
59
Julien Fouchard
Cofidis
Cofidis
,,
60
Nikita Novikov
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
61
Jure Kocjan
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
62
Anthony Delaplace
Sojasun
Sojasun
,,
63
Laurens De Vreese
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
64
Anthony Geslin
FDJ.fr
FDJ.fr
,,
65
Pablo Urtasun Perez
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
66
Jelle Wallays
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
67
Maarten Neyens
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
+ 1:08
68
Hubert Dupont
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
+ 1:10
69
Baptiste Planckaert
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
+ 1:23
70
Koen Barbé
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
+ 1:24
71
Arthur Vanoverberghe
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 1:26
72
Evaldas Siskevicius
Sojasun
Sojasun
+ 1:27
73
Renaud Dion
Bretagne - Séché Environnement
Bretagne - Séché Environnement
,,
74
Dirk Bellemakers
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
75
Ilnur Zakarin
Rusvelo
Rusvelo
,,
76
Yannick Talabardon
Sojasun
Sojasun
,,
77
Guillaume Levarlet
Cofidis
Cofidis
,,
78
Arnaud Gérard
Bretagne - Séché Environnement
Bretagne - Séché Environnement
,,
79
Sergey Klimov
Rusvelo
Rusvelo
,,
80
Mark McNally
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
,,
81
Cédric Pineau
FDJ.fr
FDJ.fr
,,
82
Benoît Vaugrenard
FDJ.fr
FDJ.fr
,,
83
Domenico Pozzovivo
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
84
Jean-Marc Bideau
Bretagne - Séché Environnement
Bretagne - Séché Environnement
,,
85
Brian Bulgac
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
86
Francis De Greef
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
87
Matthieu Sprick
Team Argos - Shimano
Team Argos - Shimano
,,
88
Franck Vermeulen
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
89
Frédéric Amorison
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
90
Damien Gaudin
Team Europcar
Team Europcar
,,
91
Pierre Rolland
Team Europcar
Team Europcar
,,
92
Franck Bouyer
Team Europcar
Team Europcar
,,
93
Rudy Kowalski
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
94
Ricardo Mestre
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
+ 1:52
95
Gregory Habeaux
Accent Jobs - Wanty
Accent Jobs - Wanty
+ 2:20
96
Christopher Jennings
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 2:27
97
Alexander Mironov
Rusvelo
Rusvelo
,,
98
Benjamin Day
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
,,
99
Ronan Mc Laughlin
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
+ 2:31
100
Flavien Dassonville
BigMat - Auber 93
BigMat - Auber 93
+ 2:39
101
Stephane Rossetto
BigMat - Auber 93
BigMat - Auber 93
,,
102
Sergei Pomoshnikov
Rusvelo
Rusvelo
,,
103
Pavel Kochetkov
Rusvelo
Rusvelo
+ 2:46
104
Guillaume Faucon
BigMat - Auber 93
BigMat - Auber 93
+ 2:54
105
Jérôme Coppel
Cofidis
Cofidis
,,
106
Kris Boeckmans
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
+ 3:57
107
Samuel Dumoulin
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
+ 5:14
108
Cyril Bessy
Cofidis
Cofidis
+ 5:27
109
Dimitri Le Boulch
BigMat - Auber 93
BigMat - Auber 93
+ 5:32
110
Jurgen Van De Walle
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
+ 6:18
111
Axel Domont
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
+ 7:00
112
Jimmy Engoulvent
Sojasun
Sojasun
+ 10:46
113
Stefan van Dijk
Accent Jobs - Wanty
Accent Jobs - Wanty
+ 12:39
114
Romain Feillu
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
115
Roy Jans
Accent Jobs - Wanty
Accent Jobs - Wanty
,,
116
Luke Keough
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
,,
117
Aldo Ino Ilesic
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
,,
118
Benjamin Verraes
Accent Jobs - Wanty
Accent Jobs - Wanty
,,
119
Florent Barle
Cofidis
Cofidis
,,
120
Rony Martias
Sojasun
Sojasun
,,
121
Anthony Ravard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
122
Ruben Perez Moreno
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
+ 12:59
123
Kevin Peeters
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
+ 13:18
124
Ricardo Garcia Ambroa
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
125
Egidijus Juodvalkis
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
126
Steven Van Vooren
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
,,
127
Loïc Desriac
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
128
Kevin Lalouette
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
129
Thomas Rostollan
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 14:18
130
Maxime Le Montagner
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
+ 15:02
131
Alphonse Vermote
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
+ 15:48
132
Andrei Solomennikov
Rusvelo
Rusvelo
+ 15:51
133
Tim De Troyer
Accent Jobs - Wanty
Accent Jobs - Wanty
+ 16:30
134
Adrian Saez de Arregi Egurrola
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
135
Adrian Hegyvary
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
,,
136
Martyn Irvine
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
,,
137
Alexander Serov
Rusvelo
Rusvelo
+ 16:50
138
Staf Scheirlinckx
Accent Jobs - Wanty
Accent Jobs - Wanty
,,
139
Nicolas Bazin
BigMat - Auber 93
BigMat - Auber 93
+ 17:12
140
Niko Eeckhout
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
+ 17:30
141
Jason Bakke
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 20:12
142
Artem Ovechkin
Rusvelo
Rusvelo
+ 20:17
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Michael Van Staeyen
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
0
Powered by
Cyclingflash.com
1
Hubert Dupont
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
0
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren