Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
Vuelta 2024
Belgen in de Vuelta
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Giro della Regione Friuli Venezia Giulia
Azzano Decimo - Pordenone
Giro della Regione Friuli Venezia Giulia
Azzano Decimo - Pordenone
Datum
3 mei 2012
Startlocatie
Azzano Decimo
Finish-locatie
Pordenone
Afstand
164.00 km
Uitslag
Giro della Regione Friuli Venezia Giulia (2.2)
Azzano Decimo → Azzano Decimo (164,00 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Matteo Collodel
3:28:37
2
Alexander Krieger
Team Heizomat
Team Heizomat
,,
3
Gianluca Miliani
,,
4
Eugenio Bani
,,
5
Daniele Aldegheri
,,
6
Calvin Watson
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
,,
7
Michele Foppoli
,,
8
Carmelo Consolato Panto'
,,
9
Matteo Belli
,,
10
Matej Marin
RC Arbö Wels Gourmetfein
RC Arbö Wels Gourmetfein
,,
11
Marco Cardinali
,,
12
Alex Meenhorst
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
13
Jasha Sütterlin
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
,,
14
Riccardo Bolzan
,,
15
Francesco Sedaboni
,,
16
Jakob Steigmiller
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
,,
17
Matthias Krizek
,,
18
Marlen Zmorka
,,
19
Artur Shaymuratov
,,
20
Johan Coenen
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
21
Gianluca Leonardi
,,
22
Oleksandr Polivoda
,,
23
Matteo Mammini
,,
24
Bob Jungels
Leopard - Trek Continental Team
Leopard - Trek Continental Team
,,
25
Corrado Lampa
,,
26
Alfio Locatelli
,,
27
Giorgio Cecchinel
,,
28
Thomas Rostollan
,,
29
Edward Theuns
+ 1:18
30
Jan Polanc
Radenska
Radenska
+ 1:20
31
Fabio Silvestre
Leopard - Trek Continental Team
Leopard - Trek Continental Team
,,
32
Glenn O'Shea
,,
33
Frantisek Sisr
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
,,
34
Nicolas Queyranne
,,
35
Christian Andres
,,
36
Sergey Temnenko
,,
37
Thomas Guldhammer
Tre - For
Tre - For
,,
38
Tommaso Targetti
,,
39
Sascha Weber
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
40
Loic Aubert
,,
41
Alfonso Fiorenza
,,
42
Jaron van Diermen
,,
43
Tom Thill
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
44
Derk Abel Beckeringh
,,
45
Ignazio Moser
,,
46
Kevin Kohlvelter
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
47
Marco Benfatto
,,
48
Johnny van Diermen
,,
49
Alessio Menciassi
,,
50
Rémi Sarreboubee
,,
51
Antonino Puccio
,,
52
Diego Zanco
,,
53
Luc Loozen
,,
54
Daan de Groot
,,
55
Alex Kirsch
Leopard - Trek Continental Team
Leopard - Trek Continental Team
,,
56
Mirko Puccioni
,,
57
Alberto Cecchin
,,
58
Pit Schlechter
Leopard - Trek Continental Team
Leopard - Trek Continental Team
,,
59
Alexander Evtushenko
,,
60
Paolo Tedone
,,
61
Mantas Bliakevicius
,,
62
Sebastian Deckert
,,
63
Attilio Nichele
,,
64
Andrea Vaccher
,,
65
Michele Gazzarra
,,
66
Kristian Haugaard Jensen
Tre - For
Tre - For
,,
67
Luca Flumian Dugani
,,
68
Mattia Ceola
,,
69
Robert Jenko
Radenska
Radenska
,,
70
Diego Rosa
,,
71
Francesco Manuel Bongiorno
,,
72
Julian Kern
Leopard - Trek Continental Team
Leopard - Trek Continental Team
,,
73
Adrien Chenaux
,,
74
Rostyslav Zhukovskyi
,,
75
Marco Fusaz
,,
76
Dimitri Peyskens
,,
77
Diego Florio
,,
78
Thomas Miquel
,,
79
Roberto Giacobazzi
,,
80
Antonio Doneddu
,,
81
Luigi Miletta
,,
82
Tino Eicher
,,
83
Kiryll Pozdnyakov
,,
84
Kirill Egorov
,,
85
Andreas Graf
RC Arbö Wels Gourmetfein
RC Arbö Wels Gourmetfein
,,
86
Jan Sokol
RC Arbö Wels Gourmetfein
RC Arbö Wels Gourmetfein
,,
87
Donato De Ieso
,,
88
Antonio Marchiori
,,
89
Bastian Bürgel
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
,,
90
Alessio Mattiussi
,,
91
Andrei Nechita
,,
92
Fabio Aru
,,
93
Alessandro Stocco
,,
94
Michael Vink
,,
95
Matteo Busato
,,
96
Rino Maestrini
,,
97
Stefano Presello
,,
98
Mitchell Mulhern
,,
99
Nicola Gaffurini
,,
100
Andrea Arienti
,,
101
Andrea Corna
,,
102
Edoardo Zardini
,,
103
Andrea Canzonieri
,,
104
Pietro Tedesco
,,
105
Juan Abenham Gallego
,,
106
Marco Venturini
,,
107
Markus Eibegger
RC Arbö Wels Gourmetfein
RC Arbö Wels Gourmetfein
,,
108
Eros Piccin
,,
109
Amedeo Tabini
,,
110
Lucas Liß
,,
111
Davide Villella
,,
112
Daniele Dall'Oste
,,
113
Andrea Fedi
,,
114
Paolo Morbiato
,,
115
Luca Cingi
,,
116
Sebastiano Dal Cappello
,,
117
Damien Howson
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
,,
118
Fabian Thiel
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
,,
119
Matthias Plarre
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
120
Klemen Stimulak
Radenska
Radenska
,,
121
Michele Simoni
,,
122
Julien Ammendola
,,
123
Luca Ceolan
,,
124
Patrick Lane
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
,,
125
Ilya Gorodnichev
,,
126
Andrea Barbetta
,,
127
Alexey Ryabkin
,,
128
Rasmus Vorre Louring
Tre - For
Tre - For
,,
129
Rohan Dennis
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
,,
130
Davide Fumagalli
,,
131
Bart Kuypers
,,
132
Alex Buttazzoni
+ 1:40
133
Christian Grazian
+ 1:46
134
Stephan Rabitsch
RC Arbö Wels Gourmetfein
RC Arbö Wels Gourmetfein
+ 1:57
135
Brayam Anacona
+ 3:51
136
Daniele Cavasin
+ 6:54
137
Raffaele Coppola
+ 8:00
138
Kabir Lenzi
,,
139
Roman Furst
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
+ 8:02
140
Francesco Piazza
,,
141
Nello Fiengo
,,
142
Raffael Freienstein
Team Heizomat
Team Heizomat
,,
143
Tomas Alberio
,,
144
Patrick Luternauer
,,
145
Rasmus Kristensen
Tre - For
Tre - For
,,
146
Martin Hacecky
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
,,
147
Andrej Rajsp
Radenska
Radenska
,,
148
Marcel Barth
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
,,
DNF
Ondrej Vendolsy
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Matteo Collodel
6:48:05
2
Gianluca Miliani
,,
3
Daniele Aldegheri
,,
4
Michele Foppoli
,,
5
Eugenio Bani
,,
6
Artur Shaymuratov
,,
7
Matej Marin
RC Arbö Wels Gourmetfein
RC Arbö Wels Gourmetfein
,,
8
Jasha Sütterlin
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
,,
9
Francesco Sedaboni
,,
10
Marlen Zmorka
,,
11
Alexander Krieger
Team Heizomat
Team Heizomat
,,
12
Alfio Locatelli
,,
13
Matthias Krizek
,,
14
Matteo Belli
,,
15
Gianluca Leonardi
,,
16
Calvin Watson
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
,,
17
Jakob Steigmiller
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
,,
18
Matteo Mammini
,,
19
Giorgio Cecchinel
,,
20
Bob Jungels
Leopard - Trek Continental Team
Leopard - Trek Continental Team
,,
21
Johan Coenen
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
22
Riccardo Bolzan
,,
23
Carmelo Consolato Panto'
,,
24
Marco Cardinali
,,
25
Corrado Lampa
,,
26
Alex Meenhorst
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
27
Thomas Rostollan
,,
28
Oleksandr Polivoda
,,
29
Edward Theuns
+ 1:18
30
Fabio Silvestre
Leopard - Trek Continental Team
Leopard - Trek Continental Team
+ 1:20
31
Glenn O'Shea
,,
32
Marco Benfatto
,,
33
Jan Polanc
Radenska
Radenska
,,
34
Alfonso Fiorenza
,,
35
Frantisek Sisr
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
,,
36
Alberto Cecchin
,,
37
Nicolas Queyranne
,,
38
Ignazio Moser
,,
39
Mirko Puccioni
,,
40
Loic Aubert
,,
41
Luca Flumian Dugani
,,
42
Sascha Weber
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
43
Diego Zanco
,,
44
Johnny van Diermen
,,
45
Tommaso Targetti
,,
46
Bastian Bürgel
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
,,
47
Antonio Doneddu
,,
48
Rémi Sarreboubee
,,
49
Mantas Bliakevicius
,,
50
Matteo Busato
,,
51
Christian Andres
,,
52
Daan de Groot
,,
53
Diego Rosa
,,
54
Dimitri Peyskens
,,
55
Francesco Manuel Bongiorno
,,
56
Julian Kern
Leopard - Trek Continental Team
Leopard - Trek Continental Team
,,
57
Adrien Chenaux
,,
58
Alexander Evtushenko
,,
59
Antonio Marchiori
,,
60
Derk Abel Beckeringh
,,
61
Mattia Ceola
,,
62
Andrea Fedi
,,
63
Antonino Puccio
,,
64
Roberto Giacobazzi
,,
65
Attilio Nichele
,,
66
Kirill Egorov
,,
67
Robert Jenko
Radenska
Radenska
,,
68
Markus Eibegger
RC Arbö Wels Gourmetfein
RC Arbö Wels Gourmetfein
,,
69
Tom Thill
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
70
Sebastian Deckert
,,
71
Kristian Haugaard Jensen
Tre - For
Tre - For
,,
72
Matthias Plarre
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
73
Sebastiano Dal Cappello
,,
74
Sergey Temnenko
,,
75
Fabio Aru
,,
76
Alessio Menciassi
,,
77
Thomas Miquel
,,
78
Jan Sokol
RC Arbö Wels Gourmetfein
RC Arbö Wels Gourmetfein
,,
79
Andrea Vaccher
,,
80
Edoardo Zardini
,,
81
Michele Gazzarra
,,
82
Michael Vink
,,
83
Luc Loozen
,,
84
Alex Kirsch
Leopard - Trek Continental Team
Leopard - Trek Continental Team
,,
85
Diego Florio
,,
86
Luigi Miletta
,,
87
Juan Abenham Gallego
,,
88
Michele Simoni
,,
89
Pit Schlechter
Leopard - Trek Continental Team
Leopard - Trek Continental Team
,,
90
Stefano Presello
,,
91
Donato De Ieso
,,
92
Mitchell Mulhern
,,
93
Tino Eicher
,,
94
Nicola Gaffurini
,,
95
Alessio Mattiussi
,,
96
Pietro Tedesco
,,
97
Daniele Dall'Oste
,,
98
Ilya Gorodnichev
,,
99
Rino Maestrini
,,
100
Marco Venturini
,,
101
Kiryll Pozdnyakov
,,
102
Klemen Stimulak
Radenska
Radenska
,,
103
Bart Kuypers
,,
104
Andrea Canzonieri
,,
105
Andrea Corna
,,
106
Fabian Thiel
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
,,
107
Amedeo Tabini
,,
108
Alessandro Stocco
,,
109
Luca Cingi
,,
110
Eros Piccin
,,
111
Davide Villella
,,
112
Paolo Morbiato
,,
113
Damien Howson
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
,,
114
Davide Fumagalli
,,
115
Luca Ceolan
,,
116
Alexey Ryabkin
,,
117
Julien Ammendola
,,
118
Rohan Dennis
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
,,
119
Andrea Barbetta
,,
120
Jaron van Diermen
+ 1:52
121
Kevin Kohlvelter
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
+ 1:56
122
Stephan Rabitsch
RC Arbö Wels Gourmetfein
RC Arbö Wels Gourmetfein
+ 1:57
123
Andreas Graf
RC Arbö Wels Gourmetfein
RC Arbö Wels Gourmetfein
+ 1:59
124
Andrei Nechita
,,
125
Alex Buttazzoni
+ 2:13
126
Marco Fusaz
+ 2:20
127
Patrick Lane
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
+ 2:28
128
Christian Grazian
+ 2:59
129
Brayam Anacona
+ 3:51
130
Daniele Cavasin
+ 6:54
131
Kabir Lenzi
+ 8:00
132
Raffael Freienstein
Team Heizomat
Team Heizomat
+ 8:02
133
Roman Furst
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
,,
134
Francesco Piazza
,,
135
Tomas Alberio
,,
136
Martin Hacecky
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
,,
137
Raffaele Coppola
+ 8:22
138
Marcel Barth
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
+ 8:38
139
Patrick Luternauer
+ 10:16
140
Thomas Guldhammer
Tre - For
Tre - For
+ 14:44
141
Paolo Tedone
,,
142
Rostyslav Zhukovskyi
,,
143
Andrea Arienti
,,
144
Lucas Liß
,,
145
Rasmus Vorre Louring
Tre - For
Tre - For
,,
146
Andrej Rajsp
Radenska
Radenska
+ 21:26
147
Nello Fiengo
+ 21:29
148
Rasmus Kristensen
Tre - For
Tre - For
+ 22:29
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren